Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 19:39:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 11 stycznia 2005 23:15:22 
Ja tym myślę że nie ma co robić afery. Jednym jest net bliższy, innym dalszy. Jedni są bardziej aktywni, a drudzy mniej. Pamietam że gdy wszedłem (a było to jakoś po PRLu chyba) na forum, to pomysł nawiedzenia znienacka domu toma przez zgraję osób mnie przeraził. Tom jest zasadniczo bardzo otwarty na naszą aktywność (co rzecz jasna pozytywnie nakręca ;), ale czy gdyby go nie było, to nalezałoby go oskarżać że się nie angażuje?
Czy muza jest ważniejsza niz rzecznictwo własnej muzy?
Czy gdyby nagrywał jakieś żałosne albumy i nie poświęcał się na muzie, za to było go jeszcze wiecej na forum, to byłoby super?
A moze część zespołu nie aż tak bardzo się identyfikuje z przekazem jak Tom czy my i trochę inaczej to odczuwa? ;)
Każdy jakoś inaczej czuje i inną ma potrzebę.

Prywatność ważna sprawa, a każdy ma gdzie indziej granicę i chyba po prostu trza to uszanować. Poza tym jak było napisane, gdzieś tam się pojawiają jednak i inni muzycy. A forum młode, więc i zaufanie trza w nich większe wzbudzić ;)

/Kontakt własny: Po koncercie w Parku byłem bardzo radosny i widziałem i Toma i Popkorna jak łazili. Toma chyba o koszulkę spytałem. Na pytanie se sam w zasadzie mogłem odpowiedzieć - było średnie ;) Więc doszedłem do wniosku że co będę wymyślał jak nic do powiedzenia nie mam :) Ani jemu truć głowy nie będę, ani sam się pocił nad sensem. A już widziałem na rożnych koncertach takich co to na łeb wchodą i psują radość i sobie i grającym:) I obaj myślę sie dobrze bawiliśmy :)

A zupełny off:Z wrażeń poza koncertowych (które jakże mało istotne:) pozostały mi w zasadzie dwa: 1. Duży chłopak z tego Toma (zawsze myślałem ze mniejszy ;) 2. Ładny merchandise mieli :) (znaczy niekoniecznie o towarze na stoliku mówię ;) ale jak wiadomo wszelkie kobiety związane w jakikolwiek sposób z Armią Piękne być muszą :) i są :mrgreen: /


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 12:41:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 20 listopada 2004 11:57:17
Posty: 346
Skąd: z Tajniaka
Ybodzio pisze:
wojtus k napisał:
bylem na kilku koncertach zespolu ale np Popcorn gral tylko na jednym z nich i jego brak mimo ze byl zauwazalny to duzo w stylu grania nie zmienial. Tak samo jest z brakiem np Banana


Armia bez Banana to nie Armia.......


Albo bez Bryla :) (co za nietakt)

_________________
.
.
przebacz mi przyjacielu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 12:44:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 20 listopada 2004 11:57:17
Posty: 346
Skąd: z Tajniaka
Bartek Z. pisze:
Kuba godnie zastępuje Banana więc jednak Armia - takie jest moje zdanie!!! Laughing



Żuki tez bardzo ladnie graly Bitelsow. I co z tego, skoro nie byly Bitelsami.

_________________
.
.
przebacz mi przyjacielu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 13:01:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
mnich pisze:
Żuki tez bardzo ladnie graly Bitelsow. I co z tego, skoro nie byly Bitelsami.


Ale Kuba zastępuje tylko jedną osobę. A Ty podałeś taki przykład, że cały skład powinien być wymieniony... Wtedy rzeczywiście nie byłaby to Armia...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 13:21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 13:12:00
Posty: 173
Skąd: Tychy
No prawda - fajnie by było, gdyby tutaj też zaistnieli inni muzycy Armii.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 22:10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 21:12:39
Posty: 39
Skąd: Warszawa/Węgrów
czego by nie mowic to jedno jest pewne - obecna Armia to zespół tylko i wyłącznie Budzego. Jest on glowna sila napedowa i najwieksza dawka energi dla zespolu. Od pewnego czasu Armie odbieram praktycznie jak zespol jednego czlowieka... reszta robi tlo (oczywiscie chlopaki wywiazuja sie ze swojego zadania wysmienicie)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 23:29:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:22
Posty: 1119
W czerwcu w Jarocinie był koncert Voo voo. Nie grał Mateusz Pospieszalski, który jest dla mnienajważniejszym elementem Voovoo, podobnie jak dla wielu w Armii był Brylu. Bo na przykład Pan Wojciech nie jest dla mnie w Voo voo tak interesujący. Bardziej mnie tam cieszy już Stopa swoją perkusją... choć lubię wokal WW.

Uważam, że koncert był bardzo udany i przedni i to bez Mateusza. A śmiałem w to wątpić przed koncertem. Mateusza godnie zastąpił pewien czarnoskóry saxofonista (bodajże Eldis la Rosa, choć nie gwarantuje, bo poszukałem w sieci i znalazłem tego saxofonistę współpracującego z Voovoo, który pochodzi z klimatów wiedeńskich). I to było Voovoo!!! Ciekaw jestem jaka by była Armia bez Budzego...


Ostatnio zmieniony śr, 12 stycznia 2005 23:30:56 przez lafjoy, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 23:30:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
ja bym się chyba wolał nie dowiedzieć...

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 23:30:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
armia of the 21 century ;]


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 23:33:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
lafjoy pisze:
Ciekaw jestem jaka by była Armia bez Budzego...



A mnie to nieciekawi bo pewnie by Armii już nie było.... :cry:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 23:39:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
zobaczymy - może sytuacja się tak rozwinie, ze każde duże miasto będzie miało Armię (forumową) bez Budzego, któren będzie załużmy pociągiem jeździł po tych miastach i tak będzie wyglądała trasa koncertowa zespołu! :D :wink:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 stycznia 2005 00:03:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:22
Posty: 1119
Bartek Z. pisze:
A mnie to nieciekawi bo pewnie by Armii już nie było....


ja pamiętam jak zakładałem temat "kto będzię wokalistą Armii po śmierci Budzego" i wiele propozycji było.

To, że jestem ciekaw, nie znaczy też, że chcę tego. Ciekawi mnie też jak szybko bym się spalił w rozżarzonej lawie wulkanu Etna, a wcale bym tego nie chciał :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 stycznia 2005 00:10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Ja myślę, że moglibyśmy się wtedy zaszyć w Twoim domku w Urugwaju i uciec od tego całego Mordoru... :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 stycznia 2005 12:48:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
lafjoy pisze:
Uważam, że koncert był bardzo udany i przedni i to bez Mateusza. A śmiałem w to wątpić przed koncertem

otóż to, na dwóch koncertach Armii bez waltorni w ogóle byłem w 1995 roku i były to koncerty zupełnie nieprawdopodobne

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 stycznia 2005 22:24:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
...to znaczy nieprawdopodobnie dobre? Tom fajnie naśladuje waltornię paszczą, że ośmielę się tak wyrazić... :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group