Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 15:43:22

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 12:28:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Zainspirowany ostatnio rozmową z userem Dzyniem postanawiam założyć na tym nowym forum stary temat. Jako, że doszło dużo użytkowników liczę na dużą ilość postów. Temat ten polega na przedstawianiu się co poza fascynacją Armią :wink: robimy jeszcze w życiu... Potem można zobaczyć z jak różnych kręgów (prawnicy, lekarze, lektorzy itp. :wink: ) ludzi łączy jedno - ARMIA!!!
Jeżeli ktoś uzna, że to za bardzo naruszy jego prywatność i chce zachować anonimowość internetową to nie musi się wypowiadać.

Ja sobie pracuję na stacji paliw i w ubiegłym roku skończyłem studia licencjackie (zarządzanie przedsiębiorstwem) i na razie mam przerwę. Od października prawdopodobnie (dużo na to wskazuje!) zabiorę się za magisterkę... :D

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 12:58:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 01 grudnia 2004 13:12:00
Posty: 173
Skąd: Tychy
Ja jestem uczniem I kl. liceum profilowanego o profilu informatycznym. Ogólnie z nauką idzie mi dobrze, ale tu już nie jest tak łatwo jak w gimnazjum. Bardzo mnie ciągnie informatyka, choć wiem, że to i tak nie jest łatwe, ale czasami daję sobie radę z komputerami. Oprócz Armii słucham także Acid Drinkers, 2Tm2,3, Houk, Flapjack oraz na dodatek Arkę Noego.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 13:30:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Ja mam 25 lat i właśnie kończę anglistykę na UW (jestem w połowie pisania magisterki :P ). Obecnie pracuję w wydawnictwie jako tłumacz. Tłumaczę ksiażki dla dzieci, różnorodne poradniki, książki biznesowe, biografie itp.

Muzyka to moja największa pasja. Oprócz niej bardzo lubię teatr - okazjonalnie działam w różnych amatorskich grupach teatralnych - w minionym roku z jedną z nich wystawialiśmy Gombrowicza.

Uwielbiam też czytać książki i komiksy, podróżować i spotykać się z moją narzeczoną :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 13:45:34 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 11:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Ja się nie wpisałem na poprzednim forum, takoż czynię to teraz. Lat mam prawie 28, pracuję w jednym z warszawskich wydawnictw prasowych, ale zajmuję się organizacją konferencji. Jestem ełczaninem. Tak sobie myślę, że mógłbym też organizować koncerty, np. Armii. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 16:43:21 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
J.T.Fly pisze:
a także klasycznym goth rocku (Sisters of Mercy, Clan of Xymox, Joy Division)

Słucham tych kapel, szczególnie namiętnie Joy Division.

JESTEM GOTEM???? :shock:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 16:54:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
to się rzuca w oczy :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 17:05:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
No to ja moze pare słów o sobie ...
Lat 30, żona Agata (niestety Armii jakoś nie polubiła, jeszcze :( ), syn Mikołaj lat 4 (nie wypowiadał sie jeszcze w sprawie Armii).
Studia skończone i obronione juz jakiś czas temu (MISI na SGH). Praca w zawodzie - dział finansowy przedstawiciela dużego koncernu motoryzacyjnego.
Armię znam tak od końca lat osiemdziesiątych, od początku 90. (Legenda) kocham. Ale muzyki generalnie słucham sporo od starszej Floydzi, Beatlesi, King Crimson, Zeppelini, Rush, P. Gabriel po coraz młodszą Clash, Cure, U2, Police, Joy Division, Sisters Of Mercy, New Model Army, R.E.M., Dead Can Dance, Metallica, Nomeansno, RHCP, Nirvana, Pearl Jam, Bjork, Nick Cave, Jane's Addiction, Helmet, Massive Attack, Portishead, Radiohead, Sigur Ros, At The Drive-In, Mars Volta, Porcupine Tree, SOAD ...
Z polskich, oprócz Armii, Dezerter, Hey, Variete, 2 TM2,3, Acidzi z Litzą, Kult, Brygada, Tilt, Houk, Janerka, Maanam ...
Oprócz muzy sport, film i dobra książka. Kocham Tatry.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 17:12:00 

