Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 15 czerwca 2024 21:56:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 19:58:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...nie no...Kmieta nie planuje takiej przesiadki...ale zwracalismy uwagę ,w zespole naszym na dokonania zespołu KC a szczególnie gry sekcji rytmicznej ( według mnie - absolutnie genialnej ) na Thraku... :D ...teraz ma nagrywac Banan i powinno się zrobic bardziej psychodelicznie...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 19:59:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
azbest23 pisze:
Nawet dwie sekcje
...wiem...Krzyżyk lubi bardziej tą z Levinem..

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 20:05:01 
Gero pisze:
przestrzeń i kosmos, chociaż nie zawsze czad

oby się tylko za mocno nie zasugerować i nie nastawiać ale jeśli cały album ma być taki to ja mówię bardzo TAK!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 21:25:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
jak dla mnie w słowach "giniesz z moich oczu, coraz dalej jesteś już" i w sposobie w jaki te słowa zostały zaśpiewane w zalinkowanym fragmencie jest duża dawka psychodelii.
Rzeczywiście ten jeden utwór kojarzy mi się z Ultimą, ale wydaje się być taki bardziej ludzki, nie-mechaniczny (paradoksalnie, bo jednak KrzyżoKmiet i Aviator sieją spustoszenie ewidentne)
bardzo bardzo podoba mi się ten melancholijny i "bolący" wokal (jeden z wielu plusów również Luny)

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 22:58:24 

Rejestracja:
sob, 21 czerwca 2008 07:31:08
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Bardzo ladne to co piszecie, ale nie wiem czy taka muzyka sprawdzi sie na koncercie. Nie wydaje mi sie zeby pasowala do malego zadymionego klubu, bo potrzebuje przestrzeni. Taka potega poteg dobrze sprawdzilaby sie na wielkim koncercie, tylko że to jest "towar" dla bardzo wyrobionych sluchaczy. Samych forumowiczow nie wystraczy, zeby zapelnic wielka przestrzen. Z niczym mi sie to szczegolnie nie kojarzy. Polamane zmiany tempa z jakims metalem progresywnym. Czy mi sie tylko wydaje, czy coraz wiecej mroku w tej zuyce, a coraz mniej nadziei. Według mnie ta muzyka byla bardzo plastyczna, wizyjna, ze tak powiem. Az sie prosilo, zeby dorzucic wizualizacje na wielkim telebimie. Nie wiedzialem ze Tomek mial problemy ze drowiem. Tym bardziej podziwiam, bo zostawil sporo drowia na scenie. Życze zdrowia, i obiecuje westchnac do Najwyzszego w Twojej intencji. Na koniec mam male pytanko do GERO, który poeta jest jak nic: ile to jest "niepięset" :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 23:00:53 

Rejestracja:
sob, 21 czerwca 2008 07:31:08
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Znowu sie rabnalem - zuyce = muzyce :oops:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 23:06:48 

Rejestracja:
sob, 21 czerwca 2008 07:31:08
Posty: 11
Skąd: Wrocław
jeszcze jedna rzecz. Czy widzieliscie chociaz jedna flage Tybetu. Nie czulo sie , ze jest to koncert "w intencji". Raczej jakis piknik i popijawa. Nie słyszalem, zeby poza Tomkiem, ktos z wykonawcow wspomnial cos o Tybecie. Zupelnym nieporozumieniem byl Pan Malenczuk, ktorego coraz bardziej nie lubie. Musze dodac, ze po NRM opuscilem widowisko.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 23:10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 23:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Ja wyszedłem po trzecim albo czwartm utworze Kultu. Nie widziałem ani jednej flagi Tybetu, widziałem za to kilka flag Wolnej Białorusi (biało-czerwono-białych). Nie wiem, dlaczego wg Ciebie Maleńczuk był nieporozumieniem. Pomijając moją sympatię do niego jako artysty, dał bardzo dobry koncert.

PS. Na forum istnieje możliwość edytowania swoich postów. By to zrobić, wystarczy - uwaga - kliknąć w "zmień" w prawym górnym rogu posta ;).

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 23:28:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
iudex pisze:
z jakims metalem progresywnym
..tylko nie metalem.. :oops:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 23:30:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
iudex pisze:
Nie wydaje mi sie zeby pasowala do malego zadymionego klubu, bo potrzebuje przestrzeni. Taka potega poteg dobrze sprawdzilaby sie na wielkim koncercie,
....cholerka ....to może w jakimś średnim miejscu.. :D

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 23:37:25 

Rejestracja:
sob, 21 czerwca 2008 07:31:08
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Uldor pisze:
Nie wiem, dlaczego wg Ciebie Maleńczuk był nieporozumieniem.

Juz wyjasniam. Ten Pan jest w sobie tak bardzo zakochany, ze ogladajac go za kazdym razem mam wrazenie, iz obserwuje akt jakiejs artystycznej masturbacji. Te teksty o dziewczetach, chlaniu, tango libido i takie tam. Rozterki i depresje starzejacego sie, wystylizowanego do granic rockmena. Takie pastisze mnie nie bawia. Malo to tworcze i pelne hipokryzji. Szkoda mi na to czasu. Chcialem sie powstrzymac, ale nie potrafie, wiec dodam jeszcze, ze udzial Malenczuka w IDOLU był kroplą ktora przelała kielich goryczy. Przyzanac uczciwie musze, ze kontakt z publicznoscia mial dobry.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 23:38:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 06 sierpnia 2007 15:12:01
Posty: 243
Skąd: Trzebiechów!
Ja widziałem jedną flagę Tybetu. I przypomniał mi się jeszcze jeden smaczek z koncertu, a mianowicie "wolny naród musi być" :)

_________________
Every knee shall bow!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 22 czerwca 2008 23:47:44 

Rejestracja:
sob, 21 czerwca 2008 07:31:08
Posty: 11
Skąd: Wrocław
Z tym metalem to przesadzilem drogi Elrondzie. Ja tak naprawde nie znam sie na metalu. Nie lubie takich szufladek. A co do "czegos sredniego" to jestem pewien ze jest wiele takich miejsc, we Wrocławiu tez, wiec wroccie do nas jak najszybciej! A, chcialem jeszcze dodac, ze spiewajac o Godzilli wygladeles chwilami jak rzeczony osobnik. Znaczy sie poteznie :lol: Mam dowody na zdjeciach. Naprawde strasznie wygladal jednak gitarzysta, który stal po Twojej prawej stronie. Wybacz ignorancje. Ta Twarz, ten Bol!!! Niesamowite.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 czerwca 2008 00:02:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 23:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Franc. O ile nie mam teraz problemu ze stronami, to chodzi Ci o Franca.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 czerwca 2008 07:22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 stycznia 2005 22:36:13
Posty: 1149
Skąd: tylko stąd
Krzyżyk to geniusz.

_________________
Andres Pedro Cristobal de Corteza


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group