Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 24 maja 2024 15:16:57

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 19:41:36 

Rejestracja:
pn, 10 października 2005 21:44:23
Posty: 23
Skąd: Stalowa Wola
gitary były zdecydowanie za cicho.. głównie było słychac wokal... dete i perkusje..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 20:58:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25424
oj nie... na powtórce zobaczyłem jeszcze raz Psalm 40 z wczoraj - zdecydowanie NIE

pamiętam, że na koncercie w kościele to był wręcz Best Moment. Po Stabat Mater bodajże, po takim niebiańskim spokoju i pięknie nagle uderzenie czystej energii. Psalm 40 tam dosłownie wymiótł. A tutaj... jakiś taki... myslovitz :x

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 21:07:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
Moze zaczne od tego,że samo miejsce koncertu było już dla mnie czymś zupełnie nowym.
Pierwszy raz byłem w telewizji i na pewno wpływało to jakoś na odbiór tego koncertu.
Ogólnie koncert bardzo mi się podobało,najbardziej "Dom przy moście" i Psalm 137.
Bardzo dobre przejście z "Shema Izrael" do Psalmu 13. Zgadzam się z Natalią, że dobrze się stało,że to Psalm 13 był na końcu.
Ful Power Spirit całkiem nieźle wypadli z towarzyszeniem całego zespołu.
Jeśli chodzi o Gume to przede wszystkim nie słyszałem tutaj prawie wcale tekstu i to był duży minus.
Angelika jak zawsze bardzo ładnie zaśpiewała, Maleo RR podobało mi się,ale bez większych zachwytów, pewnie głównie też dlatego, że spodziewałem się,że zagrają "Zabierz Mnie"(mój ulubiony utwór tego zespołu, którego nigdy nie słyszałem na koncercie)
No i Tymoteusz na koniec był bardzo dobrym uwiecznieniem całego koncertu.
Nie chciałbym jakoś szczegółowo komentować poczynań pana prowadzącego.
Wiem tylko,że mogła to prowadzić inna osoba.Z Wiki stwierdziliśmy,że kimś takim mógłby być np. Jan Pospieszalski.
Podsumowując koncert bardzo udany.
Jeśli chodzi o manewry to na początku należą się podziękowania Lasce,która bardzo dobrze o wszystko zadbała.
Ja,Wiki i Martyna byliśmy chyba jedynymi osobami, które w ogóle nie spały(no i dzisiaj trzeba było to odespać 8) ).
W tym momencie chciałem przeprosić tych,którzy mogli się przez nas niewyspać,bo przez cały czas gadaliśmy,było dużu śmiechu i w niektórych momentach mogło być za głośno dla większości, która spała.
Dzięki wszystkim za obecność u Laski(podziękowania także dla Damiano za transport) :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 21:16:43 

Rejestracja:
pn, 10 października 2005 21:44:23
Posty: 23
Skąd: Stalowa Wola
no nie zmrózylismy oka:) takie spotkania nie sa codzienne, wiec trzeba było nagadać się na zapas;)
i co dziwne.. dalej nie spałam. i wcale nie jestem śpiaca?? cóz za pokłady pozytywnej energii ...:)


Ostatnio zmieniony sob, 15 października 2005 21:24:28 przez Martyna, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 21:22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
Martyna pisze:
i w cale nie jestem śpiaca??

U mnie jest odwrotnie.Zaraz zbieram się do spania 8) ,ale ani troche nie żałuje,że ostatniej nocy nic nie spałem :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 21:56:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:59:42
Posty: 503
Erkej pisze:
Najpierw kilku Forumiaków.
Zdjęcia muzyków zamieszczę w Fotoroomie, coby przestrzegać zasad

Zatem kilku Forumiaków podczas koncertu i na manewrach: :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 23:19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
Miło było Was wszystkich widzieć... przepraszam, że tak krótko i tak mało...

Ale bardzo się cieszyłem, że w ogóle mogłem Was zobaczyć...

Co do koncertu, to szczególne wyróżnienie dla:
Malea, smyczków (chłopaki dali radę), saxów Mateusza oraz fletu Mikołaja szczególnie w Anielo mój Aniele..... zresztą cuda też cudnie wyszły według mnie. Psalm 13 fajnie, ale FPS też mi się podobało, może dlatego, że słyszałem kilka razy tekst i nie miałem problemu z wychwyceniem słów.
A już po skończeniu kręcenia koncertu (już mogli te światła koncertowe zostawić...) to dopiero się rozkręciło.... a szczególnie końcówka Świętego szczytu.... najszybsza na świecie :wink:

Koncert bardzo mi się podobał (w telewizji także)

Oglądaliśmy to później na zwykłym małym telewizorku, więc o dźwięku telewizyjnym trudno mi tu się wypowiedzieć. Wiadomo, że zawsze będzie się do czego przyczepić, ale uważam, że było bardzo dobrze. Więcej takich koncertów w TVP poproszę.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 października 2005 00:50:11 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3422
lafjoy pisze:
Oglądaliśmy to później na zwykłym małym telewizorku, więc o dźwięku telewizyjnym trudno mi tu się wypowiedzieć. Wiadomo, że zawsze będzie się do czego przyczepić, ale uważam, że było bardzo dobrze. Więcej takich koncertów w TVP poproszę.

Ja nagrałem ten koncert na magnetowidzie hi-fi. Odtwarzając nagranie na dobrym sprzęcie nadal odczuwałem zbyt mały udział gitar w całości dźwięku. Trzeba poczekać na dvd - tam podobno będzie można tego typu mankamenty usunąć.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 października 2005 08:58:34 

Rejestracja:
pn, 10 października 2005 21:44:23
Posty: 23
Skąd: Stalowa Wola
K.T.W.S.G. pisze:
Właśnie - czy to co było w tv, to był jednak skrót właściwego koncertu???? Jeśli tak, to mam nadzieję ze na DVD będzie całość!


nie, to była całość koncertu...
Tylse, ze poza nagraniem było jeszcze kilka kawałków.. ale to co było w TV to była całośc tego, co nagrano..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 października 2005 10:56:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:12:00
Posty: 173
Skąd: Tychy
No ten prowadzący jakiś taki niemarwy i mało się ruszał - tylko dziwnie trochę trzymał mikrofon i zaglądał trochę tylko do swoich notatek. Reszta to sztywniak trochę.
Gitar mało było słychać. Jedyne co mnie zaskoczyło to to, że Marcin Pospieszalski rapował w Psalmie 40.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 października 2005 11:09:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
mam nagrany koncert na laptopie w bardzo dobrej jakosci :) wczoraj lecialo na TVPolonia...
(jak ktos chce dvd z tym nagraniem to do mnie na priva...)

Ten gosciu w czerwonych spodniach, bialej koszuli i na tym koszulka 2tm2,3 byl moim zdaniem najlepszy :D jak .... a wlasnie, jak by to okreslic co on robil? :D :D
Pozdro

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 października 2005 11:14:07 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
szalal :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 października 2005 11:18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 maja 2005 21:52:18
Posty: 1188
Skąd: kiwi
Ten gościu się po prostu dobrze bawił :D
Szkoda,że tak mało go pokazali w tv bo można by było się pośmiać :)
A wogóle to ktoś go zna :?:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 października 2005 13:00:31 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3422
Kolejna porcja zdjęć


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 października 2005 13:35:37 

Rejestracja:
pn, 10 października 2005 21:44:23
Posty: 23
Skąd: Stalowa Wola
glacek pisze:
a wlasnie, jak by to okreslic co on robil?


on.. hm. zwracał na siebie uwage - to na pewno:)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 356 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group