Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 04 maja 2024 13:56:53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 00:13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Cała impreza (mecz, koncert, manewry) od początku do końca na ******!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie napiszę za dużo bo dopiero dojechaliśmy i padam z nóg a woda mi w wannie stygnie.
mecz: w ogóle nie znam się na tym, poza tym, że kilkanaście osób biega po boisku w rewelacyjnych koszulkach. tym razem bez ofiar :wink:
ale slońce grzało i piwo było zimne. baaaaardzo miło!
koncert: przeprezprzeprezprzefajny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
taniec szkieletów najpierw dla zwyciężców z gerem na gitarze: brawo! dużo akcentów sandropsowych dało się usłyszeć.dr kmieta zagrałał momentami na basie niczym w zespole Cure.
po przerwie: TRUPIA CZASZKA na otarcie łez. w pogo pobiliśmy Szkielety zdecydowanie i bez dwóch zdań. Także w chóralnych śpiewach. to był ekstremalny sport: dla mnie tempo Trupiej jest nie do zniesienia wręcz. Budzy na basie :brawa:
Manewry: dzięki dla Komuny! bawiłam się super i wypiłam dużo roze z Kaliforni i niewiele (na szczęście) z Krotoszyna.
na koniec dziś gwiazdkowanie
powrót do hotelu nad ranem taksówką z Lapuszem ***** (opiszę jak zgodzi się główny bohater, ale czułam się jak w filmie :lol:)
antywitek na barana u Jaśka podczas utworu "Wstań" - ***** (nigdy czegoś takiego nie widziałam i pewnie już nie zobaczę :lol:)
seans lao che na dywanie (w tym wideo Crazeygo i ręczne przewijanie taśmy) - *****

na razie tyle. idę do wanny.
Czuwaj!

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 09:32:46 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
:D Wreszcie dotarłem do Ultimy... Na początek powiem tak - takiej soboty/niedzieli to jeszcze nie przeżyłem. Tyle wrażeń! Jestem szczęśliwy i zachwycony. Mecz - super: pogoda, towarzystwo, koszulki, klimat, miejsce. Oprawa godna obu drużyn. I pojedynek pod wodzą grających treneiro: Barta i elronda. No chyba we wrześniu musi być rewanż... Koncert - najpierw Taniec razem z Gero - REWELACJA. Potem bardzo udana odpowiedź Czachy na meczową chwilę słabości (choć Ostra widziała to inaczej :D :piwo: ). Po obserwacji niesamowicie żywiołowego pogo mam podejrzenia, że nie wszyskie Czachy dały z siebie wszystko w meczu :wink: Żartuję - sam byłem zmęczony, ale jak nadszedł AAAAATAAAAK to odnalazłem w sobie niespotykane zasoby ukrytej energii, sam się nie spodziewałem. Pogo i wszystkie gęby uśmiechnięte :D No i wyprawa do Crazych (pierwszy raz gościłem u Was, stwierdzam kategorycznie że Wasza Komuna to ewenement ŚWIATOWY. Nie potrafiłbym sobie tego nawet wyobrazić gdybym nie zobaczył: noc, 50 osób, śpiące dzieci, pies, 2 koty, jedzenie, picie, granie, śpiewanie, życzliwość Gospodarzy - WIELKIE DZIĘKI I UZNANIE!!!!) wesołą ekipą metrem, nocny 24h i FANTASTYCZNA NOC!!!! Tyle wrazeń przechodzi pprzez głowę, że nie da rady tego za jednym razem opisać tutaj. ROZE - uważam to za majstersztyk. Niektórzy twierdzą, że nie należy tego wąchać, próbować tylko trzeba szybko połykać dużymi chaustami i nie bacząc dążyć do efektu sponiewierania. Nie do końca zgadzam się z tym podejściem. Odnalazłem w tym szlachetnym trunku również pozytywne walory smakowe. Minikoncercik w pokoju, pyszne żarło, przesympatyczna atmosfera w kuchni, strzemienne :D , Budzowóz na Allegro :D , wspaniali ludzie! DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM bardzo za ten niesamowity dzień i noc.
natalia pisze:
powrót do hotelu nad ranem taksówką z Lapuszem ***** (opiszę jak zgodzi się główny bohater, ale czułam się jak w filmie )

:piwo: :piwo: :D Pisz!!!
POZDRAWIAM!!!!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 10:59:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Koncert - dwie pięknie się uzupełniające połowy.
Szkielety - Inaczej niż zwykle :) Nie było Aviatora :( ale dzięki temu szansę zaprezentowania się dostał Gero. I były to gitarowo inne wersje tych utworów, takie rzeczywiście sopundropsowe poniekąd. No i bas. Kmieta był dla mnie bohaterem wieczoru na równi z Gero. To co wyprawiał na tym drugim basie (Freetless?) było wspaniałe. Chcem więcej basowych solówek!!!
Trupia - tutaj krzesełka zostały uprzątnięte i na środku zapanował młyn. Niesamowite wrażenie. Stali bywalcy klubu uciekli w popłochu. Oczywiście Jasiek z Antiwitkiem rzondzom!!! liczę tu na udane zdjęcia :wink: Czad

