Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 14:05:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 stycznia 2015 20:40:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
byłam na najgorszym i najlepszym koncercie Armii w tym roku :) ten w warszawie był subiekty wnie drugi pod względem najlepszości po wrocławiu 2012 przez ostatnie 4 lata. Budzy solo w rybniku to wogóle jedyny na jakim byłam, koncert niespodzianka za który szczególnie dziękuję


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 stycznia 2015 20:53:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
10 koncertów Armii w 2014 roku - cieszę się, że mogłem być na trzech: Nowy Dwór i Mińsk, oba mazowieckie i Wypieki. Z nich najlepszy był - wiadomo który :D
A do Mińska pierwszy raz na koncert Armii zabrałem za sobą starszego syna i to było fajne :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 stycznia 2015 21:37:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
01.06 Budzy solo -Lublin... świetnie było wszystko słychać... odbiór utrudnił deszcz....
23.08 Armia - Cieszanów... przyjemny koncert, po długiej przerwie... choć w perspektywie tego co wydarzyło się pod koniec roku to naprawdę raczej blado wypada...
13.12 Armia -Warszawa Jubileusz forum... to było to... niezwyciężona Armia... zaryzykuję nawet tezę, że to najlepszy koncert Armii na jakim byłem od paru lat...
14.12 Armia -Świdnik... sala kinowa, ale repertuar i zapał dnia wcześniejszego unosił się w powietrzu...

bardzo dobry rok z Armią (ale tak naprawdę to raczej druga połowa roku).
Dzięki, Armia.

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 stycznia 2015 22:23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
elrond pisze:
9. 05.07 Trupia Czaszka - Goniądz Rock na Bagnie ***** (najlepszy koncert TCZ w 2014 Very Happy )
[...]
20. 13.12 Armia -Warszawa Jubileusz forum***** (najlepszy koncert Armii w 2014 Very Happy )


jak już byłem to na najlepszych :D

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 stycznia 2015 22:28:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
O, podsumowanie! :D


Faktycznie niewiele Armii w ubiegłym roku...
A co nie zagrało w Nałęczowie, że tylko dwie gwiazdy?

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 01 stycznia 2015 23:13:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 20:04:57
Posty: 14019
Skąd: ze wsi
elrond pisze:
Budzy solo- Nałęczów ** (najgorszy koncert Budzego w 2014)

O! Zupełnie mi to uciekło!

Grałeś w sanatorium? :wink: :D

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 stycznia 2015 09:49:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Pietruszka pisze:
Grałeś w sanatorium?

oooo to byłoby super ! :D niestety był to klub fitness..... :cry: publiczność stanowił Cortezza i..... pięciu łysych karków z dwoma dziewuchami, którzy właśnie wyszli z siłowni....gadali sobie na cały głos ,nawoływali się od baru...w ogóle im nie przeszkadzało ,że ktoś gra....a co do grania to w zasadzie powinniśmy na próbie powiedzieć pani "organizatorce" ,że koncert jest niemożliwy bo "sprzęt" który nam zaproponowano nie nadaje sie do NICZEGO. no...może do puszczenia jakiegoś disko...ale głupio jest powiedzieć ,że nie gram ...skoro przejechałem tego dnia już 460km.... :oops: .....i tak to jest....czasem

ps. acha !...w połowie "koncertu" przyszedł jeszcze Wojcek Czern z kolegą...

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 stycznia 2015 10:49:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 11:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
elrond pisze:
12.07 Rimbaud -Kraków ****1/2


elrond pisze:
30.08 Trupia Czaszka - Brzeszcze ***


elrond pisze:
20.10 Rimbaud -Kraków Conrad Festival ****


elrond pisze:
13.12 Armia -Warszawa Jubileusz forum*****



Cztery styczności w tym roku. Wszystkie ważne. Tylko ogólnie to mało tych koncertów. :/ Chciałbym, by w przyszłym roku było ich duuużo więcej.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 02 stycznia 2015 11:14:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Elrondzie, czy będzie podsumowanie w dziale 2TM2,3?

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 04 stycznia 2015 00:26:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
elrond pisze:
16. 30.08 Trupia Czaszka - Brzeszcze ***

..to chyba jeden koncert w którym miałem zaszczyt brać udział. Miałem przyjemność zamienić parę zdań z Pietruszką , Pilotem i Elrondem. Towarzysko bardzo fajnie, muzycznie też..
Mam też wizję co do dalszych spektaklów MOR

A na koncert Budzego solo w Katowicach.. zdaje się na 2 bilety kupione w przedsprzedaży.. kontrahentami byliśmy ja i Anastazja..no i tego niedoszłego koncertu w krainie krupnioków i wodzionki bardzo żałuję..
No ale wszystko zdaje się jest przed nami...

