Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 23 maja 2024 08:39:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 08 listopada 2008 21:46:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 01 października 2006 18:54:34
Posty: 435
Skąd: Poznań
Chyba wróciłem jako pierwszy.
Było ze 30 czy 40 osób by zaśpiewać kilkanaście razy Łoooo!Łoo! Łoo!Ło:)
Igor - szalał!!!
Erkej - obfotografował:)
I na koniec niespodzianka, o 18.15 zagrała Armia na zamkniętym koncercie dla Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych i nas. Przed nią był saport z Krzyżykiem i kolegami nazwy kapeli nie dosłyszałem.
Aha! Poza znanymi kawałkami Armii usłyszałem Godzilę i numer z Łoo!Łoo
Miłe popołudnie!
Ciekawe jak się skończyło bo wyszedłem o 19.10.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 08 listopada 2008 22:05:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14524
Skąd: nieruchome Piaski
Setlista była dość ciekawa, jeśli weźmie się pod uwagę małą liczbę numerów z "Legendy" [np. brak utworu tytułowego (sic! po raz pierwszy), "Nie ja", "To, czego nigdy nie widziałem" (sic! po raz drugi), "Gdzie ja, tam będziesz Ty" (sic! po raz trzeci)]. Ale było coś dla Crazy'ego: "Inaczej niż zwykle" i przede wszystkim... ta bajka jest mała jak mró... :) "Statek burz" prawdopodobnie z ostateczną wersją tekstu zdaje się dość monumentalny, a "Underground" z przećwiczonym refrenem naprawdę sprawdza się jako numer do wspólnego śpiewania.
Zespół jak zwykle dał radę, ale osobne słowa uznania należą się Krzyżykowi, który za swoim zestawem toczy (zwycięski) bój na śmierć i życie.
Co prawda wolałbym nie być na tym koncercie słomianym wdowcem (był to swoją drogą popularny tego wieczoru chwilowy stan cywilny :mrgreen: ) i widzieć szaleństwo Ani, ale będziemy się musieli zadowolić "Luną" na żywo. Czekam na nową płytę.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 08 listopada 2008 23:00:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 23:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Miło się czyta i nawet fakt, że samemu się nie ma nic do dodania, niezbyt przeszkadza (jasne, kogo ja oszukuję :wink: ?).

Trzymam kciuki za efekt końcowy!

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 08 listopada 2008 23:01:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 07 lutego 2005 17:00:53
Posty: 500
Skąd: kraśnik
Crazy pisze:
i jak chór?????????????????!!!


Jak Smok do mnie dzwonił to mówił, że wyszło super!!!

Miki i aim one dzięki za te wpisy, nie mogłam się już doczekać :piwo:

_________________
Wczoraj jest historią. Jutro jest tajemnicą. Dziś jest darem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 08 listopada 2008 23:08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 23:28:36
Posty: 1071
Skąd: W-wa
Ja też śledzę z dużym zaciekawieniem relacje z dzisiejszych wydarzeń - pierwszą miałem też dzięki Smokowi i już wiedziałem, że było dobrze. Cieszą mnie bardzo powyższe wpisy i nie mogę się doczekać płyty!!! Armia daje czadu i to mi się bardzo podoba. aaaARMIAaaa :peace: 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 08 listopada 2008 23:16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Bardzo się cieszę że mogłam być i zobaczyć fragment Forumowiczów (wiem że większości nie poznałam....zabardzo nieśmiała wciąż jestem...)

Igor chyba nie zdołał się wyżyć na wszystkich wywołanych Łooo Łooo Łooo ;)

Koncert baardzo mi się podobał, zwłaszcza że był taki Duchowo-Drogowy :D Toż to fantastycznie że były "Marność" i "Inaczej niż zwykle" "Statek Burz" podobał mi się i wraz z "Underground" robi mi coraz większy apetyt na nową płytę.

Co do supportu, to był bardzo salezjański. :dance: Zresztą, chyba zespół znany jest dla tej rozskakanej młodzieży krzyczącej ciągle różne hasła..jak raz zaczeli taki łańcuch okrzyków-haseł, to się bałam że nie skończą.
Zapadła mi w głowie piosenka z tekstem w stylu "co ja widzę, co ja czuję, wszędzie są cebule" :wyciera:
No i jeszcze była piosenka z tekstem o bigosie, ale nie zdołałam zapamiętać...

