Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 16 czerwca 2024 09:10:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 czerwca 2007 12:03:35 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
teraz robią standardowo dvd + cd audio


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 czerwca 2007 12:32:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22933
o, całkiem ładny bannerek, zaraz go sobie wezmę na blogaska

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 czerwca 2007 17:58:40 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
elrond pisze:
...dalszą część historii (od Ducha ) nakręcimy przy nastepnym dvd Armii Very Happy

obyśmy dożyli :wink: bez żadnych noży i innych dodatków do życia :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 czerwca 2007 03:40:38 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
jak pablak pisze w dwoch watkach, dvd z woodstock juz jest. na razie jeszcze nie w sprzedarzy, ale (nieoficjalny) przedpremierowy pokaz wydania byl w bemarcie. znaczy to ni mniej ni wiecej, ze tym razem premiera zdarzy z kalendarzem (w koncu to nie mm) i 11 czerwca...

tylko czekac. :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 czerwca 2007 01:41:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Było zaiste, oglądać ani słuchać się jeszcze nie udało. Na razie egzemplarze autorskie to były, ale chyba ten poniedziałek jest w takim razie juz niezagrożony.
A-ha to nie jest CD+DVD tylko dwa osobne wydawnictwa, ale DVD miało byc bodajże za 29.9 zaś CD za 19,90 więc ceny raczej umiarkowane.

PS na vivid.pl juz jest właśnie za podobne ceny!

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 czerwca 2007 10:40:46 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
juz mam dvd. bardzo ladnie, 4 dni przed premiera, niesamowite wrecz jest to. a do tego cena. w saturnie w galerii krakowskiej zaplcilem 24.99 (za cd 16.99).
oczywiscie wiem, ze nie tylko ja je mam, ale to ok.
rzeczywiscie - wywiad jest extra! (koncertu jeszcze nie widzialem, ale mam cd, wiec slucham).

wiecej pozniej...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 czerwca 2007 16:59:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19455
Skąd: z prowincji
q51 pisze:
juz mam dvd.

lucky man

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 11 czerwca 2007 16:36:31 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
zakupione, po części obejrzane (dodatki) no i teraz przychodzi czas na sam koncert 8) 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 10:16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11825
Nowe wydawnictwo spod znaku Armia, firmowane przez ZŁOTY MELON bardzo mnie zaskoczyło. Oczywiście nie chodzi o fakt tego, że sie ukazało, bo w to mocno wierzyłem, że taki dzień nadejdzie, ale raczej tym co ono prezentuje. Zgodnie z radą Jurka zacząłem oglądać to dvd od dodatków - wywiadów z zespołem i ekskluzywnym wywiadem z samym Budzym, który to wywiad jest przeplatany ciekawymi wystąpieniami zespołu Armia z początków działalności i opowieściami o latach osiemdziesiątych, głównie wydarzeniach okołoarmijnych. Wbrew temu co słyszałem o tym dvd - koncert (czyli moim zdaniem główna część tego wydawnictwa) jest rewelacyjny. Dla mnie liczy się tzw "sound" - a w wypadku tego nagrania jest on dopracowany wyśmienicie (tym bardziej cieszy fakt, że został też wydany w formie audio cd)... Perkusja (Ślepy) - bardzo cieszy uszy już od pierwszego utworu (Siekiera) - którym zaczyna się koncert - potężna dawka rytmicznego pałera (brawo Dr. Kmieta za bas). Jest to chyba najlepszy zarejestrowany koncert, na którym gra Ślepy. Gitary są również świetnie nagłośnione, słychać majstersztyk dwóch wielkich gitarzystów zespołu Armia (Popcorna i Klimczaka)... Pamiętam bardzo dobrze, jak wychodziło drugie wydawnictwo koncertowe "Soul Side Story I i II, wtedy na tle nowych utworów dosyć blado wypadały starsze kawałki w porównaniu do kompozycji z Drogi i Ducha. Na tym dvd są głównie stare kompozycje (poza trzema utworami reprezentującymi Pocałunek Nongolskiego Księcia, Ducha i nie wydany jeszcze wtedy album Ultima Thule). Tym razem jednak to stare utwory, z legendarnej płyty zespołu, rozdają karty i one dynamizują koncert, który wypadł naprawdę bardzo dobrze. Bardzo fajnym momentem koncertu jest utwór Triodante madley - czyli zestaw najlepszych muzycznych momentów z płyty Triodante. Nie sposób przy tego typu wydawnictwie uciec od porównań z wcześniejszym koncertowym dvd tego zespołu: na dzień dzisiejszy koncert woodstockowy jest dla mnie lepszy (choć nowych utworów mało) - to chyba jednak bardzo brakowało mi profesjonalnie zmontowanego, pięknie nagłośnonego i tak dopracowanego wydawnictwa (oczywiście w niczym nie ujmując dvd na XX lecie zespołu, które ma zupełnie inny, również bardzo dobry ciepły klimat). Jest to taki świeży powiew wiatru (choć koncert nagrany w 3004 roku). Na koniec chciałbym napisać o cenie. Dvd nabyłem za 27 zł w MM, płyta audio kosztowała tam 18 zł. Cieszę sie, że takie niesamowite koncerty można w naszym kraju kupić za dość niewygórowaną kwotę (nie licząc dodatków do gazet to chyba jedno z najtańszych dvd). Oby tak dalej!!!
Dzięki: zespołowi za piękny koncert - a firmie i Jurkowi, że udało się wreszcie wydać to dvd.

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 11:08:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4885
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wyśmienitym brzmieniem tej płyty! Jakie świetne gitary!!! Bardzo się cieszę że to mam!

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 16:40:25 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3423
DVD i CD z Woodstocku są rewelacyjne!
Ten świetny muzycznie koncert pokazuje Armię w całkowicie odmiennej, w porównaniu do dvd na dwudziestolecie, scenerii, zarówno w odniesieniu do ogromu i świetlnego przepychu największej w Polsce sceny, jak i najliczniejszej publiki.
Dodatki również w dechę!

DVD na XX-lecie jest za to klubowym koncertem w rodzinnej wręcz atmosferze filmowanym przez ludzi mających Armię w sercu...
Doskonale się te oba materiały uzupełniają.

Jestem naprawdę szczęśliwy!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 17:00:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11825
Erkej pisze:
Doskonale się te oba materiały uzupełniają.

też jestem tego zdania,,, warto było czekać, nawet tak długo,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 18:36:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 kwietnia 2006 11:07:23
Posty: 164
Skąd: riverside
nareszcie się ukazało ! :D

Podczas oglądania wróciły miłe wspomnienia z woodstokowych dni :) i znowu sie zdziwiłam jak my się z moim B. znaleźliśmy (właśnie po koncercie Armii) w tym tłumie? - ja stałam dość daleko od sceny a on szalał w gigantycznym pogo...

DVD - jako całość: koncert + dodatki - jest super !

jedyny minus - za mało obrazów...

_________________
...ludziom trzeba przypomnieć o duchowości...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 19:42:52 

Rejestracja:
śr, 16 maja 2007 22:11:43
Posty: 21
Skąd: stamtąd
Ja z natury małomówny to powiem tylko że super koncercik :D , a no i ta scena z owadem (czy cokolwiek to jest) na twarzy Ślepego, dobre :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 czerwca 2007 10:02:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14870
Skąd: wieś
Powiedzcie wobec tego, czy trzeba oddzielnie kupować CD i DVD, czy też wystarczy samo DVD?

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 204 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group