Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 09 maja 2024 18:09:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 sierpnia 2006 20:44:17 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
...


Ostatnio zmieniony wt, 06 listopada 2012 14:00:57 przez Ptak ze wschodu, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 sierpnia 2006 00:00:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Ptak ze wschodu pisze:
obecnie przymierzam się do perkusji

a ja szukam perkusisty/stki do zespołu... szkoda że ja jednak z południowego wschodu :(

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 sierpnia 2006 03:54:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Hej, nazywam się Piotrek. Mieszkam w Gdańsku z Mamą, Tatą, moimi dwoma braćmi - Marcinem i Markiem. Mam też kota, ale on mnie nie lubi. Bardzo cenie muzykę (jest chyba moim najlepszym przyjacielem) oraz spacery po lesie. Lubię też morze, choć się w nim nie kąpie. Czasem czytam też książki, ale raczej tzw. "klasyki" - niestety chyba nie umiem czytać poezji. Istotnym elementem w moim życiu są podróże, te małe i te duże. Lubię spędzać wesoło czas w gronie przyjaciół, jak i włóczyć się samotnie z nastrojową muzyką. Bardzo doceniam kunszt kullinarny mojej mamy. Nie lubię krzyżówek, gram w szachy bez logiki. Pozdrawiam babcię w Dzieżgoniu!

Do zobaczenia na koncercie Armii!


( he he ;) )


Ostatnio zmieniony czw, 31 sierpnia 2006 14:56:30 przez ., łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 sierpnia 2006 08:25:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 21 maja 2006 14:08:39
Posty: 857
Skąd: Shire
No cześć, mam na imię Kuba. Mieszkam w Błoniu nie daleko Warszawy z rodzicami, bratem, dwoma psami, dwoma zółwiami i kotem... Zajmuję się przede wszystkim szkołą, teatrem, harcerstwem, jestem doboszem w orkiestrze, a także ministrantem, gram na perkusjii, a w przyszłości niedalekiej spróbuję założyć jakąś kapelę. Uwielbiam muzykę, i mam nawet czelność powiedzieć, że stanowi chyba jedną z najistotniejszych rzeczy w moim życiu. Lubię czytać książki, poezję. Uwielbiam las i tematykę Powstania Warszawskiego. Nie mam dość dużego grona przyjaciół a i tak większość mieszka w Warszawie. Lubię spędzać czas z Paulusem_ Wolfem na odkrywaniu nowych płyt z muzą i dyskusjach o rzeczach ważnych i mniej ważnych. Nie lubię logiki, jak i tym bardziej systematyki. Musi być spontanicznie i z klimatem. Ostatnio stałem się sympatykiem kuchni włoskiej... ale nie zapominam o starym 'niezdrowym jedzeniu' a przejawia się to w odkrywaniu coraz to nowych miejsc na zjedzenie Kebabu ( polecam stację Warszawa Zachód- świetny Kebab w podziemiach ;) )


Nie będe orginalny i śladami Boskiego powiem, do zobaczenia na koncercie Armii !

_________________
wiatr jest szary a księżyc zielony.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 sierpnia 2006 09:04:08 
(-)


Ostatnio zmieniony pt, 05 sierpnia 2016 09:13:53 przez chewbacca, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 sierpnia 2006 09:25:44 
(Ja tam bym chętnie zamienił Warszawę na Chełm... szczególnie we wrześniu...)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 sierpnia 2006 09:50:49 
Boskey pisze:
Pozdrawiam babcię w Dzieżgoniu!

Do zobaczenia na koncercie Armii!


No to ja teraz czekam na babcię Boskeya na koncercie :!: :D
Karolina pisze:
dobra... jestem (chyba) jednym z najmłodszych forumowiczów - lat 15


Cytat:
Do zobaczenia kiedyś (mam nadzieję) na koncercie/meczu/manewrach

Stare dziady witają młodzież , której nie tak dużo się wypowiada. Nie przejmuj się złośliwostkami. :D
Udanego słuchania, wybierania, pisania, czytania, do zobaczenia na koncertach! :)

Kamik pisze:
Ja tam bym chętnie zamienił Warszawę na Chełm...

Znam dobry sklep z militariami. Niemiecki czy polski? ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 sierpnia 2006 10:58:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Piotrek z Gdańska vel Bosky!
Pozdro600!

