Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 16 czerwca 2024 03:11:08

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 13:49:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
Obejrzeliśmy z Crazym z wielką uwagą, którą co chwila zkłócały potężne salwy śmiechu :) Wywoływane przede wszystkim panem prowadzącym.
O ile myslę, że pan Freak z Malty działał samozwańczo (przynajmniej do pewnego stopnia), o tyle sadzę, że ten pan miał wszystko przygotowane i dlatego bardzo mi się nie podobało, bo zdradzało olewczy stosunek redaktora do wykonawców. I do widzów tak samo.
Sam koncert - hmmm. Oczywiscie fajnie, że był i w ogóle, ale całościowe wrażenie zostało zdominowane przez wniosek o przewadze wokalnej Tomasza Budzyńskiego i Andżeliki Górny (tak naprawdę pownno się ją odmieniać, ale...). Głosy Budzego i Andżeliki są tak wysokiej jakości, że aż chwilami się zastanawiałam, że może nie powinno ich tam być w ogole, bo zawyżyli poprzeczkę*.

Ach - a ile utworów na żywo wykonali chłopcy-hiphopowcy? W relacji był jeden, który całkiem mi się podobał. Myślę, że to wszystko przez to, że nie mam uprzedzenia do hip hopu jako takiego. A i Crazy pokiwał głową bez wstrętu - po prostu spodziewaliśmy się shitu, a shitu wcale nie było. Nie znam żadnego utworu tych panów i nie mówię o całej twórczości. Wczoraj - jak dla mnie - było OK. Beznadzieje tylko było potem przejscie od razy na Andżelikę. Jakoś bez pomyślunku.

Co do znajomych osób - wyłapaliśmy najpierw Kmietę wśród publiczności a potem już na scenie ;), oczywiscie wykonawców rozmaitych, potem Erkeja i Krzysztofa. Innych niestety nie, pewnie dlatego, że nie wiem jak wygląda q51 ;) a Wujaszek nam umknął :(

Mam nadzieję, że impreza ogólnie się wam udała! :)

Erkeju - znowu takie fajne zdjęcia!!!!!




*ŻART


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 13:57:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
No było tak super,że nawet nie zdążyłam iść spać :)
Dzięki Laska za gościnę i ciesze się,że mogłam was wszystkich poznać :D
Koncert był naprawdę super,a szczególnie oglądanie go z wami z licznymi komentarzami 8) .


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 13:59:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
elsea pisze:
że nie wiem jak wygląda q51

Obrazek

:D :D :D


Ej, ja byłem na Góreckim (PRZEPIEKNE !!!!!!!!!!!!!!!!) a później na wixie i nie widziałem, ma ktoś to jakoś nagrane????


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 14:57:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25460
Powiem od razu, żeby wzbudzić kontrowersje: Full Power SPirit podobał mi się bardziej niż Maleo i Gumka razem wzięci. Całkowicie serio.

dalej bardziej sztampowo ;-) - podpiszę się bez dwóch zdań pod zdaniem elsei: przewaga wokalna Toma i Angeliki nad reszta była wręcz wstrząsajca

best moment (nie koncertu, nie byłem - ale relacji TV) - Psalm 6, w ogóle ten utwór mnie rozwala!! :D

Dom z mostem - no tak... średnio. Nie do końca się zgodzę z Bogusem, że tylko w wersji czadowej, bo np. wersja czytelniana bardzo mi się podobała. Ale wczoraj - w każdym razie w TV - nie przekonało mnie. Znacznie bardziej podobały mi się Cuda (z sekcją dętą, przearanżowane super, zaśpiewane takoż).
Odbiór Anieli zakłócił mi ten smutny pan (dobrześ go Gravi podsumował), caly czas się zastanawiałem czy to na mszy oni grali w te karty?...

Największe rozczarowanie - Psalm 40. Jak się kiedys wypowiadałem, wersja "luta" dla mnie jest znacznie gorsz niż wersja "smęt", bo w tej wersji to jeden z moich ulubionych Tymków. Wczoraj ciągło mi się jak flaki z olejem.

Generalnie przyjemnie, ale dreszczy nie miałem. Podejrzewam, że na żywo zupełnie inna atmosfera była. W TV generalnie cień smutnego pana też trochę zaważył.