Impreza - cóż można dodać do ochów i achów, zwykle wystepujących po wszelkich mauouonkowych manewrach. Było pięknie. Roze - szklana zgodnie z instrukcją wypita na raz. Przeżyłem choć smakoszem chyba nie zostanę :wink: Toasty za Polskę w kuchni !!!! Ach! Budzowóz na allegro :D !!!!! I best moment wieczoru - Trial by Kacper&Crazy united. Przez całą niedzielę to sobie nuciłem.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 11:05:29 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
Dodam jeszcze ze swej strony że:
- koszulki wyszły świetnie. Pomysł z rękawkami bardzo mi się podoba.
- świetna pogoda na meczu i miła piknikowa atmosfera :).
- wygrana druzyny, która miała wygrać :)
Występy artystyczne to już osobna sprawa. Koncert TSZ zachwycający-taki rodzinny, ale pałer jaki był na Trupiej to trudno opisać. Sam nawet dałem się skusić na chwile pogo mimo liczebnej przewagi druzyny TCZ. Rewelacyjny Czadowy SET
Obsługa i właściciel knajpy pewnie niczego takiego jeszcze nie przeżyli ;).

EDIT: Wyginam śmiało ciało ! :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 11:24:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 17:03:45
Posty: 524
Skąd: warsiawka
ROSE - trunek tylko dla Mocnych w Gebie - wiem bo Kmieta uraczył mnie całym szkoleniem jak pić i czego nie robic podcZas picia jeszcze na stadionie. Ale po wyjsciu z klubu - Walnałem kilka głębszych he he he - bez rezultatu niestety - poszedłem spac trzeźwy.

_________________
<"///><HOPE><\\\">


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 11:33:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Nie na darmo masz ksywę "Mocny w gębie"..... :)

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 12:19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..przede wszystkim WIELKIE PODZIEKOWANIA dla wszystkich ,którzy przyczynili sie do organizacji tego wspanialego dnia !!!!! a w szczególności: LAPUSZ -boisko :piwo: !!!! MATTI -koncert :piwo: !!!!! CRAZY & ELSEA za megamanewry :piwo: !!!!! WUJASZKOWI za mega projekty :piwo: !!!!!!a także podziekowaniia ROBERTINO PELLEGRINO za sprzęt :piwo: !!!!!!wszystkim fotoreporterom ( ERKEJ, DREDZIARZ,PABLAK, i operatorom kamer (KISZIRO,KATRINIX) :piwo: !!!!!!!!! a także wszystkim co pomagali nosić sprzęt i w ogóle WIELKIE DZIĘKI !!! :piwo:
PS.relacja i gwiazdkowanie niebawłem (jeszcze dziś)

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 12:38:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19447
Skąd: z prowincji
elrond pisze:
i operatorom kamer



Czy materiał z kamer wypłynie kiedyś?

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 13:12:36 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3416
Wypłynie, ale obawiam się jednak, że dopiero za kilka dni.
Operatorzy kamery (Katrinix, Kishiro i ja) wybywają dziś do Pragi na koncert pewnych niebywale ostrych papryczek. :wink:
Filmy z meczu i koncertu będą w weekend.

Chcę serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy sprawili, że to kolejne spotkanie meczowo - koncertowe było wypełnione prawdziwą radością i poczuciem forumowej wspólnoty.
Dzięki dla Elronda i pozostałych armistów, dla organizatorów meczu i koncertu oraz nocnych manewrów.

Dzięki dla Niebios za wspaniałą pogodę!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 13:22:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
Erkej pisze:
koncert pewnych niebywale ostrych papryczek


... :cry: :cry: :cry:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 14:05:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
właśnie, Kmieta hehe nie żeby Roze mi jakoś super podeszło ;) ale miło by było jakbyś zapodał przepis na ten szlachetny trunek ;) pozdro !


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 15:23:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22886
zrzuta **
sałatki **
bilet dobowy 3,60
bilet na koncert 10

...mina stiwa pijącego Roze - bezcenne

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 15:46:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Ojej, ale zazdroszcze! Ciesze się, że jest po staremu :). Wielkie :piwo: dla Forum! Chwilowe nawiązanie telemostu na linii Dublin - KMU spowodowało u mnie uczucie nostalgicznej depresji :) :(.
Z niecierpliwością czekam na dalsze relacje i filmiki!

Ps. Co to te mityczne ROZE? :).
Ps 2. Ech................. :( :roll: :cry:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 15:53:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
Boskey pisze:
Ps. Co to te mityczne ROZE? Smile.



spróbuj podedukować bo już napisali o tym prawie wszystko hehe ;)
z tego co slyszalem zrobione na ryżu i śliwkach... trzeba pić na raz hehe o czym nie wiedziałem ztąd też Budyń miał grzanę ze sposobu w jaki ów napój poniewierał zamiast mojej głowy moją.. twarz hehe ;]


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2006 17:18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
dodałabym jeszcze minę Moniki podczas próbowania ROZE :lol:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 208 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group