Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 14:51:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2006 00:42:52 

Rejestracja:
pt, 02 czerwca 2006 22:01:00
Posty: 5
czesc! czy ktos sie moze orientuje, czy oprocz artykułu Jerzego Prokopiuka, powstały jakies prace naukowe na temat Armii?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2006 08:04:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
Marto, nazwać tekst Prokopiuka pracą naukową to byłaby nobilitacja dla autora, na którą akurat w tym przypadku on nie zasługuje :mrgreen:
Gdyby była dostępna strona AntiArmii, to mógłbym Ci podać namiary na rzeczoną "prace naukową", ale dziś nie dam rady :roll:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2006 08:39:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
gdzieś tu rozstrząsaliśmy dość dokładnie tą "pracę naukową" :D jak się dobrze posłużysz wyszukiwarką to znajdziesz nasz impresje na temat, a może nawet całość gdzieś ktoś wkleił...
o tu się zaczyna:
http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php ... &start=135

a nawiasem mówiąc to strona działa ale pierwsza strona została pozbawiona linków - jak się zna poszczególne podstrony to da się tam wleźć...

a jeszcze większym nawiasem - my tu sobie gadu gadu, a strony jak nie było tak nie ma :(

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2006 09:11:02 
KoT ma rację. ;)

:arrow: http://www.armia.kdm.pl/archiwa/media/i-06-01.htm


Na górę
 
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2006 11:01:35 

Rejestracja:
pt, 02 czerwca 2006 22:01:00
Posty: 5
Dzieki Panie i Panowie! Wlasciwie ladnie by było gdybym sie przedstawila...jestem Marta i własnie zamierzam napisać magisterkę na temat Armii, dlatego też pytam. Pozdro!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2006 11:25:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
łooo, też zamierzałam, ale całe szczęście nie wyszło... to może się podzielisz tematem? jeśli przedstawisz się w odpowiednim miejscu to może nawet trochę fajnych myśli ktoś Ci podsunie... tu całkiem mądre głowy mieszkają... :lol:

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2006 13:30:27 
:arrow: http://www.armia.kdm.pl/aktualnosci/con ... m#xx0799-1

Nie jest to pomysł nowatorski, aczkolwiek cieszy on. ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 czerwca 2006 01:37:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 13 listopada 2004 23:39:14
Posty: 372
Skąd: Glasgow / Wrocław / Lubań
Ja pisałem (w zasadzie tworzyłem) pracę pt. "Multimedialna encyklopedia polskiego rocka". Było tam sporo Armii (powiedzmy 4%), no ale praca była z multimediów i o Armii jako takiej nic mądrego nie napisałem.

Może z wyjątkiem pierwszego akapitu wstępu ;-):

Profesor w swojej pracy magisterskiej pisze:
"Polska muzyka rockowa jest czasami traktowana jako nie najlepszej jakości kopia angielskich czy amerykańskich oryginałów. Zdarzają się co prawda przypadki, że opinii tej trudno odmówić racji, ale nie brak i przykładów jej zaprzeczających. Przecież nieodłącznie związany z rockiem bunt musiał mieć odmienny od zachodniego charakter, tak jak odmienna jest historia najnowsza Polski. Panuje też ogólne przekonanie, że polscy artyści rockowi właściwie pozostają nieznani poza granicami kraju. Bezsprzecznie nie posiadamy gwiazd znanych powszechnie na całym świecie, takich jak U2 czy Metallica, ale każdy, kto dokładniej przyjrzy się tematowi, dostrzeże, że nie tylko za granicą, ale wręcz za oceanem występują polscy artyści rockowi, nawet ci, którzy tworzą sztukę tak wymagającą, że są w swoim ojczystym kraju znani tylko garstce koneserów."


Marta, możesz mnie cytować ;-).

_________________
Trio-dan-te! Trio-dan-te! Trio-dan-te!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 08 czerwca 2006 00:19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
jak kilka osób wie, planowałem napisać pracę magisterką na temat integracyjnej funkcji forum internetowego na przykładzie forum zespołu Armia Ultima Thule. Dziś zostałem przyjęty na rok przyszły seminarium do prof. Aldony Jawłowskiej, a mój temat zyskał akceptację. Tak więc liczę na Waszą współpracę za czas jakiś. :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 08 czerwca 2006 00:30:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
Brawo Budyń ! :)

Moja matura dotyczyła m.in. tekstów Budzego, ale nazwać ją pracą naukową to chyba za mocne określenie ;)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 08 czerwca 2006 02:24:54 

Rejestracja:
pt, 02 czerwca 2006 22:01:00
Posty: 5
dzieki za wszystkie informacje. oczywiscie chetnie sie podziele, jesli cos madrego zrodze. Niestety za duzo czasu to nie mam. :( bo planuje skonczyc w do 20-tego lipca a jeszcze nie zaczęłam...pisac. Praca miałaby obejmowac całoksztalt twórczości zespołu - a ze polonistyke studiuje ... to pewnie najważniejsze byłyby nawiązania intertekstualne, których niemało :D Jednak musze sie tez zajac choc troszeczke analizą muzyki a w tej dzidzinie jestem laikiem, wiec gdyby ktoś tak profesjonalnie chciałby sie wypowiedziec...Na razie pewnie zacznę od punkrocka na początku lat 80-tych, no i Siekiery. A potem Armia. Zobyczymy. :shock:

a sluchajcie? czy ktos wie, jak potoczyly sie losy tej pracy? miała zostac wydrukowana, ale czy w rezultacie została??? a moze Sebastian udostepnił te prace komus? hmmm... pozdrawiam :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 08 czerwca 2006 02:39:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 13 listopada 2004 23:39:14
Posty: 372
Skąd: Glasgow / Wrocław / Lubań
20. lipca?... ale którego roku? ;-)

[Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.]

_________________
Trio-dan-te! Trio-dan-te! Trio-dan-te!


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 08 czerwca 2006 02:43:52 

Rejestracja:
pt, 02 czerwca 2006 22:01:00
Posty: 5
no widzisz, oby nie nastepnego...zobaczymy, jakby co to i do wrzesnia bede pisac. wydaje mi sie, ze jestem w miare przygotowana, zeby zaczac te prace. Wiadomo, ze nie tak malo wiem na ten temat...co innego jednak pisac.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 08 czerwca 2006 16:31:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Budyń pisze:
planowałem napisać pracę magisterką na temat integracyjnej funkcji forum internetowego na przykładzie forum zespołu Armia Ultima Thule. [...] mój temat zyskał akceptację


Zazdroszcze Ci tego tematu :) Gratuluje i pomoc przyobiecuje! :piwo:

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 12:40:12 
Budyń pisze:
jak kilka osób wie, planowałem napisać pracę magisterką na temat integracyjnej funkcji forum internetowego na przykładzie forum zespołu Armia Ultima Thule. Dziś zostałem przyjęty na rok przyszły seminarium do prof. Aldony Jawłowskiej, a mój temat zyskał akceptację. Tak więc liczę na Waszą współpracę za czas jakiś.


to ja już nic nie napiszę tu :lol:


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group