Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 16 maja 2024 15:12:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2005 15:26:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Dzyń pisze:
no, panie K--M-AK, bez przesady , Led Zeppelin, Kula Shaker, A PRZEDE WSZYSKIM 2TM2,3 i Armia to ja dzięki Tobie. I kto tu komu co zawdzięcza


Sorry Dzyń za tę Kulę, Hędriksa i Soundgarden. Sorry :mrgreen: No i za Stonesów, chociaż to TY MI ICH PODSUNEŁEŚ :twisted:

Taaa..., Bliźniaczki. Tylko, że one wolały takiego Wawrzona...


Piotrek_b pisze:
Co jeszcze... Lubię grać na gitarze (chociaż nie mam słuchu muzycznego), czytać książki, no i przede wszystkich słuchać muzyki. Mam umiejętność wpadania w tarapaty i łapania tzw "dołów" i wogóle jestem beznadziejny...To tyle.


Piotrek!

Ja w Twoim wieku niczego nie czytałem, opowiadałem same głupoty i słuchałem Lambady oraz jurołp, a Ty słuchasz porządnej muzyki, grasz na wieśle, czytasz, mówisz do rzeczy i jesteś super gościem, z którym chce się być. Więc nie mów mi że jesteś beznadziejny, bo co niby ja mam powiedzieć :roll: :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2005 17:12:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
a ja wiekowo jak piotrek... tylko jestem fajniejszy i nie łapię dołów, bo nawet jak jest do dupy to jest fajnie, mieszkam sobie w małym miasteczku niedaleko leszna, nie chodzę do szkoły (spełniam obowiązek szkolny poza szkołą), słucham od reggae i folku, przez punki, hardcory, death metale, po rocka progresywnego i ambitny pop... jestem liderem i gitarzystą zespołu o nieokreślonych ukierunkowaniach muzycznych (najlepsza kapela grindreggaeowa na wschód od odry), lubię snaki orzechowe star foods, kukurydzę (broń Boże prażoną), niecierpię szparagów i ananasa, lubię wkurzać Piotrka B. mówiąc, że jest rudy i bluzgać się na gg z cytzem :) jestem animatorem SPE, chce mi się spać, a miejscowy bandzior właśnie grozi mi na gg, że dostanę w ryj... :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2005 23:38:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
Ja niedługo skończę ostatnie -ście, znaczy 19 lat :/. No i tak jakoś dziwnie się obecnie czuję, bo się zastanawiam, czy już może zacząć naukę do matury (nowej........) czy jeszcze nie, ale chyba zacznę. Poza tym mieszkam sobie w Łodzi niedaleko klubu Dekompresja :wink: i chodzę do szkoły, która jest niedaleko tego klubu, no i niedaleko mego domu, i chodzę także do kościoła usytuowanego niedaleko klubu, szkoły i domu. Tak więc jestem silnie przywiązany do mojej dzielnicy :)
Poza tym interesuję się średniowieczem i tabaką i trochę muzyką. To tyle.

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 stycznia 2005 21:37:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
J.T.Fly pisze:
XXVI LO?

mhm :)

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 stycznia 2005 23:00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
otoKarbalcy pisze:
Muzycznie, poza Armią, najbliżej mi do Anglii lat 60 i 70. Przede wszystkim the Beatles, szczególnie z lat 1965-68. Potem 2Tm2,3 i Blur. I jeszcze Pink Floyd, Led Zeppelin, Animals, Cream, Rolling Stones, Moody Blues, Genesis, Doors, Hendrix, Nirvana, Soundgarden, Radiohead, Kula Shaker, Oasis, Pearl Jam, Skaldowie, i wiele innych, które mi Dzyń przez lata podsuwał - dzięki

to dzyń mi chyba przez te wszystkie lata podsuwał te same kapele, ale jakoś podświadomie ;-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 16:12:20 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
W związku z tym, że są nowi użytkownicy forum, a forum jakby nie było jest nowe, to przypomnę:

lat: prawie 32.
Żona Sylwia, dwójka dzieci - Kasia lat prawie 5, Marcin prawie rok.

Skończyłem elektronikę i telekomunikację na polibudzie poznańskiej, a dziś pracuję w jednej z białostockich firm telekomunikacyjnych.

Najbardziej cenię następująca muzykę:

Armia, New Model Army, Pat Metheny, Mark Knopfler, Anna Maria Jopek, Ella Fitzgerald, Frank Sinatra, J. S. Bach, Fryderyk Chopin. Kolejność przypadkowa.

Jestem też molem książkowym, pasjonuję się polityką, a kiedyś namiętnie grałem w szachy w jednej z gorzowskich drużyn.


