Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 26 kwietnia 2024 16:31:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: ndz, 18 czerwca 2006 16:10:59 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
niniejszym przekierowuje stad tutaj wszelkie rozmowy na temat rzeczonego koncertu. :P

wieczor rzeczywiscie byl swietny i troche wyjatkowy. sam sie zdziwilem, gdy tomek powiedzial, ze armia jeszcze nie grala w tarnobrzegu. :shock: tym bardziej milo nam bylo.
na miejsce, czyli rynek, dotarlismy (bez problemow) z wujaszkiem pod koniec wystepu regalowegu supportu, raczej nie jestesmy w stanie nic na jego temat powiedziec.
pogadalismy chwile, ktostam blakal sie z pizza, :wink: dotarly smoki, :piwo: zespol sie rozlorzyl, ustawili dzwiek - wszystko bardzo sprawnie - i zaczelo sie. szczegolowa setliste zostawie smokom (a byly repertuarowe niespodziewanki :D), nie moge sie powstrzymac z ujawnieniem kilku zaledwie jej punktow (nie bede tez sciemnial, ze znam calosc, tym bardziej, ze momentami calkowicie oddawalem sie fotografowaniu). otoz popioly zastaly mnie w... biedronce, gdy kupowalem baterie do chinskiego aparatu, ale spoznilem sie tylko minimalnie i zdarzylem rozruszac niezly (strasznie mlody, nawet jak na mnie) kociol. drugim waznym momentem byla smierc w wenecji (dedykowana babci), wlasnie w tarnobrzegu dane mi bylo ja odkryc, choc na zywo juz ja widzialem, dopiero teraz dotarlo, ze to rzeczywiscie swietny numer. odbieralem go gdzies z tylu na sporej przestrzeni, pomiedzy tanczacymi fanami a biernymi gapiami i to byl best moment dnia: ******!
zadziwil mnie jeszcze set bisowy trwajacy tyle co polowa czesci zasadniczej, bardzo super!

no, ale skonczyc sie musialo, harcerze podziekowali, zespol oblegli fani, rodzina i dziennikarze. slepy sie opalal, forumowicze jeszcze chwile pogadali, (ja dostalem prezent od hctbg), zrobilismy fotke, armia poszla na pizze, a my... do poloneza. :lol: :wink:

jeszcze raz dzieki wszystkim, a armia zbiera jeszcze bardziej zasluzone :brawa: :!:

______________________________

fotki wkrotce tu: http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php?t=1225


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 czerwca 2006 17:20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Utwory zagrane (niestety nie w prawidowej kolejności,bo nie pamiętam tym razem aż tak dobrze- za wyjątkiem początku i końca):

- Dom przy moście
- Parowóz nr 8
- Popioły
- Buraki, kapusta i sól
- Gdzie ja tam będziesz ty
- Poza prawem
- Kochaj mnie
- Światło
- Zła krew
- Archanioły i ludzie
- Nostalgia
- Zimowa opowieść
- Legenda (chyba)
- Jeżeli...
- Trzy bajki
- Niezwyciężony
- Podróż na wschód
- Śmierć w wenecji
- On jest tu
- Zostaw to
- To,czego ngdy nie widziałem

(setlista ułożona z pomocą mojej Smoczycy, ale nie jestem pewien czy wszystko wymieniłem co było)
koncert bardzo fajny

mały edit: napiszę pełną relację wkrótce...
... zasadnicze były podziękowania dla harcerzy... tak w przerwie nostalgiii... ;)
ciekawe czy pizza w Quatro smakowała (dla mnie to najlepsza Pizzeria w Tarnobrzegu, a poleciła ją przecież moja kochana żona)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Ostatnio zmieniony ndz, 18 czerwca 2006 17:26:57 przez Smok, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 czerwca 2006 17:25:28 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
Armijny Smok pisze:
- Legenda (chyba)

na pewno. :D

ale gdzie suite (choc byla skrocona) zgubiles?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 czerwca 2006 17:28:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
no! to była taka pół-improwizacja oparta na Suicie (przy relacji ze stalowej chyba też zapomniałem!)


Via Rei - to był support

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 czerwca 2006 17:38:12 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
jeszcze tak troszke napisze o brzmieniu, bo choc zespol narzekal, ze odsluch zle ustawiony, to publicznosc nie mogla narzekac, poza sytuacjami gdy gitara franca ginela pod waltornia kuby.
pozatym ta gitara, dzieki brzmieniu, zabrzmiala bardzo drapieznie, szczegolnie w podrozy na wschod. :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 czerwca 2006 19:19:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
mi gitara się podobała w Niezwyciężonym i On jest Tu...
... właśnie mi wcięło relację co se napisałem :cry:

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 czerwca 2006 14:52:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..dla mnie była to bardzo sentymentalna wyprawa w krainę dzieciństwa...w przeddzień byłem w Rzeszowie gdzie na plenerowej dość pobożnej imprezie wykonałem 2 utwory : Kantyk trzech młodzieńców i Szema Izrael w towarzystwie orkiestry symfonicznej i......120 osobowego chóru !!!!!!!! ciarki mi przechodziły po plecach kiedym śpiewał inwokację do Szema a odpowiadał mi 120 osobowy chór!!!!!!!.......przedtem bardzo miły obiad u Wujaszków... :piwo: ( dzięki).......nastepnego dnia wyruszyłem do Tarnobrzega jadąc przez wieś Rudna wielka gdzie urodziła się moja kochana babcia.....kiedyś rodzice mniae tam zawozili w lecie kiedy miałem 2-4 lata....niewiele pamietam ... tylko wielkie gwiazdy na niebie....W tarnobrzegu byłem juz o 13.. piękna pogoda..powiedziałem sobie połażę po magicznych miejscach z dzieciństwa...miasteczko się bardzo "zmniejszyło" w przeciągu pół godziny zwiedziłem co trzeba ...potem poszedłem do kościoła-klasztoru dominikanów...( ogień ,kadzidlo i dzwon...) a potem na cmentarz na grób Anieli.....odnalazłem hotel i uprzejmy harcerz wyjaśnil mi plan zajęć na ten dzień....obiad zjadłem w restauracji Kaprys na rynku...pomidorowa, pierogi ruskie i coca cola - 11zł 20 gr..!!!!!!!!!!!!! koncert o 21 ..przed nami grał całkiem fajny zespół z dziewczyna na perkusji..."smutne rege".....z naszego koncertu wyróżnie brawurowo wykonany SlepoKmiet !!!!!!!!...gdysmy skończyli noc juz zapadła ...kolacja -piwko i pizza na rynku.....potem napoje w nocnym z lekka magicznym już sklepie.....hotel nad Wisłą...ptaków śpiew

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 czerwca 2006 15:13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
Piękna opowieść...

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 czerwca 2006 16:56:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
Bycie w miejscach gdzie się było w dzieciństwie, a potem długo nie, rodzi takie dziwne uczucie, którego w ogóle nie umiem nazwać ani opisać.

Bardzo fajnie Elrond :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 czerwca 2006 21:10:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
antiwitek pisze:
Bycie w miejscach gdzie się było w dzieciństwie, a potem długo nie, rodzi takie dziwne uczucie


pora mi Szczecin moj piekny nawiedzic... Stare duchy spotkac..

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 19:42:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
elrondzie - fajna relacja :)

a mam pytanie: dlaczego nie gracie solówek w "Domu przy moście"? (nawet jak są dwie gitary (na dvd))

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 23:19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..których solówek ?....tam nie ma żadnych solówek...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 czerwca 2006 23:45:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Chyba chodziło Smokowi o "la laj la laj laj la laj la laj" zagrane na gitarze :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 13:14:08 

Rejestracja:
wt, 10 maja 2005 22:42:27
Posty: 20
Koncert w Tarnobrzegu bardzo udany, szczególnie serce radowało się przy utworach z "Ultima Thule" oraz "Kochaj mnie" i moim ulubionym "Parowozie numer 8". Mnie utkwiły w pamięci dodatkowo dwie scenki z "warstwy przedscenowej" ;)
Pierwsza to ciekawskie starsze panie, które przyszły zobaczyć, cóż to takiego dzieje się na Placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. A tu im Budzyński akurat ryknął "Pobiegnij razem ze mną", trzeba było widzieć te miny...
Druga scenka absolutnie rewelacyjna. Podrygująca w rytm muzyki daleko za "pogowcami" młoda dziewczyna, a przed nią dwójka dzieciaków, chłopiec i dziewczynka, na oko 5-6 letnie. Akrobatyczne "gwiazdy" i "podskoki" w wykonaniu tych dzieciaków przy armijnych dźwiękach wprawiłyby w zakłopotanie niejednego ostrego "załoganta" ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 22 czerwca 2006 13:51:31 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
Simon Gallup pisze:
dwójka dzieciaków, chłopiec i dziewczynka, na oko 5-6 letnie. Akrobatyczne "gwiazdy" i "podskoki" w wykonaniu tych dzieciaków przy armijnych dźwiękach wprawiłyby w zakłopotanie niejednego ostrego "załoganta" :wink:

wspomnianych malenstw podczas wystepu armii nie zarejestrowalem (pewnie dlatego, ze nie zwracam uwagi na takie sprawy, pamietam natomiast, ze prowadzacy wszystko harcerz starszy przed wystepem kilkakrotnie prosil aby rodzice zabrali sprzed sceny swoje pociechy coby sie nic nie stalo. rzeczywiscie kilkanacie brzdacow oblepilo barierki (swoja droga bardzo oddalone od sceny :roll:).
po koncercie tez bylo sporo drobiazgow, ktore na dluzsza chwile otoczyly tomka. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group