Pozdro1200 dla Twojej Babci!
8)

resztę witam,swoją skromną osobą dziada forumowego :twisted: !!

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 września 2006 12:00:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 22 czerwca 2006 09:44:39
Posty: 814
Skąd: Warszawa
Moja głęboko introwertyczna dusza krzyczy z przerażenia na myśl o zamieszczeniu postu w tym temacie, ale ponieważ z wielką ciekawością przeczytałem wszystkie wypowiedzi i z tego, i z gerowego forum, to honorowo zmuszam się do napisania kilku słów o mnie :
w tym roku przekroczyłem wiek chrystusowy,
od 7 lat jestem żonaty z dziewczyną, która ma na mnie bardzo dobry wpływ :wink:
"nie mieli szczęścia do dzieci" :cry: , ale dziś mamy ponad półrocznego już synka :D
trzy lata temu definitywnie rzuciłem palenie, nałóg, w którym tkwiłem od lat praktycznie dziecięcych :oops:
mój wcześniejszy styl życia skutkował kilka lat temu koniecznością operacji przegrody nosa :wink:
moją największą wadą jest wg mnie skłonność do chandry, która bardzo zaniża mój poziom tolerancji na WSZYSTKO i bardzo podwyższa poziom agresji :oops: :oops:
jako młodzik słuchałem metalu, później punka,hc, gothicu itp. Teraz lubię ogólnie dobrą muzykę, na tej niwie moje zainteresowania są bardzo rozległe.
choć nie zawsze tak było, dziś uważam się za człowieka wiary( aczkolwiek trochę niesfornego syna Kościoła :wink:)
kocham przyrodę :lasy, drzewa, pagórki, wszystkie dzikie zwierzęta i rośliny
do ludzi długo podchodziłem po nietzchseańsku (i nieraz podchodzę tak w dalszym ciągu), ale dzięki Bogu i mojej żonce wiele się zmieniło na lepsze,
Ultima Thule to pierwsze i jedyne jak dotąd forum, gdzie się udzielam - dobrana z Was załoga, od starych do młodych! :piwo:
o innych mniej lub bardziej ciekawych rzeczach mam nadzieję pogadać z Wami przy piwie lub winie na jakichś manewrach :) .
No i oczywiście do zobaczenia na koncertach Armii i projektów pokrewnych ! :D

_________________
Czekając na noc układam sobie pieśni,
Nie wsłuchuj się za długo, nie wpatruj się za bardzo...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 września 2006 22:20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25409
Paulus_Wolf pisze:
do ludzi długo podchodziłem po nietzchseańsku (i nieraz podchodzę tak w dalszym ciągu), ale dzięki Bogu i mojej żonce wiele się zmieniło na lepsze

jakbym o sobie czytał...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 września 2006 11:24:13 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
przychodzą a Kosmosu i są Aniołami:) są nas tryliony tryl;ionów i atakujemy w Zoodya Galaxy


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 września 2006 11:39:40 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 20:22:49
Posty: 1139
opowiem wam kto był pierwszym człowiekiem na Ziemii.Adam to nikt inny jak Mortimo Planno. Najcichszy z Aniołów. Bardzo Go kocham. To mój ulubieniec wśród Mojej Starszyzny na Jamajce. To on Napisał Kebra Nagast a u nas Kronike Polską - Gall Anonim. Galla to Plemiona na południu Etiopii. Wspaniali Ludzie. Mortimo Planno Był Też Davidem- pięknie na Harfie Gra. Harfa czyli przepalony głos. Struny Głosowe. Plik MP3


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 września 2006 12:02:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25409
he he he
śledząc ostatnie wypowiedzi kolegi, zaczynam się zastanawiać, czy mamy tu do czynienia z przemożnym wpływem (propa)ganji, czy też może kolega chce przebić oryginalnością i niekomunikatywnością niektórych innych forumowiczów, z których wypowiedzi czasem też nic się nie da zrozumieć ;-)
choć wolałbym jakieś trzecie wytłumaczenie, bo oba powyżzse w gruncie rzeczy sa dość nieciekawe

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 września 2006 13:23:27 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3422
Czybajek może stracić palmę pierwszeństwa w tej konkurencji? :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 września 2006 14:05:34 
Na wniosek przedmówcy będę rozpisywał wszelkie sensy z moich pojedynczych zdań, a me posty zajmować będą po pół strony zamiast jednego zdania złożonego;)


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 303 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 21  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group