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 listopada 2008 00:55:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3155
Skąd: Poznań
aim one pisze:
Przed nią był saport z Krzyżykiem i kolegami nazwy kapeli nie dosłyszałem.

Puma i jego Zona!
Swoista legenda pilskiego podziemia ;P
Dzien wczesniej grali na dzialkach kolo Malty swoj pierwszy od 12 lat koncert wiec mysle ze nienajgorzej hehe.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 listopada 2008 01:06:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
bardzo fajny koncert! nie byłam na chórze :oops: tylko na koncercie :D
na zmianę z mareckim pilnowaliśmy chłopców :wink: , ale obserwowałam z boku i to mi wystarczyło.
bardzo ciekawa setlista, niemal bez legendy (dopiero na bis) a mimo to bardzo (bardzo!) mi się podobało :D Marność - ach, ekstra! no a nowy kawałek, łooooo, podchwycony od razu przez całą publiczność - niesamowite!!!! Gero z publiczności - pink floyd - :brawa: :D w ogóle inetrakcje budzy - forumowicze: bardzo sympatyczne!
no i kochani - bukiet kwiatowy - bardzo mnie wzruszył. wielkie, wielkie dzięki!!!!!

ps. blondynka w pierwszym rzędzie koło gera - to od nas????

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 listopada 2008 01:09:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22919
supportu nie skomentuję, skandowania "oficjalni chuligani Je-zu-sa!" również, nie moja estetyka, acz w naszej loży raczej stymulowało to zabawę, niż ją utrudniało :twisted:
koncert Armii bardzo dobry, jeden z lepszych, jakie widziałem/słyszałem, Armia ma szczęście chyba do tego klubu.
Statek burz wyrasta na kolejny utwór do zestawu najważniejszych kawałków, zaś Underground ma szansę stać się wielkim koncertowym przebojem.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 listopada 2008 01:13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 23 lutego 2007 17:08:00
Posty: 45
Skąd: z nienacka | Poznań/Swarzędz | ZHR | CLC
Ja w zasadzie dłuuugi czas milczałem na forum, wcześniej niewiele się odzywając, ale muszę przyznać, że dzisiejsza akcja była pierwsza liga!
Miło było Was poznać w rzeczywistości, fajnie będzie usłyszeć siebie na płycie Armii! :) Z niecierpliwością czekam na nasz debiut fonograficzny :mrgreen:, bo zapowiada się nieźle! ;)
Koncercik rewela, niestety zwijałem się razem z aim one, więc za długo nie pohulałem...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 listopada 2008 01:42:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
Warto było jechać te kilkaset kilometrów, żeby wykrzyczeć łooo! :wink: Niesamowity dzień, świetny koncert (chyba najlepszy w mojej skromnej kolekcji), chór - co za radość!, no i Forumiaki! :D Marność - słyszana live rok temu, znów bardzo dobrze, że zagrana; Adwent - to jest TO, po pierwszych próbnych dźwiękach jasnym stało się, że koncert spędzę nie na balkonie, a na dole w sercu tego koncertowego Piękna (zaleciało patosem, ale autentycznie było kilka momentów muzyczno-duchowego uniesienia); Statek burz - tak, to już jest niemal pewne, że ten utwór będzie mi towarzyszył częściej niż inne, jest w nim coś, co czyni go bliskim memu uchu i sercu, no i nowy tekst wyłapywany skrupulatnie, choć jeszcze nie całkiem rozszyfrowany. A Underground live z chóralnym łoooo -oł - no! jest ogień! :D

Wspaniale było znów usłyszeć zespół Armia, jeszcze wspanialej w tak dobrym wykonaniu i w tak świetnej atmosferze (bardzo się cieszę, że mogłam Was znów spotkać przy tej okazji, oraz poznać osoby wcześniej mi nieznane) :D

W tym miejscu chciałam podziękować zespołowi za możliwość uczestniczenia w tym niecodziennym i przynoszącym tak wiele radości wydarzeniu, jakim było nagranie chóru. Dzięki! :D