Rejestracja:
ndz, 09 stycznia 2005 14:56:44
Posty: 39
Skąd: Oliwa DS 10
A ja z kolei od niedawna mieszkam i studiuje w Gdańsku, gdzie pobieram nauki w "Świątyni Temidy" :mrgreen: czyli na WPiA UG kierunek prawo. A tak wogóle moje korzenie sięgają miasteczka mazowieckiego - Żuromin. Armia zakręciła mnie od SOS 2003. Poza tym jest tego wiele, głównie polska muza.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 17:23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
to ja o sobie, choć już raz gdzieś pisałem:
Obrazek
Krzysztof K. lat 26; miejsce pod słońcem: Warszawa - Mokotów
studia na InstytucieStosowanych Nauk Społecznych w Warszawie, specjalizacja: praca w org. pozarządowych, na razie rozgrzebane
wokal + odpowiedzialność za stronę literacką i dużą część muzyki w zespole Spirit of 84
zespołów słuchanych sporo, ale wystarczy przeglądać wątek "Tego słucham", w skrócie: najważniejsi dla mnie wykonawcy polscy to poza Armią (od lutego 1991) to Lech Janerka, Dezerter, Karcer, Kult; wiele innych zespołów punkowych i nowofalowych mógłbym wymienić; z zagranicznych najważniejsi to The Exploited, UK Subs, Dirt; NoMeansNo; Iron Maiden i znowu jeszcze długo bym wymieniał
żony, narzeczonej ani dziewczyny nie mam, o dzieciach nie wiem nic

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 12 stycznia 2005 19:28:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
no, w koncu ktos z gdanska!!
8) :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 stycznia 2005 23:03:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Powtarzam - to jest bardzo fajny temat, Bartku :piwo: Miło też poznać Przedmówców.

Żona Joasia - moje wielkie szczęście w życiu.

Muzycznie, poza Armią, najbliżej mi do Anglii lat 60 i 70. Przede wszystkim the Beatles, szczególnie z lat 1965-68. Potem 2Tm2,3 i Blur. I jeszcze Pink Floyd, Led Zeppelin, Animals, Cream, Rolling Stones, Moody Blues, Genesis, Doors, Hendrix, Nirvana, Soundgarden, Radiohead, Kula Shaker, Oasis, Pearl Jam, Skaldowie, i wiele innych, które mi Dzyń przez lata podsuwał - dzięki :D

Rękami gram na gitarze, nogami w piłkę. I jedno i drugie uwielbiam.

Niemuzycznie :wink: to trzy lata temu z okładem skończyłem prawo na UAM i bronię ludzi przez fiskusem w kancelarii w Poznaniu. To tyle. Reszta wyjdzie w moich wierszach. 8)


Ostatnio zmieniony sob, 15 stycznia 2005 10:29:22 przez otoKarbalcy, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2005 00:54:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:36:14
Posty: 187
Skąd: Varsovia
Erkej pisze:
J.T.Fly napisał:
a także klasycznym goth rocku (Sisters of Mercy, Clan of Xymox, Joy Division)

Słucham tych kapel, szczególnie namiętnie Joy Division.

JESTEM GOTEM????

Tak, wyglądasz mi na Gota!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2005 00:58:36 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
O mein Got! :roll: :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2005 10:59:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
otoKarbalcy pisze:
Muzycznie, poza Armią, najbliżej mi do Anglii lat 60 i 70. Przede wszystkim the Beatles, szczególnie z lat 1965-68. Potem 2Tm2,3 i Blur. I jeszcze Pink Floyd, Led Zeppelin, Animals, Cream, Rolling Stones, Moody Blues, Genesis, Doors, Hendrix, Nirvana, Soundgarden, Radiohead, Kula Shaker, Oasis, Pearl Jam, Skaldowie, i wiele innych, które mi Dzyń przez lata podsuwał - dzięki


no, panie K--M-AK, bez przesady :wink: , Led Zeppelin, Kula Shaker, A PRZEDE WSZYSKIM 2TM2,3 i Armia to ja dzięki Tobie. I kto tu komu co zawdzięcza :?: :!:

Ja jeszcze dodam, że razem z otoKarbalcym założyliśmy w 1992 taki prototyp The Soundrops pt. The Round Triangle. Głównym powodem tego trzynu było, że chcieliśmy się popisać przed takimi Bliżniaczkami, co miały bogatego tatę, więc jagby coś wyszło, to byśmy byli ustawieni na całe życie, tej :faja: Ale niestety nic z tego nie zostało tylko nasza więź. A w ogóle to miałem zaszczyt być świadkiem na ślubie otoKarbalcych :brawa:

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2005 12:07:17 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:24:41
Posty: 1925
To może teraz ja o sobie...Mieszkam na poznańskim Piątkowie, mam 17 lat (niedługo 18'tka :wink: ), chodzę do 25LO w Poznaniu, na profil mat infa :D , znalazłem się tam tylko ze względu na informatykę, bo zawsze wolałem polski od matmy :? Co jeszcze... Lubię grać na gitarze (chociaż nie mam słuchu muzycznego), czytać książki, no i przede wszystkich słuchać muzyki. Mam umiejętność wpadania w tarapaty i łapania tzw "dołów" :oops: i wogóle jestem beznadziejny...To tyle.

Pozdrawiam :)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group