Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 18:00:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 lipca 2006 01:54:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Sprawa wygląda tak - był taki pomysł żeby zrobić wznowienei tej koszulki, ale w końcu zespół nie wyraził zgody i temat upadł. Także wznowień koszulek meczowych nei będzie. Na stronie to jeszcze wisi, ale to dawno i neiprawda. ;)

Co do nowości na stronie to Ci którzy uwaznie śledzą widzą że cały czas coś dochodzi. Choćby patronacka przedsprzedaż nowej płyty Tymka o której już założyłem zresztą osobny temat w miejscu odpowiednim.
Trochę zamieszania bo pracy dużo a robotników mało. Dopiero co wróciliśmy z wypadu na Slot (Armia) i do Wołczyna (2Tm2,3). Zresztą bardzo miłego wypaddu, choć zachowanie organizatorów Slotu proponowałbym głośno przemilczeć. Grunt że wróciliśmy, zamówień sporo czeka, a już się trza szykować na Woodstock. Także o wyrozumiałośc i cierpliwość prosimy. W razie jakiś uwag maile (zgodnie z podziałem z działu kontakt) to najlepszy sposób na komunikację.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 14:46:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
youzwa pisze:
Zresztą bardzo miłego wypaddu,


yeah ! miło było was zobaczyć :) plakaty powiesiłem, mam nadzieję że ktoś obadał :) noo i dziękówa za t-shirt jest mega kozacki :) pozdro !


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 15:38:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 23 maja 2006 14:00:14
Posty: 10
stiw masz biegunke? :) :D:D:D:D

_________________
podpis limitowany


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 lipca 2006 15:41:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
login zajęty pisze:
stiw masz biegunke? :) :D :D :D :D



skąd wiedziałeś :oops:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 lipca 2006 06:25:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
no ja też mam nadzieję że ktoś to obadał ;) a protesty-betony nie oburzały się i nie zrywały takich strasznych plakatów....? :)
zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy na nasze stoisko na Woodstock! Obok pasażu gastyronomicznego i stoiska Big Cyca :lol:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 lipca 2006 10:33:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
youzwa pisze:
no ja też mam nadzieję że ktoś to obadał ;) a protesty-betony nie oburzały się i nie zrywały takich strasznych plakatów....? :)


nie. mało tego ktoś dokleił mocniejszą taśmą i to nie byłem ja ! ( ja z braku taśmy wziałem pare naklejek z róznych stoisk i zrobiłem z nich taśmę dwustronną :)

ale niestety po praniu koszulka mi sie troche znacznie zjechała :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 lipca 2006 10:36:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
ooo! no patrzcie. to pewnie Kosa zrobił ;)

a co do koszulki to ja też tak z jedną mam. Mimo wszystko te malowane akrylem najlepiej ręcznie prać...

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 lipca 2006 12:11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:03:45
Posty: 524
Skąd: warsiawka
najlepiej to kupowac duzo, zebym mógł w końcu wszystkie wzory przerzucic na sito. Potwierdzam, strasznie mi wstyd i nie wiem czy kupiłem wadliwe (np. przeterminowane ) akryle, czy co, ale w Wołczynie wiatr zerwał nam stoisko i musiałem wyprac ubłocone koszulki - kilka z nich utraciła w znacznym stopniu intensywność kolorów. Wczesniej nigdy tak nie było, mogłem smiało reczyć za wykonanie.

TAK WIEC PÓKI NIE OPRACUJE JAKIEGOŚ TECHNOLOGICZNEGO PATENCIKU ZABEZPIECZAJACEGO NADRUKI (myślę tu np. o teflonowaniu) TO PROSZE PRAC RĘCZNIE!

a dla waszej informacji, na stronie jest juz zakładka z sitodrukami Armii i Trupiej Czeszki o pardon - Czaszki. One nie traca kolorów he he he.


Co do praw autorskich - wzory dostaje prosto od Budza i to mi wystarcza.