Ostatnio zmieniony śr, 09 marca 2005 12:02:18 przez pako, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 stycznia 2005 11:39:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 14:12:00
Posty: 173
Skąd: Tychy
Widzę, że ja tu chyba najmłodszy jestem. :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 stycznia 2005 12:13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
eee... Maciek Gaik ma chyba koło 12, więc nei jest źle :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 stycznia 2005 13:31:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 11 grudnia 2004 00:54:09
Posty: 134
Skąd: Gdynia
ja lat w lipcu 32 skończe :| rodziny nie zdąrzyłem jeszcze założyć ale dziewczynę mam :) dopieru w tamtym roku udało mi się skończyć szkołę(licencjat z resocjalizacji)ale generalnie niecierpie szkoły.Lubię sztukę ogólnie i artystów, trochę malowałem plakatówką :P Z muzyki najczęściej
oczywiście słucham Armi,Megadeth,Pink Floyd,Metallica,Red Hot, z malarstwa lubie Van Gogha,Moneta.Aktualnie nawet nie bezrobotny ale od lutego znowu się zarejestruję :mrgreen: właściwie to szukam pracy.

_________________
,,Gdziekolwiek przebywasz,gdziekolwiek byś się udał, jesteś nędzny,jeśli się nie nawrócisz do Boga."
TOMASZ A KEMPIS
O Naśladowaniu Chrystusa


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 16:14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 17:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
Lat 20 i pół, studia: UMCS Lublin, uwielbiam Zbigniewa Herberta i Talkiena,dużo czytam, słucham i trochę maluję. Kocham góry i marzę , żeby kiedyś się tak naprawdę ambitnie wspinać, na razie jestem tylko bulderowcem, dużo słucham Tymoteusza, MRR, Bakszysz, Soyka, Gintrowski i Kaczmarski, Kult, Brygada Kryzys, Tilt, Akurat, Ankh, Pneuma, Houk, Voo Voo, Turnau, Raz dwa trzy... Floydów, Faith no more, Pearl Jam, New Model Army, Aretha Franklin, czasami Camel, muzyka E. Moriccone och... byłoby jeszcze tego trochę, no i oczywiście przede wszystkim Armia :D . Poza tym znajomi twierdzą że pomyliłam studia, co nie tchnie specjalnym optymizmem, ale się trzymam świetnie (póki co :lol: )
Mam potwornie głupie pomysły :oops: i świetnych przyjaciół ( bo jakoś jeszcze ze mną dają radę :wink: )

_________________
http://www.karpatywschodnie.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 17:06:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 12:58:05
Posty: 72
Skąd: z onirycznej Łodzi
nazgul ma 22 lata (która to będzie era w Sródziemiu, bo już nie pamiętam? :D ), urodzilem sie w magicznym Lublinie, mieszkałem we Włodawie (tej nad Bugiem, też tam kiedyś Armia grała, od tej chwili TO sie chyba zaczęło), a teraz studiuję sobie i innym (ku nadziei lub na złość, każdemu, co jego:) w Łodzi (onirycznej, jak widać pod nieistniejącym awatarem, to dla mnie najlepsze tego miasta określenie) biologię, a celem oddechu od enzymów, przewodnictwa błon i podobnych temu pierduł postaram się w przyszłym roku wkleić dodatkowo na filologię romańską.
słucham różności, wiele by wymieniac, bo wielu rzeczy falami (także tą zimną 8), tak stale i niezmiennie to chyba tylko Armii, Tymka, kilku jeszcze kapel..
dziecków jeszcze nie posiadam, zdążę :D , żony takoż
mól ksiązkowy, zainteresowany (tez z nawrotami choroby) średniowieczem etc.

_________________
Jeszcze nie umarły, jeszcze się otwarły
oczy, które widzą, oczy, które płaczą
wydrążeni ludzie opuszczą piwnice
nim życie i śmierć wyjdą na ulice


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 00:38:14 

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 14:23:31
Posty: 35
I ja coś powiem, jeśli pozwolicie :).

Niestety porzuciłam plastykę, na rzecz muzyki, ale staram się to odbudować... <=b trudno... .
Gram głównie na organach, śpiewam , odnajduję się w muzyce i sprawia mi ona największą radość :). <= 2 szkoły

Jestem jeszcze młoda <= za rok maturka,
Widzę, jak bramy świata się otwierają i tyyyyle jeszcze do poznania, nie mylić z Poznaniem ;-), a przy tym ambitus gust artystycznych ciągle się rozrasta... a i człowiek się wzbogaca, po to by innym wiele dać.

Drogi PAKO czytając Twój post z zespołami taaaaaak się rozweseliłam,
bo są to nowości, albo NOWE spojrzenia:Bjork, NEw Model Army, Frank Sinatra, Fryderyk Chopin - zapewnie przez ostatnio czytanego Mickiewicza.
A J.S.Bach to zawsze.... :roll:

_________________
I wanna be sedated


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 01:41:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 21:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
iś hajse pejter-iś habe 20 jare alt.is wone in Sztetin,is kome ałs Poln.
iś studiere malowanien i rysowanien-iś bin-artysten-hehe he he :]
pozdrawiam wszystkich!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 11:50:50 

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 14:23:31
Posty: 35
cudownien i ślicznien żeś malowanien !

_________________
I wanna be sedated


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 22:06:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 21:06:28
Posty: 1088
Skąd: z Catanu
Dobry wieczór. Na imię mam Mikołaj. Jestem ze Słupska. Uczę się, aktualnie w gimnazjum. Słucham muzyki - szczególnie lubię Armię. Czytam więcej książek niż większość moich znajomych, ale to i tak mało.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group