Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 11 maja 2024 11:47:17

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 11:02:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 21:06:28
Posty: 1088
Skąd: z Catanu
Ja, kiedy się przedstawiałem, zapomniałem chyba napisać, że należę do Ruchu Światło-Życie, czyli oazy (ale kiedy powiem oaza, to większość pomyśli: "jaka wiocha!", chyba że ktoś jest ze wsi - wtedy powie: "jakie miasto", a Ruch Światło-Życie brzmi poważniej, chociaż niektórym może się kojarzyć z jakąś sektą).

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 11:35:02 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
Pet i Atom - he,he, misja archeo :lol: , czy zawodowo czy nie to i tak fajna sprawa. A powierzchniówki to naprawdę niezła rozrywka- chyba, że się trafi na rolnika- zagorzałego obrońcy swej ziemi i pieskiem poszczuje:). Ale potem jest co wspominać.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 14:24:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21418
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Aviator pisze:
Pet gapisz się na samoloty?ale czad,ja to robię nałogowo!!!!trza kiedyś umówić się w okolicach Okęcia


Ano gapie sie gapie... juz sie nie moge doczekac Goraszki i Radomia w tym roku :)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 14:26:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21418
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Rasfael pisze:
Pet i Atom - he,he, misja archeo , czy zawodowo czy nie to i tak fajna sprawa. A powierzchniówki to naprawdę niezła rozrywka- chyba, że się trafi na rolnika- zagorzałego obrońcy swej ziemi i pieskiem poszczuje:). Ale potem jest co wspominać.


Powierzchniowki w tym roku nie dla mnie niestety, bo moi szefowie jakos nie potrafia wyczuc mojej namietnosci i nie chca mi dac urlopu... Podli jacy! Ale za to mam nadzieje, ze wypali letni wyjazd do Jeziorka na mazury w ramach ekspedycji "Galindia" :)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 14:29:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21418
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Outsider pisze:
Uwielbiam czytać (...) Stephen King


Tos mi chwat! :piwo:

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 15:23:50 
Pet pisze:
juz sie nie moge doczekac Goraszki

postaram się być w tym roku....


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 15:27:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25410
Outsider pisze:
Jeśli chodzi o gusta muzyczne to jestem fanem Kultu i Armii

Chociaż i się osobiście Kult przejadł i od paru tygodni nie mogę się zebrać, żeby w Potforum założyć obiecany wątek - to jednak takie stwierdzenie, jak twoje o gustach muzycznych jest mi wyjątkowo bliskie :-) Przez lata całe mówiłem to samo...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 kwietnia 2005 16:49:58 

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 15:16:01
Posty: 2647
no to ja pochodze jak widac z tarnogrodu, ale od 3 lat mieszkam w rzeszowie, gdzie na wsiz koncze licencjat z dziennikarstwa. zaje sie ze zostane to na nastepne 2,5 roku, gdzyz dosc przypadkowo znalazlem zatrudnienie w swojej szkole (specjalista ds wspolpracy z zagranica - nie brzmi to szumnie?), a ze zajecie to rozwojowe jest i podoba mi sie nawet jestem sklonny przedluzyc tu swoja edukacje i magistra z dziennikarstwa na uj odlozyc na pozniej.

jak wygladam (teraz i nico wczesniej mozna zobaczyc np tu: http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php?t=421 , tu: http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php ... &start=225 i tu: http://ultimathule.nor.pl/viewtopic.php ... c&start=60

preferencje muzyczne: bardziej metal, ktory powinien zawierac troche melodii, sporo ceizkiego czadu, niski wokal (nie dzierrze piskow dickinsona i wiekszosci innych heavy facetow spiewajacych jakby im wlasnie jaja obcinali), wstawki klimatyczne, miejsce na improwizajce, przekaz z sensem (najlepiej zrozumialy po polsku lub anglijsku), przewage gitar, pomysl... i na razie tyla mi do lba wpadlo w tyj kwestii. nie gardze innymi odmianami muzyki wykonanej na pozimie, z sensem i sercem (takie roznosci jak bjork, hendrix, oasis, prodigy, pearl jam, arka noego, king crimson). a moja swieta trojka to soulfly, armia i 2tm2,3.


additional info: tez naleze do ruchu swiatlo-zycie (od kiedy studiuje niestety tylko teoretycznie) tyle ze wybralem franciszkan (z krakowa), kibicuje legii (nie boje sie innych kibicow - w koncu na forum nie mamy kiboli), jestem zajety (sorry dziewczyny :wink:), interesuje sie prawie wszystkim po trochu (jak na dziennikarza przystalo), zbieram kompakty (z powodow finansowych z malym powodzeniem, ale mam pare fajnych singielkow, sa tansze), oczywiscie tylko w ramach preferencji muzycznych, gram na gitarze (szalenie amatorsko) i chyba znow zapuszczam wlosy. jak cos jeszcze kogos zainteresuje (w co watpie) prosze pytac.

:roll: pa 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 kwietnia 2005 21:31:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
q51 pisze:
kibicuje legii (nie boje sie innych kibicow - w koncu na forum nie mamy kiboli),


:twisted:

Lafjoy jako porządny poznaniak daj mu bana :wink:Obrazek

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 kwietnia 2005 21:47:26 
q51 pisze:
na forum nie mamy kiboli


a byś widział, tej taką biało- niebieska flage w moim pokoju nad łóżkiem, tej!!!!!! lech pany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 kwietnia 2005 21:50:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Ładnie się ona komponuje z dwunastoma słonecznikami. Hmm...Van Gogh i Lech Poznań... :D

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 kwietnia 2005 22:08:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Pogoń Miszczem Polski!!!!!!

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 kwietnia 2005 22:31:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Pogoń to chyba z Litwy, hehehe


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 kwietnia 2005 22:51:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Pogoń Lwów... :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 kwietnia 2005 06:55:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21418
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
q51 pisze:
kibicuje legii (nie boje sie innych kibicow - w koncu na forum nie mamy kiboli),


Jak to nie???

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

:twisted:

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group