Acha, jutro powinienem odebrac pierwsze próbki CZAPEK z haftem! Bądźcie dobrej myśli. Jesli Elrond dopuści je do rozpowszechniania - bedzie w czym pomykać juz wkrótce. Planowane wzory to kanoniczne logo armii (z kichotem w okolicach potylicznych), kanoniczne logo 2tm 2,3 z pierwszej płyty oraz niesmiertelna Trupia CZeszka - o pardon, czaszka.


WUJO!
bierz sie k**** do roboty i rób nowe wzory. Jest potencjał, są możliwości, trzeba dogodzic klienteli!

Z Bohom jak mówi Trupia Czeszka.

_________________
<"///><HOPE><\\\">


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 lipca 2006 12:31:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
mocny a wysyłałeś coś do mnie ostatnio?

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 lipca 2006 19:31:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:59:44
Posty: 363
Skąd: Rogoźna na Oberschlesien
no po meczu...zajrzalem sobie do dzikiego na stronke...i rzeczywiscie ..asortynemt sie stale powieksa...

co do kodzulek..hmm moja akurat jest w porzo :!:

_________________
w tym kraju, nigdzie nie ma ubitej ziemi


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 lipca 2006 22:23:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
ale jedno tylko wiem Trupia Czeszka jest OK... ekhm, o czym to ja maiłem? Aha, już na Łudstaku będzie można kupić przypinki nie tylko do nowej płyty Tymka, ale i m.in. Spirita, Triquetry, Trupiej Czeszki czy Oxa... no i nie oszukujmy się: któż z nas nie ma 3 złotych na przypinkę...?

Co do mojej działki - w ten weekend powinna nareszcie być cała 'podstawka' oferty płytowej, tzn. dojeżdżamy do końca alfabetu :D Ale na tym nie koniec - prawdopodobnie już na dniach będzie można zamawiać DVD Lao Che! A i staroci będzie cały czas przybywać.

Aha, zapowida się urlop na stronie - w przypadku koszulek 2 tygodnie, a przypadku płyt, trochę ponad tydzień, ale może się uda to zorganizować tak żebyście to jak najmniej odczuli... Ale w razie czego uprasza się o cierpliwość i wyrozumiałość ;)

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 lipca 2006 20:39:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Bardzo dziękuję za przywrócenie ogółowi pierwotnego projektu okładki "UT" :brawa:
Czas pomyśleć o drobnej inwestycji, skoro na konto wpłynęła wypłata :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 lipca 2006 21:12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Miki pisze:
Bardzo dziękuję za przywrócenie ogółowi pierwotnego projektu okładki "UT"


E, ten parowóz to kiepski jest..... wolę oficjalną okładeczkę - poezja.....

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 sierpnia 2006 11:27:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
ja tam tylko dlatego narazie nei wziąłem żadnej koszulki z nowego rzutu bo w końcu ile można mieć tych koszulek?? :D zwłaszcza czarnych.

mamy teraz mały zastój urlopowy o czym zresztą pisze na stronie, ale mam nadzieję że po powrocie się uda mała ofensywa :D

AA! I najważniejsze! Wielkie, oficjalne brawa dla Korzenia który specjalnie z Wrcoławia się przytłukł do Wawy coby pojechać jako kierowca na Woodstock!! A co za przygody były podczas... Złapanie gumy o 4 w nocy i zmiana koła przy świetle latarni, uszkodzony przewód przepływu gazu, kradzież DVD Armii ze stosika.... A to tylko łagodniejksza część. Ale wróciliśmy i żyjemy :D A, no i wypada żeby pierwszy członek naszego Street Teamu się przywitał, skoro zarejestrował się już tu :wink:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 sierpnia 2006 21:56:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 01:47:15
Posty: 298
Skąd: Breslau
:)))
Obrazek
Obrazek
Obrazek

_________________
Super Girl & Romantic Boys !!!!!!!!!!!!


Ostatnio zmieniony czw, 10 sierpnia 2006 22:05:35 przez korzeń, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group