Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 19 kwietnia 2024 06:29:03

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 lipca 2006 17:50:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 12:21:40
Posty: 5834
Meriadok Brandybuck pisze:
ale i tak wymiata King of Kings,Lord of Lords, lew z pokolenia Judy...



noo sroga jest ;] tez se musze zamówić ( zwlaszcza że Mocny mi obiecał rabat :) )


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: hehe
PostWysłany: śr, 12 lipca 2006 14:46:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 23 maja 2006 15:00:14
Posty: 10
mamuuuusiu jak tu pięęęęłłłknie
:D

_________________
podpis limitowany


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 lipca 2006 16:39:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 07 lipca 2006 15:30:37
Posty: 12
Skąd: Kętrzyn
A jak z jakością i trwałością tych koszulek? Kto ma i i może poświadczyć? Jak po praniu? :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 lipca 2006 16:51:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
3maja sie koszulki prawie jak nowe, troche schodzi farba, ale ciut. W sumie jestem bardzo zadowolony. mam jedna biala z sh'ma israel... i czarna z greckim "Jezusie Synu..." - z tej bialej wiecej schodzi,a z czarnej nie widze roznicy po tylu praniach. :piwo:
Dziki miesza farbe z wybielaczem, zeby sie farba do koszulki weszla - tak mi tlumaczyl na SOSie ;) no i jak widac, dziala. Polecam koszulki :)

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 lipca 2006 16:59:22 

Rejestracja:
ndz, 14 maja 2006 17:15:53
Posty: 253
to ja jeszcze jedno pytanko mam odnośnie rozmiarów.. bo jeśli XXL jest duża to jaka jest DIETA!!!!;)

_________________
o_O


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: dieta
PostWysłany: śr, 12 lipca 2006 22:32:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 23 maja 2006 15:00:14
Posty: 10
otoz rozmiar DIETA!!! sugeruje ze przydaloby sie conieco zrzucic brzuch... niekoniecznie chodzi o zrzucanie go tylko na kolana podczas siadania na klopie.

jesli wulgarnosc razi to nie patrzec prosze..

pozdrawiam ;)

ps: przeciwko nadwadze nie mam nic bo sam waze 105 kg - tak ze 30 za duzo :)

_________________
podpis limitowany


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 10:20:57 

Rejestracja:
ndz, 14 maja 2006 17:15:53
Posty: 253
heheh, no nic.. wybrałem XXL.. ale lubie takie dłuuugie.
W naszym kraju panuje deficyt na koszulki aż do kolan, szkoda:)
tak myślałem, że pewnie DIETA! to szerooookie raczej niż dłuuuugie

_________________
o_O


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 11:02:24 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
hehe, ja na szczescie nie mam problemu z rozmiarem.

a pisze wlasciwie po to by zglosic maly blad na stronie. otoz w formularzu artykul numer 301 jest opsany blednie, gdyz plyte wolaj nagral zespol ox a nie 2tm2,3.
(a ja przez chwile myslalem, ze maja drugi singiel, hehe).


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 14:21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 17:03:45
Posty: 524
Skąd: warsiawka
a to musisz do logina zgłaszać takie rzeczy - jego broszka jest poprawki nanosić.

Stif - oczywiscie obiecana znizke za strzelenie gola szkieletom masz.

co do jakosci to moge was zapewnic, ze nie wciskam kitu. po pierwsze wychodze z załozenia, ze lepiej mniej zarobić a zrobić w lepszej jakosci niz sie potem wstydzić, po drugie powaznie podchodze do tego pomysłu i licze na to, że to bedzie długofalowe przedsiewziecie. Dlatego nie wciskam gówna. Nie jestem politykiem.
Co do koszulek, możecie byc spokojni o jakość - na tych samych co robie recznie zrobilismy 888 Tymka. Co do farb, to niestety nie ma tu termoutwardzania wiec zrozumiałe, że beda sie barwniki wypłukiwać. Ale ma to tez swoja zalete - koszulka znienia swój wyglad na przestrzeni lat. Mam jeszcze pierwsze, które zrobiłem przed swoim ślubem (8lat temu!!!) i do dzis dnia sie trzymają. Słabo?

_________________
<"///><HOPE><\\\">


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 17:09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 23 maja 2006 15:00:14
Posty: 10
faktycznie sie przyplątało cos w formularzu zamówienia muzy, juz poprawiam :), no i dziki ma racje - jak cos nie gra na stronie - to prywatne wiadomosci do mnie najszybciej dotrą

_________________
podpis limitowany


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 19:40:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14519
Skąd: nieruchome Piaski
Ja pozwolę sobie wrócić do poruszonej tutaj kwestii koszulek, które do tej pory były dostępne wyłącznie za pośrednictwem Forum i w gruncie rzeczy z bardzo wyjątkowej okazji meczu "Triodante" vs. "Legenda". Czy zapowiedzi ulegną zmianie w tym zakresie zgodnie ze zdaniem wyrażonym w niniejszym wątku?

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 20:52:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 23 maja 2006 15:00:14
Posty: 10
podejrzewam ze o tym powinno sie rozmawiac z mocnym dzikim wacławem grzegorzem, do niego jest skierowana poczta wysylana za posrednictwem tego formularza ktory jest na stronie glownej http://www.mocneramie.pl

jak zobaczy reklamacje tam u siebie na skrzynce to pewnie sie w tej sprawie ujawni decyzja

ja jak na razie dyspozycji zmiany nie dostalem a samowolki robil nie bede, chyba ze temat juz byl przerobiony do konca i tylko sam nie zauwazylem ze juz na forum decyzja zapadla, ale nie przypominam sobie, bo szanowny prezes dzwoni do mnie raczej ze wszystkim

_________________
podpis limitowany


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 20:54:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14519
Skąd: nieruchome Piaski
Dziękuję Ci za radę, Loginie, ale akurat chciałem skorzystać z tego, iż Dziki jest również mocny słowem na Najdalszej Wyspie :wink:
Niestety, w tej sprawie rozstrzygnięcie nie należy wyłącznie do niego. Chyba że Wujaszek uznał po prostu, że chce się podzielić swoimi projektami. To jednak deprecjonuje pierwotny pomysł :roll:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 22:07:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:59:42
Posty: 503
Miki pisze:
Chyba że Wujaszek uznał po prostu, że chce się podzielić swoimi projektami. To jednak deprecjonuje pierwotny pomysł

Już wyjaśniam. :idea:
Wzory które wtedy rysowałem miały wyraźne przeznaczenie meczowe jako speszjal edyszyn dla forumowiczów :D . Przekazując projekty Elrondowi, jako autor przelałem wszelakie prawa dysponowania wzorem na Elronda, aby zrobił z nich koszulki lub cokolwiek uzna. Wobec powyższego do użycia tych wzorów wymagana jest zgoda Elronda. A takiej zgody, jak ktoś czytał wcześniejsze dyskusje, nie ma.

Aby jednak Dzikiego nie zostawiać w na lodzie, jest sugestia aby dla potrzeb sklepiku Mocnego Ramienia pomyśleć nad nowym wzorem koszulkowym. :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 lipca 2006 22:54:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 23 maja 2006 15:00:14
Posty: 10
:D uslysze USUŃ to usunę :), a pewnie znajac dzikiego, zajrzy tu jutro i sie sprawa wyjasni :)

_________________
podpis limitowany


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group