Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 24 maja 2024 17:05:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 22:58:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7699
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Crazy pisze:
Pooglądałem te strony, coś Ślepy polinkował.. cholera, powiem Ci, że dla mnie to jest nieczytelne, ja nie wiem o co tam chodzi...


Ja kurde też nie mogę się połapać. Klikam kolejne odnośniki (nawet znajduję wpisy niektórych forumowiczów), ale dalej nic nie rozumiem. Rozumiem, że główna strona to jakaś wizytówka zespołu z linkami do witryny kapeli i jakimiś podstawowymi informacjami, ale niewiele mi to pomaga, bo te NMA i Siekiery jakoś mało czytelne dla mnie...
Choć pewnie, gdy ktoś już załapie klimat, to pewnie widzi sens i umiałby się tym zająć...

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:01:28 
A ja przyznam szczerze, że nie rozumiem idei tego miejsca. Nie piszę tego oczywiście krytycznie pod kątem całego pomysłu. Tylko nie rozumiem, czemu wizytówką ma być strona na myspace, a nie strona oficjalna zespołu.

Mi się to myspace nie podoba - często gdy wchodzę na stronę jakiegoś zespołu, to każe mi się logować. Albo jeśli chcę coś ściągnąć, jakieś mp3 czy coś. To taka wizytówka mało dostępna. :|


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:07:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25424
Miki pisze:
Ja bym po prostu uważał z wydawaniem dość pochopnych (biorąc pod uwagę czas powstania niniejszego wątku) sądów na temat gotowości kogokolwiek do pomocy

nie no, ale faktem jest, że wybuchu entuzjazmu nie było
z mojej strony wyraźnie zadziałało niezrozumienie zawartości tego myspace'a... tym niemniej jak napisałem, chętnie pomogę z jakimiś tłumaczeniami!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:09:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 15:01:17
Posty: 262
Skąd: poznań
o ale sie ruch zrobił

Crazy pisze:
Pooglądałem te strony, coś Ślepy polinkował.. cholera, powiem Ci, że dla mnie to jest nieczytelne, ja nie wiem o co tam chodzi... wiem, że jestem dość tępy w sprawach internetowych, dopóki się czegoś dobrze nie nauczę, to zawsze nie kumam


mielismy małe spięcie i propopnowałem dwa rozwiązania dla groszka albo wytłumaczy na ogóle o co kaman albo sie wykasuje
wybrał wersję wiadomą i to trzeba uszanować
dodam tylko ze wszystko jest all right między nami
co do myspace
tak jak powiedziałem zrobię wstepną wizytówkę zespołu i z tego co widzę ( brak chetnych do zarządzania nią ) rozpocznę opiekę nad nią aż do czasu gdy ktoś się podejmie tego
powiem tylko że ta opieka nie wymaga od opiekuna poświęcania zbyt wiele czasu - na pewno 100 razy mniej niż poswięcanie czasu przez wielu fanów na forum zespołu
Obecnie wiele znaczących dla muzyki rockowe bandów obok podawania oficjalnej strony zespołu podają stronę myspace
jak tylko zrobię to to dam znaka
a tu strony moich projektów
CANDIDA
http://www.myspace.com/candidapl
DUMP
http://www.myspace.com/dumpband

jak się "uporam" z armią to zrobię Trupią Czachę


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:13:23 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3422
Blindman Activus Creativus! :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:14:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 15:01:17
Posty: 262
Skąd: poznań
Bandyta pisze:
A ja przyznam szczerze, że nie rozumiem idei tego miejsca. Nie piszę tego oczywiście krytycznie pod kątem całego pomysłu. Tylko nie rozumiem, czemu wizytówką ma być strona na myspace, a nie strona oficjalna zespołu.

Mi się to myspace nie podoba - często gdy wchodzę na stronę jakiegoś zespołu, to każe mi się logować. Albo jeśli chcę coś ściągnąć, jakieś mp3 czy coś. To taka wizytówka mało dostępna.

