Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 16 czerwca 2024 09:54:34

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 grudnia 2004 21:32:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:09:49
Posty: 170
Skąd: Katowice
wuczuwam nute agresji w tym poście
a sadze, ze nie po to byl ten temat żeby sie tu zaczac butować i pałować nawzajem :) na szczescie jeszcze nie doszlo do zadnej tragedii


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 grudnia 2004 21:35:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14524
Skąd: nieruchome Piaski
Ja w poście Bogusa nie wyczułem żadnej nuty agresji, bo można wyrazić w ostrzejszych słowach to, co on miał na myśli :twisted: Forum jest po to, byśmy wymieniali poglądy, a na razie udaje się to robić w sposób kulturalny, choć niekiedy można mieć wątpliwości :?

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Ostatnio zmieniony śr, 01 grudnia 2004 21:59:56 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 grudnia 2004 21:50:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25460
mało jest kawałków Armii, których NIE LUBIĘ
podobnie jak Jasiek, wymieniłbym przede wszystkim Nino Łeno

i jeszcze to i owo z drugiej strony Drogi, ale to już nie że nie lubię, tylko tak... średnio na jeża
Faktycznie uważam też, że "Jezus Chrystus jest panem" jest słabym zakończeniem na płytę, zdecydowanie najgorszym ze wszystkich płyt Armii. Ta piosenka ma się tak do On jest tu, jak Modlitwa Dżemu do tejże Modlitwy w wykonaniu Kasi Kowalskiej!!!

Rózne utwory z Antiarmii mi się zlewają i nieco nudzą, ale w sumie wszystkie lubię, zwaszcza gdy nie grają naraz. Nigdzie teraz tutaj, Święto rewolucji, Siódmy, Wołanie o pomoc, W niczyjej sprawie...

NIE lubię tego czegoś co na art-mundowskiej Legendzie wlazło pomiędzy Gdzie ja... a Opowieść zimową. To dla mnie profanacja.

Exodus bardzo lubię w wersji Czas&bytowej, nieszczególnie za to w exodusowej (tak to jakoś kijowo zagrane na mój gust).

No i - podobno narażę się tym Tomowi - niezbyt mogę słuchać Iluzjon Karo Palestrino...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 grudnia 2004 22:31:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28039
a ja bym bronił zakończenia Drogi... może dlatego że wcześniej dwa razy słyszałem ten utwór na koncercie, no i drugim razem to była po prostu jazda, przeżycie z tych metafizycznych... w ogóle dość znaczące bywały te nowe utwory na koncertach Armii... a kto mi powie dlaczego Droga kończy się tą mgłą?

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 grudnia 2004 22:34:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28039
Crazy pisze:
niezbyt mogę słuchać Iluzjon Karo Palestrino...
a ja bardzo, nie wiem dlaczego ale przypomina mi się przy tym Velvet Underground??? czasem tylko myślałem, że to by był fajny, nispieszny początek płyty, bo tak jak jest to trochę zwalnia tępo między dynamiczniejszymi piosenkami...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 grudnia 2004 22:56:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
MikhaEl pisze:
Ja w poście Bogusa nie wyczułem żadnej nuty agresji

Ja też nie :D
Sysu, pisząc tamtego posta nie byłem do nikogo nastawiony agresywnie, a jedynie wyjaśniałem swoje stanowisko z posta poprzedniego.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 grudnia 2004 03:52:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Sysu jeszcze młody i nie wiele widać widział :wink:

A do wypowiedzi Rzuffanawet trudnomi się ustosunkować bo wogóle się IMHO kupy nie trzyma..... :roll: może tak by coś sprecyzować?

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 grudnia 2004 12:49:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7699
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Crazy pisze:
Exodus bardzo lubię w wersji Czas&bytowej, nieszczególnie za to w exodusowej (tak to jakoś kijowo zagrane na mój gust).

:piwo:

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 grudnia 2004 18:16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 17:21:11
Posty: 358
Skąd: nie jestem stąd
Bogus pisze:
Żeby wszystko było jasne - pierwsza część mojej wypowiedzi, do której się odwołujesz, była zakończona uśmieszkiem, sugerującym że nie należy jej traktować w 100% poważnie.

Żeby też było jasne - nie zrobiłem uśmieszka na końcu wypowiedzi, ale też nie twierdzę, że triodante jest takie głupie. Jakoś tak po prostu napisałem :D

_________________
dobro jest dobre, pięść rozwali świat


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 07 lutego 2005 01:12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 19 grudnia 2004 00:17:37
Posty: 23
Skąd: Mysłowice
Dla mnie Troidante jest rewelacyjne.
"W krainie smoków" to jedna z lepszych piosenek na Drodze, "Nino Łeno" też jest super. "Jezus Chrystus jest Panem" jest faktycznie słabiutkie.
A najbardziej nie zgadzam się, że "Ukryta Miłość" to najgorsza piosenka na PMK - dla mnie najlepsza :)
Ale ilu ludzi, tyle gustów.

_________________
Standing at the Crossroads, trying to read the signs to tell me which way should I go to find the answer


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 07 lutego 2005 01:18:55 
Sodoma i Gomora
koncertowo może być, ale na płycie nie łykam


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 07 lutego 2005 01:19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 21:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
PSTV pisze:
"Nino Łeno" też jest super



:piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 marca 2005 15:58:34 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
Nie słucham w zasadzie w ogóle całej pierwszej płyty. Uważam, że znacząco odstaje od reszty. No może poza Intro i utworem Bombadil w locie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 marca 2005 17:46:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
'Sedziowie' jest swietny.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 24 marca 2005 01:57:26 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
kajo :piwo:
pila :piwo:
bogus :piwo:

mi tez mniej leza armijne wyczyny sprzed legendy. owszem, lubie je, ale nie tak jak pozostale. kazda z pozniejszych plyt ma inny, specyficzny tylko dla siebie klimat ktory mi w jakims stopniu odpowiada (no, moze pmk mniej)
ja jestem zwolennikiem bardziej metalicznego /w tym miejscu wiekszosc forumowiczow ostrzy na mnie zeby/ oblicza armii /a w tym elrond wyciaga ogroooooooomny topor/ i poza wyjatkami nie siegam do antiarmii, exodusa, i tym podobnych. no coz, czy cos widzicie w tym zlego? ja mam taki gust (rozpisze sie o tym jeszcze, szukam odpowiedniego miejsca, bo nie bardzo chce mnozyc tematy), a o gustach sie nie rozprawia, prawda?

i nie podobaja mi sie taksty na ultima thule


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 297 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 20  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group