Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 24 kwietnia 2024 14:41:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 09:32:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Prawda to
Słuchałem, był Nocny Lot (dzięki!!) oraz Fiut. No i duzo prowadzących i śmiechu wokoło. Najlepszy był śpiewający Dziki :D
A no i muzyke jeszcze puszczali :wink: .

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 22:40:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
z bumboxów :wink:

Na dniach powinna być audycja zamieszczona. Narazie jakieś problemy są.

A na 99% najbliższa audycja (31.01.2005) będzie baaardzo Armiowa.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 10:43:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 17:03:45
Posty: 524
Skąd: warsiawka
nie bedzie mocno okołoarmiowa. I dobrze ci radzę Józek nie siej fermentu na łamach forum bliżej niesprecyzowanymi i w istocie swej mylnymi informacjami bo cie odetne od mocnego ramienia.
Niezadko audycje sa nagrywane z wyprzedxzeniem na tzw wszelaki słuczaj, nieżadko w ostatnich momentach dochodzi do jakichś problemów, często wrecz mam do czynienia z sytuacja taką, że na przykład zaplanowany wczesniej wywiad nie dochodzi do skutku... różnie to bywa, nie ma co ludziom robic apetytu.

Dziś, świeżo po koncercie w stodole (I dżamprezie) mogę powiedzieć, że rzeczywiście jest w planach audycja zwiazana z koncertem i nowa płyta. Ale jeszcze nie wiem co i jak dokładnie.

na razie

P.S. ktoś sie pytał czy nie mam Quickness - mam i miało byc w drugiej części o Bad Brains ale jak to często bywa nagranie nie doszło do skutku i druga częśc bakali moze bedzie sie nazywać jajeczko i swięconka...

cierpliwości.

_________________
<"///><HOPE><\\\">


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 19:05:40 
Czekam na linki do chrześcijańskich traszerów, death metalowców i un-black metalowców :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 29 stycznia 2005 17:38:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
nie sieje fermentu, ja wiem że nerwowo jest ostatnio ale nie spinaj się tak :wink:

A info miało być na privie, nie? Ale dobra... pierwsze namiary już...

Pojawiła się nareszcie audycja sprzed 2 tygodni. Są także starsze, dla wielbicieli anbleków, andefów, antraszów i anhardkorów, czyli dla ludzi o Mocnych Ramieniach i Nerwach.

http://www.sielskiefale.pl/sielski.php? ... en=2&b=aud

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 25 lutego 2005 13:44:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 17:03:45
Posty: 524
Skąd: warsiawka
jezu, ile jest tych postów!
ja juz wymiekam, strasznie tego duzo, stanowczo za duzo.
a chciałem pisac o tym co bedzie w nowych " numerach " mocnego....

no nic to, sami sie martwcie!

_________________
<"///><HOPE><\\\">


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 25 lutego 2005 14:30:43 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Mocny, nie trać Pan wiary. Czytać posty to trzeba umić. :wink:
Pisz Pan o tych nowych numerach, bo to ciekawe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 25 lutego 2005 15:50:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 17:03:45
Posty: 524
Skąd: warsiawka
No wiec tak.
Chyba bna pierwszy ogień pójdzie Yozuwa ze swoim pierwszym autorskim programem. Jak by sie doczytał to niech wpisze co pusci, bedzie miło, to pewne (np. Soundrops). Jako, że małolat jest w gorącej wodzie kapany to opiera swe pierwsze dokonania na newsach i trza mu miejsca ustapic, coby mu się audycja nie zdezaktualizowała.

W zwiazku z tym moja audycja o rewelacyjnym punkowym bandzie ze skandynawii (ICON CLAN) przesunie sie na czas nieokreslony - najpierw mam w planach puscic Z ARCHIWUM POLSKIEGO PUNK-ROCKA. Kawałki z lat 1982 - 1986. Spotkałem bowiem braci Samburskich, którzy, można tak rzec, zajoba mają na punkcie starych polskich kapel undergroundowych... wzięło sie więc na nostalgiczne wspominki, będzie ze dwie audycje z tego materiału.

NA razie produkcja w radio ma pozajmowane, wiec nie wiem kiedy co dokładnie poleci.