Badura co ty opowiadasz
Myspace często jest ważniejszy dla zespołów niż oficjalne strony
np. zespół Candida gra na festiwalu w Hannowerze m.in. dlatego że promotor tego koncertu miał łatwy dostęp do danych o zespole i muzyce jaką gra
strony polskich zespołów (niestety armii również) są często nieczytelne i trudne w nawigacji. bez wersji w j. angielskim, bez możliwości posłuchania muzy bez ściągania jej na komp itd., itp.


Erkej pisze:
Blindman Activus Creativus!

trzeba brać sprawy w swoje ręce :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:17:50 
A, to przepraszam. Pisałem z punktu widzenia swojego, jako słuchacza, nie organizatora festiwalu. :P


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 15:01:17
Posty: 262
Skąd: poznań
Bandyta pisze:
A, to przepraszam. Pisałem z punktu widzenia swojego, jako słuchacza, nie organizatora festiwalu.

ta każdemu moze sie podobac lub nie ale ja uważam ze zespół powinien miec tam wizytówkę i temat nie jest po to założony by się was pytać czy kaman tylko czy ktos help
paniali już wszyscy czy mam duzymi bukwami pisać :evil: :evil: :evil:


Ostatnio zmieniony wt, 30 maja 2006 23:23:21 przez blindman, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...zaraz jestem tu nowy.....o co w ogóle chodzi ?????????

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:25:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14524
Skąd: nieruchome Piaski
Nawet jeśli nie za bardzo się orientujesz w tym, o co chodzi w niniejszym wątku, to i tak wyrażasz zgodę na wykorzystywanie różnych środków w celu promowania kapeli :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:27:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 15:01:17
Posty: 262
Skąd: poznań
elrond pisze:
...zaraz jestem tu nowy.....o co w ogóle chodzi ?????????

zerknij sobie tutaj
http://www.myspace.com/killingjoke00
http://www.myspace.com/newmodelarmymyspace

chodzi o to by zrobic a potem opiekowac sie naszą wizytówką w tej społeczności
o a tutaj to nawet i twoja fota jest hahahah
http://www.myspace.com/siekiera


Ostatnio zmieniony wt, 30 maja 2006 23:27:56 przez blindman, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:27:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 31 stycznia 2005 02:20:37
Posty: 319
Skąd: Ant(y)werpia
My Space to miejsce troche dziwne -gdzie obok Sex Pistols , Discharge mozna obejrzec i wizytowke Shakiry...ale czemu nie... dla mniej znanych i tych wiecej znanych kapel to dobre miejsce na promowanie zespolu...a co najwazniejsze muzyki...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:31:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 15:01:17
Posty: 262
Skąd: poznań
bury pisze:
My Space to miejsce troche dziwne -gdzie obok Sex Pistols , Discharge mozna obejrzec i wizytowke Shakiry...ale czemu nie... dla mniej znanych i tych wiecej znanych kapel to dobre miejsce na promowanie zespolu...a co najwazniejsze muzyki...


ja bym był zadowlony gdybym przekonał shakirę do swojej twórczości
a tam mozna to zrobic bardzo prosto - wysłać zapytanie - czy chcesz byc moim friend - shakira patrzy, słucha i stwierdza yes or not
dlaczego to dziwne???


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:34:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...acha teraz rozumiem !!!!!!!!! ja to mogę zrobić...ale nie wiem jak !!!!!! szkoda tylko ,że armia nie ma żadnych friend spejsów :cry:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 maja 2006 23:34:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 15:01:17
Posty: 262
Skąd: poznań
elrond pisze:
..acha teraz rozumiem !!!!!!!!! ja to mogę zrobić...ale nie wiem jak !!!!!! szkoda tylko ,że armia nie ma żadnych friend spejsów

ciem naucze :D :D :D
a friend spejsy czekają na naszą wizytówke z niecierpliwością


Ostatnio zmieniony wt, 30 maja 2006 23:35:45 przez blindman, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group