Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 23 maja 2024 06:39:45

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 07:55:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17999
..prwadopodobnie czesc wypowiedzi z tego watku zostanie przeniesiona w inne miejsce więc pozwole sobie wrzucic parę słów od siebie.
IGOR...jeżeli rajza widzi w warstwie muzycznej jakieś podobieństwa do innego wykonawcy to ma do tego pełne prawo. W swoich sądach nie jest napastliwy i jako pełnoprawny uczestnik tego forum ma do tego pełne prawo. Ty zaś sprowadzasz swoje wypowiedzi do obrażania rajzy . Jeżeli masz coś ważnego do powiedzenia na ten temat (liczą się tylko i wyłacznie sprawy merytoryczme) może powiedziec..." Rajza nie masz racji ponieważ...itd" ...Proste?..Tak...pod warunkiem ze ma się coś ważnego do powiedzenia. Amen.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 07:59:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14524
Skąd: nieruchome Piaski
Przepraszam, nie było mnie na posterunku.
Igor, apeluję do Ciebie, byś sam nie zachowywał się jak w przedszkolu. Rozumiem, że kiedyś warto było przyklaskiwać łatwemu do przewidzenia zdaniu pani przedszkolanki, ale warto też myśleć samodzielnie.
Podobieństwa zauważyły trzy osoby poza Rajzą, ale oczywiście atakowanie wymienionego jest łatwe.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 09:32:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14524
Skąd: nieruchome Piaski
Szkoda, że nie odnosisz się do uwagi o czepianiu się (by nie określić tego mocniej) innych użytkowników, nie pierwszy zresztą raz.
Co do tego podobieństwa, to pod tym kątem posłucham dziś rzeczonego utworu. A porównanie do TOOLa pod względem muzyki nie jest zbrodnią. Powiem więcej: to łatwo przychodzi, skoro Armia ma jednostkę napędową tak sprawną jak teraz. Mogą się komuś nie podobać teksty TOOLa, mogą Danziga lub Type O Negative. Jednak z tych trzech kapel najlepszą pod względem kunsztu sekcję rytmiczną ma pierwsza.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 09:41:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14524
Skąd: nieruchome Piaski
Igor, radzę Ci się powstrzymać przed edycją postów w kierunku przypieprzania się do osób, które w wyważony sposób starają Ci się zwracać uwagę. Brak odpowiedniej skórki tego nie tłumaczy.
Na razie widzę jakieś chamskie odzywki z Twojej strony. Rozumiem, że część użytkowników może tego nie widzieć, bo korzysta z opcji Obrazek.

Tylko że czterech użytkowników UT, z których jednego nie szanujesz, zauważyło podobieństwo w pewnym fragmencie konkretnego utworu. Porównanie Krzyżyka do Danny'ego Careya pod względem poziomu umiejętności to jeszcze nie zbrodnia. Zresztą ten pierwszy jest młodszy od drugiego, więc może go jeszcze prześcignąć.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Ostatnio zmieniony czw, 04 lutego 2010 09:47:01 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 09:46:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21438
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Kiedyś użytkownik c wspomnial coś o próbach przekonania chodnika, żeby wstał. Jak to było? ;)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 09:48:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14524
Skąd: nieruchome Piaski
Pisz, na pewno Twe wpisy się nie zmarnują. Wyobrażę sobie, że jest zimno, a ja potrzebuję czegoś na podpałkę. Zwizualizuję sobie posty jako papier i na pewno zrobi mi się cieplej, jak je wrzucę do pieca.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 10:00:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14524
Skąd: nieruchome Piaski
Twoja wola.

Nie potrafię zrozumieć, jak można cały czas wracać do podobieństwa między dwiema kapelami, skoro już raz wyraziło się swój sprzeciw wobec tak haniebnego porównania. Zgadzam się, że to nie jest wątek na to przeznaczony, ale to Youzwa jest gospodarzem tego tematu, więc czekam na jego opinię, czy potrzebuje takiej wymiany zdań. Na pewno nie do podliczenia głosów :roll:

Reagować na zaczepki wobec innych użytkowników będę nawet po odwołaniu z obecnie pełnionej funkcji.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 10:04:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21438
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
U grubo! Sprawa oprze się o pana przedszkolankę :dancer:

;)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 10:18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21438
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
"Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego klubu prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje! I jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie - to wilki! To mówiłem ja - Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat!"