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 04 stycznia 2015 00:34:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 17:14:16
Posty: 6963
nie pojechałam na mor bo miałam deprechę, do tej pory żałuję :( jeszcze wołczyn był blisko, też nie wyszło a tu widzę tyle gwiazdek...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 04 stycznia 2015 00:42:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
Cytat:
nie pojechałam na mor bo miałam deprechę, do tej pory żałuję Sad

...spoko. ja jeszcze liczę na Wielkopostną trasę 2Tm2,3..Jak Bóg da. To piękna muzyka. Był rok wydania Dementi, że byłem na niej dosłownie dzień po dniu. W Chorzowie a na drugi dzień w Rydułtowach..no może dzień póżniej. Piękna muzyka . Jeszcze 3 razy byłem na akustycznych koncertach,na jednym w Zabrzu...a na czadowych też parę razy..
Taki np. na kalwarii w Piekarach , gdzie publika stała pod górkę..Ale czad niemiłosierny! :)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 01 stycznia 2016 23:17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
No to chyba już najwyższy czas na podsumowanie roku 2015 w Armii...
...wspaniały, koncertowy początek!
03.02.2015 Warszawa, Caritas Rock - fantastyczny koncert, dwie fenomenalne kapele (bo przecież jeszcze 2TM2,3 tam wystąpił), wieczór, który naładował mnie pozytywnie na dosyć długi okres... ****1/2
...wydanie płyty 2TM2,3 + "Źródło".. bardzo dobrej płyty, choć mam na razie wrażenie, że nie znajdzie się na szczycie najlepszych płyt 2015... konkurencja spora...
...bo przecież chwilę później pojawia się Rimbaud i...
...11.07.2015 - projekt ten ma koncert w Lublinie... **** ...dodatkowo wspaniałe spotkanie forumowiczów...
Ale ani 2TM2,3, ani Armia, nie Rimbaud... ani nawet przecież uwielbiana przeze mnie Luxtorpeda nie dostarczyła mi w tym roku koncertowo tyle, co koncert "Budzy gra Lunę" na LuxFeście... tak, tak... 4.11.2015 przeszedł do historii jako wydarzenie bez precedensu, być może nie będzie już dane oglądać takiego składu, grającego TAKĄ muzykę i w TAAAKI sposób... absolutny koncert numer 1 tego roku, a może nawet ostatnich pięciu lat? Ryzykowne stwierdzenie, tak jednoznacznie nie napiszę, ale było to coś tak niesamowitego, że tylko żal, iż nikt z osób, które mogłyby i miały by do tego możliwości nie podjął nawet próby realizacji takiego pomysłu (którym dzieliłem się już po próbie dźwiękowej, ale kto by tam wtedy o tym myślał)... a przecież wizualnie też fajnie... kurde, fantastycznie (!) to wyglądało... no nic, mam nadzieję, że wspomnienia, które mam, będą żyły w mojej głowie jak najdłużej... warto było tam być....
A później? Premiera płyty Armii - "Toń"... płyty, której recenzji póki co nie rozpocząłem nawet pisać... walnąłem kilka słów, z którymi wciąż bardzo się zgadzam (te gitary! ta waltornia! No i Amade, który poczynił skok milowy w brzmieniu i technice... no i też wokalnie przecież super)... ale mam z tą płytą jakiś dziwny problem... i nie wiem do końca co to jest... może potrzeba jeszcze więcej czasu... może całe zamieszanie forumowe i to tąpnięcie... tonięcie? naszej forumowej wspólnoty też ma wpływ na odbiór muzyki... z coraz większą pewnością przybliżam się do takich właśnie przemyśleń...
Nic się nie dzieje przypadkowo i mam nadzieję, że ten - który jest w niebie - potrafi z tego całego roku uczynić jak najwięcej dobra - które będzie widziane (a może nie będzie wcale widziane) w przyszłości...

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 02 stycznia 2016 16:20:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Nie byłem na żadnym koncercie Armii w ubiegłym roku. Trudno mi się więc wypowiadać na tematy koncertowe.
Za to "Toń" jest wydarzeniem pierwszej rangi. Płyta spodobała mi się znacznie bardziej niż sądziłem po pierwszym przesłuchaniu. Jest świetna.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 02 stycznia 2016 16:36:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 22 czerwca 2012 17:32:35
Posty: 444
Zgadzam się ze Smokiem, że Budzy gra lunę to było wydarzenie wyjątkowe... Bardzo się cieszę, że mogłem w nim uczestniczyć. Jeszcze 2 koncerty 2tm 2,3: czadowy w Poznaniu i akustyczny w Obornikach (zwłaszcza ten drugi wspaniały)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group