Prawdopodobnie:
28/02 - józiek chudziek
14/03 - Icon Clan
28/03 - Wielkanocna - Bad Brains part two (wczesne płyty)
11/04 - arch pol punk cz. 1
25/04 - arch pol punk cz. 2

ale wszystko może sie zmienić, np arch pol- punk p=opóźnic o kolejne dwa tygodnie bo od miesiąca na nasz czas antenowy wchodzi audycja z x. Grefkowiczem na zywo, a on może tylko w poniedziałki.

Nasze pasmo: 96,5 MHz
emisja co drugi poniedziałek od 22.00 do 23.00

link do starych empedrei:

http://www.sielskiefale.pl/sielski.php? ... en=2&b=aud

Erkej, co z ta płytka dla mnie???

_________________
<"///><HOPE><\\\">


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 25 lutego 2005 15:51:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
a jakie bandy beda leciec w tym archiwum?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 25 lutego 2005 16:06:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7694
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
mocny w gębie pisze:
na nasz czas antenowy wchodzi audycja z x. Grefkowiczem na zywo, a on może tylko w poniedziałki.



O, jego warto posłuchać, choć szkoda wielka, że akurat musi na was wchodzić...

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lutego 2005 12:57:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Dziki pomylił godziny, oczywiście od 23 do 24 (chyba że jakaś zmiana a ja nic nie wiem :shock: ).

Dokładnej tracklisty nei bede tu dawał co by niespodzianka jakaś była :wink: no najwyżej po emisji jakby ktoś chciał :wink:
Ale będzie ciekawie. Przynajmniej z mojego punktu widzenia :wink: Jak Grzesiu powiedział, będzie legendarny zespół z lat 60-tych, będzie także jeszcze pare zespołów które się dość mocno przewijaja w forumowych dywagacjach.
Dźwięki raczej bardzo, albo dość świeże, przewaga nieznaczna polskiej muzy. Materiału jest sporo, właściwe większe gadki to tylko informator koncertowy i spora dawka njusów odnośnie Soulfly. Mam nadzieje że jakoś wytrzymacie tą godzinke :wink:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 26 lutego 2005 16:40:03 
mocny: w temacie Stara droga Budzego jesteś proszony o podpowiedź.Brainów chętnie łyknę :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 marca 2005 14:58:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Oczywiście Mocne Ramię nie mogło pójść bez żadnych przeszkód bo to znaczyłoby że coś jest nie tak. W końcu poszło zupełnie nie to co było zapowiadane, no ale (chyba) się w końcu udało. Nie wiem, bo nie miałem nerwów już słuchać audycji i oglądałem se "Warto rozmawiać" o Komuni na ręke.

Módlcie się za audycje!!! Gdyby nie to, to już dawno by się wszystko sypneło.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 marca 2005 16:22:54 
chyba wczoraj słuchałem
sympatyczne rock'and'rolle - za to teksty jak dla mnie nie do przejścia :)
zupełnie :lol:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 marca 2005 11:00:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 17:03:45
Posty: 524
Skąd: warsiawka
rzeczywiście walnąłem się w godzinie: audycja leci od 23 do 24. Linki do empetrójek z audycjami powyżej.

Grefkowicza warto słuchć, byłem na kursie Pawła, który on prowadził (m. inn.) - mocna rzecz.

Co do ostatniej audycji to sie popierdoliło cos z sesją, która dostarczyłem do radia - najpierw na jednym komputerze realizator nie mógł jej otworzyc, potem na innym otworzył, ale kawałki wyszły o połowę krótsze niz w rzeczywistości. I józek musiał dogrywać. Szczerze mówiac ja juz nie mam siły na to wszystko, ale gadałem wczoraj z Augustynem Pelanowskim i padło takie zdanie: "wiem, że umierasz na wielu krzyżach" i może prowadzenie tej audycji jest jednym z takich pól umierania.

Co do niestrawnosci niektórych tekstów puszczanych zespołów:

właśnie na to liczę wybierając kapele, które maja konkretny przekaz a nie spiewają o dupie maryni.

Pozdrawiam

A pro pos innego postu o rekolekcjach adwentowych Augustyna w Radio Józef - padła tam wypowiedź o ksiązkach Pelanowskiego, m. inn. Prorok i bestie - ta książka była napisana wspólnie z Magdalena Wielgołaska, już sie z nia umówiłem na nagranie audycji, m. inn o tej ksiażce, która o ciężkiej muzyce również traktuje.

tak wiec zachecam do słuchania.

_________________
<"///><HOPE><\\\">


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 183 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group