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 10:33:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24337
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Igor pisze:
Ale ja ich nie widzę !!! I nawet nie wiem, dlaczego tak się stało !! Coś niebywałego !! Widocznie słoń mi na ucho nadepnął !!

Nie przesadzajmy. Może po prostu nie wsłuchiwałeś się nigdy specjalnie w grę sekcji rytmicznej na "Lateralusie" - bo zakładam, że chyba słyszałeś ten album, skoro zabierasz głos w temacie.
Igor pisze:
Ja tu tylko sprzątam !!

Nie. Sprząta właśnie Miki. :lol:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 10:36:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14524
Skąd: nieruchome Piaski
Ostatnia uwaga, bo zauważyłem wielokrotną edycję postów, a nie chcę by mi to umknęło. Igor, nie przypisuj czarnuchowi roli etatowego szwarccharakteru na UT. Jestem w stanie przychylić się do zdania o uprawianiu krótkiej formy czatowej, ale do jawnego obrażania kogokolwiek, to jednak nijak nie mogę się zgodzić. Może zanim coś komuś zarzucisz, zapoznasz się z dokumentacją :roll:
Koniec tematu z mojej strony. Bez odbioru.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 10:49:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 19 grudnia 2007 11:18:44
Posty: 2025
Skąd: Los Hervideros
:D Bardzo rozbawiła mnie ta wymiana zdań i dziękuję panom za poprawienie humoru. Komentarze Peta - rewelacja :piwo:

A teraz w temacie. Ciężko mi było ułożyć tą listę, bo oprócz "Home" wszystkie utwory darzę uczuciem wysokim, ale jakoś tam się udało.
Cała płyta jednak, podobnie jak u Rajzy, spadła u mnie na pozycję 3 (w rankingu płyt Armii, przegrywając z Legendą i Procesem).

1. Break Out
2. Green
3. The Other Side
4. Amagama
5. Freak
6. You Know I Am
7. Grot The Engine Driver
8. Home

_________________
muzyka gra, a dzień ucieka
last.fm/wokr


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 11:29:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...Igor ! bardzo bym cię prosił abyś się uspokoił i nie reagował tak gwałtownie! PAX ! i jeszcze raz PAX! .....każdy może mieć swoje zdanie ,choć i mnie porównanie Armii do zespołu Tool z letka dziwi a nawet dziwwi :shock: .... ale Miki ma rację

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 11:33:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21438
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
elrond pisze:
choć i mnie porównanie Armii do zespołu Tool z letka dziwi a nawet dziwwi


Tak na marginesie: nikt tu nie porównywał zespołu Armia do zespołu Tool, tylko jeden utwór zespołu Armia, do szeroko rozumianej stylistyki uprawianej przez zespół Tool. ;)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 lutego 2010 12:49:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Miki pisze:
Zgadzam się, że to nie jest wątek na to przeznaczony, ale to Youzwa jest gospodarzem tego tematu, więc czekam na jego opinię, czy potrzebuje takiej wymiany zdań.

Dla mnie ta 'wymiana zdań' to zwykłe bicie piany przez Igora. Mi tu nie jest potrzebne (inna sprawa, czy gdziekolwiek jest potrzebne...), nie obrażę się jak te posty wylecą z tego tematu.

Inverness pisze:
(też się pcha na przód. nie można tak trzech pierwszych miejsc? Wink )

Możesz dać trzy utwory na miejsca 1-3. i zamiast dostać odpowiednio 8, 7 i 6 punktów, wszystkie dostaną 7. Jak chcesz, to zmieniaj listę :)

Przy okazji dokonałem dodatku do regulaminu w pierwszym poście. Jakby co, daję też tu:
Cytat:
- jeden użytkownik - jedna lista; niby to oczywiste, ale zdarzało się tak, że był głos, zwracałem na coś uwagę i użytkownik wysyłał posta z kolejnym głosem. Ponieważ to zwiększa możliwość pomyłki przy podliczaniu głosów, proszę o nie robienie czegoś takiego, po to jest opcja 'edytuj'.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group