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 listopada 2008 02:26:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11820
tak tylko na szybko - na głębsze refleksje przyjdzie czas zapewne dopiero po powrocie,,, było wspaniale,,, repertuar zaskakujący - szczególne wielkie dzięki za ADWENT, świetnie też zabrzmiał Underground,,, a nagrywanie chórków?? przeżycie - które zapamiętam do końca życia ;)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 listopada 2008 10:49:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Inaczej niż zwykle, Marność! to jest to! Już po pierwszym z tych utworów Erkej powiedział: "czuć power". Tomek pełen radości, roześmiany od ucha do ucha! Koncert niesamowity! a "Statek burz" ach! co za szaleństwo Banana na waltorni.
Szykuje się niesamowita płyta!
Bardzo dziękuję za miłe przyjęcie i że mogłem pierwszy raz spotkać się z Wami osobiście!
No i cieszę się, że przydała się moja mptrója ;)
Wołaj na cały głos! łoooo łoooo! :D

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 listopada 2008 13:40:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
Całe to wydarzenie chóralno-koncertowe przejdzie dla mnie do historii z powodów paru :wink:
Po pierwsze było ono bezpośrednią przyczyną pierwszych manewrów na Zeylanda :D hehe bardzo udanych przy okazji :wink: Pozdro Inverness Smok i Miki!, a i ekipa znajomych zdeklarowanych na koncert przybyła w całości :wink:
Cieszyła też obecność taaak licznego grona forumowego :D

* * *

Nagrywanie chóru poza tym, że było dla mnie kolejną nowością, to stało się jakąś deklaracją forumowej mocy :shock: pod koniec to się wokalnie tak wszyscy rozhulali....był to czad. No ale w sumie nie mogło być inaczej....w końcu był Igor :wink:
Następnie jakieś tam różne pogaduchy o Metallice (pozdro Pablak :wink: ) i jakiś innych rzeczach :wink:
Nagle postanawiamy z Plutonem zejść pod scenę....
No i tu pierwszy magiczny moment....Adwent co prawda bez wokalu, ale pozwalało to bardziej skupić się na waltorni....zaczynam czuć klimat nadchodzącej burzy :wink:
Niestety całe to piękno zostało rozpieprzone przez support który doprowadził mnie do stanu zaburzenia równowagi emocjonalnej....
Gdyby nie uspakajający mnie co jakiś czas Gero i z wielką klasą wyśmiewający całe to gówno Pluton to nie wiem czy pisał bym teraz te słowa :wink: bo jak wiadomo chrześcijanie bywają niebezpieczni.
No ale przetrwałem....

* * *

Wybrzmiewa władca pierścieni i zaczynają...Inaczej niż zwykle
ŁAAAAAA! ekstaza :shock: poczułem w sobie taki przypływ energii, że aż sam nie mogłem uwierzyć :wink: Po raz pierwszy od dawna byłem tak zaangażowany w koncert....
Zdecydowanie najmocniejszą jego częścią był repertuar, totalnie niespodziewana Marność, Adwent, On jest Tu czy genialnie brzmiące na żywo nowe numery...szczególnie Godzilla.
Pod kątem klimatu to mój armijny numer uno :wink: Wesoły Budzy, często dający pośpiewać forumowiczom hehe też na moment dostałem mikrofon ale czy Elrondowi się to opłacało to nie wiem :wink: Brawa dla Gera za another brick! :brawa:
Best momenty to dla mnie:
Marność
Inaczej Niż Zwykle
Niespodziewanie wpadający w pogo Marecki
Adwent
Godzilla
Opowieść

I w Opowieści Zimowej Budzy dodał coś nowego...bardzo mi się to podobało, tylko nie do końca wyłapałem wszystkie słowa...nie mniej bardzo pozytywne zaskoczenie.
Generalnie wyszedłem z Blue Notu wstrząśnięty....
Pięknie było.

_________________
http://freemusicstop.com


Ostatnio zmieniony ndz, 09 listopada 2008 13:55:18 przez MAQ, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 09 listopada 2008 13:40:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22919
a właśnie
dla mnie minusem było to, ze z wieloma osobami w ogóle nie zamieniłem słowa, ani nawet się nie przywitałem (so sorry, nieśmiały jestem), a np Viatora w ogóle nie rozpoznałem, choć się widzieliśmy na SoS kiedyś. Gratuluję niespodziewanego a wielkiego udziału w nagraniu chóru :) Cóż, pozdrawiam wszystkich nieprzywitanych i niezagadanych, mam nadzieję częściowo na spotkaniu zimowym to nadgonić.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group