Z Szema Izrael na końcu wyszło trochę We Are The CHildren, ale bardoz ładne przejście w Psalm 13 potem (znowu Tom dał pełen głos - dawno mi się w ogóle Tomowy wokal tak nie podobał, to pewnie przez kontrast ;-))

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 15:00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 13:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
koncert był fajny ...ale chyba najbardziej jak juz tv go nie emitowała...

laska dzieki za kimono po wielkiej przerwie mozna zas było sie spotkac...hmm jeszcze nigdy nie spałem z dwoma dziewczynami...jak byl wiedział to bym spiworu nie brał :wink:

z ten gosc co nimi w wiadomosciach ...to niestety jo....ale chcale zech isc nie chciol tylko temu z reporterow sie jarmułka podobała...swoja fajowo by sie było zobaczyc w tv...wiecie sława, pieniadze, kontakty, kobiety...

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 15:17:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Pan prowadzący był taki... hmm... nieruchomy :-) I to mi podsunęło pewną myśl, że ja również byłbym chyba w stanie prowadzić konferansjerkę z równą werwą. No i teraz nie wiem, czy zostać konferansjerem, czy recenzentem...

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 15:22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
rzucaj monetą!
jak reszka, to recenzent
jak orzełek to primabalerina
eeeeeeeeeeeee

łotewer

PS jeszcze możesz pomysleć nad zatrudnieniem u mnie jako wycieracz do Coli :-)


Cytat:
z ten gosc co nimi w wiadomosciach ...to niestety jo....ale chcale zech isc nie chciol tylko temu z reporterow sie jarmułka podobała...swoja fajowo by sie było zobaczyc w tv...wiecie sława, pieniadze, kontakty, kobiety...
:shock: :shock: :shock: to co się w końcu stało?! :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 15:48:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 13:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
no reporter jakis taki pan ..podszedl do takiego jakiegos kono i chcial zeby ten drugi cos powiedzial( a za bardzo nie chciałem) a wybral go chyba z tego wzgledu ze ten kono to miał jarmułke....

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 16:08:39 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3423
Tu można obejrzeć pierwszą partię zdjęć z koncertu "Pokolenie JPII".
Ciąg dalszy nastąpi.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 17:07:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
no proszę jak różne są gusta... dla nas najlepiej wypadł na koncercie i w tv maleo... hm... nawet w ogóle świetnie. guma i fps - nie wypowiadam się. może tylko to, że w obu przypadkach usłyszałam tylko pojedyncze słowa, że guma spiewał o wolności coś, a tamci o janku, co sprzedawał firanki, ale o co chodzi to nie zrozumiałam. no i cieszę się, że na końcu nie było shema, który to utwór idealnie wpasował się do smutnego konferansjera :cry: . z całym przekoanniem moge powiedzieć, że wszystko brzmiało o wiele lepiej i z większym czadem na próbach w hotelowej restauracji dzień wcześniej. byście odpadli.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 17:09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25460
Bogus pisze:
No i teraz nie wiem, czy zostać konferansjerem, czy recenzentem...

heem... a może zostaniesz siatkarzem :?:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 17:15:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 października 2005 09:16:57
Posty: 52
Skąd: Kraków/Jasło
natalia pisze:
do smutnego konferansjera Crying or Very sad

Pan realizator bardzo brzydko wyrażał sie o panu konferansjerze...niestety niechcący "podsłuchałem" wiele nieparlamentarnych określeń, jak powtarzano zapowiedzi...nie ładnie.
Ale panu koferansjerowi najlepiej wyszło: Ful Pałer Spiryt-96%?

_________________
Lepiej się potknąć o grunt pod nogami, niż o wybryk języka.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 18:08:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11825
natalia pisze:
no i cieszę się, że na końcu nie było shema,

jak to nie było??? to był fotomontaż?? :gra:

fajnie że Elrond czasem jeszcze śpiewa jak za czasów Drogi...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 18:23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Armijny Smok pisze:
jak to nie było??? to był fotomontaż??
..na końcu byl psalm 13
Armijny Smok pisze:
fajnie że Elrond czasem jeszcze śpiewa jak za czasów Drogi...
..
czasem ?

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 19:37:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 17:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
Wokalnie bardzo mi się podobał Budzy i Maleo, Guma troche za cicho?
panowie ze składu hh troche nie wyraznie. Numer Moskwy trochę spieprzony w porównaniu z oryginałem.. Budzy solo, fajne te wszystkie dęciaki i smyczki, ale chyba niestety troche kosztem gitar :? Generalnie to troche trudno mi się było skupić, jakiś nieklimatyczny ten łęg.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group