Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 23 kwietnia 2024 23:48:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 24 czerwca 2006 21:46:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11818
Bartek Z. pisze:
Smokowi o "la laj la laj laj la laj la laj" zagrane na gitarze

dokładnie... trochę mi tego brakuje, bo na Soul Side Story ładnie to wyszło.

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 25 czerwca 2006 15:12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 07 lutego 2005 17:00:53
Posty: 500
Skąd: kraśnik
Koncert w Tarnobrzegu świetna sprawa(to moje miejsce studiowania) Zastanawiałam się czy jechać, bo 19.o6. miałam egzamin z prawa, ale jakoś się skusiłam pod namową Smoka i jeszcze wzięło mnie to, że będę mogła spotkać się z q51 a tym bardziej wydostać się z Tarnobrzega po koncercie. Koncert dla mnie był rewelacyjny i nie żałuję, że pojechałam (a tak na marginesie egzamin zdałam na 5 :D ) Pierwsze 45 minut było dla mnie dośc ciężkie, a to dlatego, że nie słyszałam wcale gitary Franca. Jestem wyczulona na brzmienie gitary dziięki Smokowi :)
Rewelacyjnie zabrzmiały dla mnie:
- Nostalgia
- Zimowa opowieść
-Niezwyciężony
-Śmierć w wenecji
- On jest tu
- Zostaw to
- To,czego ngdy nie widziałem
-Poza prawem
A tak poza tym to koncert był świetny i zamierzam być również 24.07 na 2TM2,3 :peace:
q51 dzięki za miłą rozmowę :piwo:
:bukiet: to dla Twojej Dorotki :D

_________________
Wczoraj jest historią. Jutro jest tajemnicą. Dziś jest darem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 czerwca 2006 21:50:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11818
obiecałem dłuższą relację, więc wstawiam:
O koncercie dowiedzialem się trochę niespodziewanie,ale z wielką ufnością iż jest możliwe dostać się, a co więcej, później wydostać się z Tarnobrzega, pojechaliśmy wraz z mą żoną (i naszym kolegą, który nas podwiózł) na koncert do tegoż pięknego miasta. Dla mnie to także był trochę powrót do korzeni, gdyż przez 3 lata studiowałem w mieście znanym głównie z siarki, ale także i z malowniczej okolicy, jaką trzeba przebyć, by się tam dostać.
Dojechaliśmy dopiero około godziny 19:25... kończył grać zespół, którego wokalistę mieliśmy okazje poznać wraz ze Smoczycą podczas konferencji prowadzonych przez wspólnotę Neo. Grali rege i nieestety do tej pory nigdy nie miałem okazji usłyszeć jak grają.
Po koncercie Via Rei zespół ARMIA zaczął się dostrajać. Po krótkiej próbie i zagraniu fragmentu 3bajek zaczęli skopyta od Domu przy moście i Parowozu... jakoże uwielbiam płytę z której pochodzą te kawałki od razu mnie ruszyło...choć trochę ostatnio jestem czepialski co do dźwięku - niestety, gdy wchodziła Waltornia, automatycznie ściszała się gitara :( -ale to już niestety wina akustyka (może dałoby się kiedyś własnego akustyka na trasę zatrudnić?)...
... koncert miał swoje mocniejsze momenty: Niezwyciężony (choć słyszałem ten utwór miliony razy i wydawało mi się że mi się trochę znudził, zabrzmiał w TBG z bardzo dużą siłą... podobnie jak On jest Tu i Śmierć w Wenecji... Trochę gorzej słyszalne były Buraki, Poza prawem i Archanioły, ale i tak było niesamowicie, gdyż zespół zagrał z wielką klasą, choć pod sceną właściwie było dużo miejsca... (to akurat wina też tego, że późno zachodzi słońce, a zespół przyciąga bardziej w dobrym oświetleniu... Koncert trwał prawie 2 godziny, zakończył się niesamowitymi bisami...
... Tom wyraził poparcie dla ZHP, choć mimo wszystko w kontekście utworu Nostalgia nie zabrzmiało to zbyt przekonywująco.
Krótkimi słowy: koncert bardzo bardzo dobry!
Publika: Trochę podzielona: Po lewej i na środku przed sceną my (ja,q51 i inni pogowicze), po prawej harcerki plumkające w rytm Domu przy moście, a za nami tłum patrzących (tych było najwięcej)...
Pogoda: rewelacyjna, choć jak zwykle w Tarnobrzegu w ciepłe dni od wisły lecą komary (brrrr!)
Teraz tylko czekać na koncert 2TM2,3...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 grudnia 2006 13:51:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 kwietnia 2006 12:33:22
Posty: 820
Skąd: radomsko/kraków
oooooo :D jakie to miłe Smoczyco!!! dziękuję bardzo!!! szkoda tylko, że mam zapłon szachisty i dopiero teraz to zauważyłam :lol: no cóż, dobrze że kwiatuszki są z gatunku niewiędnących :mrgreen:

_________________
...nie każdy kto mówi Tobie "Panie"...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group