Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 14:30:18

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 maja 2006 07:48:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 21 maja 2006 14:08:39
Posty: 857
Skąd: Shire
Nie ma co koncert genialny.. i do tego praktycznie same czady ;) i ta burza... niesamowity klimacik. :D

_________________
wiatr jest szary a księżyc zielony.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 04 czerwca 2006 17:40:15 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Jeszcze kilka poruszających się obrazków z dźwiękiem spod ręki Katrinix:

No rest
I love the world


Ostatnio zmieniony pn, 05 czerwca 2006 12:51:55 przez Erkej, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 04 czerwca 2006 18:33:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Serdeczne dzięki dla Erkejtrinix Teamu!!!!!

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2006 17:04:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
ja też dziękuję bardzo, choć jeszcze nie dałem rady obejrzeć :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2006 21:21:57 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Z uwagi na pojawiające się wątpliwości dotyczące losu jednego z linków zamieszczonych w moim poprzednim wpisie, zawierającego siedem spośród czterdziestu minut rozmowy Toma z Justinem, uprzejmie wyjaśniam, że plik został usunięty z przyczyn ode mnie niezależnych oraz nie związanych z zespołami Armia i New Model Army.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 07 lipca 2006 17:26:24 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
zastanawialem sie, czy nie utorzyc nowego tematu zlote miasto, ale stwierdzilem, ze wiekszosc juz zostala powiedziana, a moj wpis bedzie raczej informacja (szczegolnie dla osob, ktore siegna do zrodla, a o zdarzeniu wiedzialy dotad malo).

otoz ukazal sie wlasnie w teraz rocku nr 7 (41) wywiad/rozmowa tomka z justinem sullivanem z new model army. magazyn na stronie zamiescil to:
teraz rock pisze:
Obrazek
Armia/New Model Army
Budzyński przepytuje Sullivana.
03.07.2006
Aż prosiło się o takie spotkanie. Osiemnaście lat od pierwszego spotkania na jednej scenie. Piękna karta weteranów ruchu punkowego. Wzajemny szacunek. No i te nazwy... Postanowiliśmy skonfrontować liderów Armii i New Model Army.
Justin Sullivan mówi Tomaszowi Budzyńskiemu m.in.:
Byłem raz blisko śmierci. Doznałem na scenie wstrząsu elektrycznego, przez trzy minuty byłem w stanie śmierci klinicznej.
Jest teraz u nas bardzo, bardzo dużo Polaków. Przyjeżdżają do pracy. I jak to bywa w przypadku miast emigrantów – niektórzy zarabiają pieniądze i wracają do domu, ale częściej rodzą im się dzieci i zostają. Stają się Anglopolakami.
Pracowałem dla pakistańskiej mafii. Byłem kurierem kursującym między Anglią a Pakistanem.

w wersji papierowej ma to 3 strony (nie powiem - bardzo ciekawe), a jest podpisane:
posredniczyl: bartek koziczynski
ponoc to spore naciagniecie...

mimo wszystko tym ktorzy nie widzieli lekture polecam, tym bardziej, ze to ewenement i rozmowa niezwykla (ze sie nawet na te 7 minut nie zalapalem :evil:).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 07 lipca 2006 17:32:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Cytat:
ponoc to spore naciagniecie...


Nie powiedziałbym...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 07 lipca 2006 17:40:32 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
bo ja slyszalem (chyba na koscistych manewrach), ze "posredniczyl" i "tlumaczyl" to roznica. (niestety przy wywiadzie mnie nie bylo, wiec cala moja wiedza opiera sie na relacjach).
pozatym stwierdzenie postanowilismy [teraz rock] skonfrontowac sugruje, ze cala rozmowa byla ich sprezyna, a z tego co wiem tak nie bylo.

zreszta mniej mnie to interesuje, bo zdaje sie, ze niechcacy rozdmuchuje pierdoly. najwazniejsze jest to, ze sobie pogadali, a teraz mozna to przeczytac.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 07 lipca 2006 18:09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
oj q51! i tak się rodzą plotki! najgorzej jak ktoś kto o sprawie nie ma zielonego pojęcia zabiera głos. :roll:
q51 pisze:
stwierdzenie postanowilismy [teraz rock] skonfrontowac sugruje, ze cala rozmowa byla ich sprezyna, a z tego co wiem tak nie bylo.

no a właśnie, że był to pomysł koziczyńskiego, który jest dziennikarzem tylko rocka. i naprawdę nie czepiałabym się słów "pośredniczył" a "tłumaczył" - w gruncie rzeczy to to samo. najwyżej szkoda, że nie napisał o pomocy naszych dziewczyn forumowych. generalnie, gdyby nie pośrednictwo to nie wiadomo czy do rozmowy by doszło :roll:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 07 lipca 2006 18:30:12 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
no to sorki, zagalopowalem sie (az zastanawiam sie nad edycja postow). powinienem dopytac, tylko w zasadzie nie wiem kogo - nie pamietam czyja rozmowe o zajsciu slyszalem na uonce.
przepraszam.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 167 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group