Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 23:10:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 434 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 listopada 2006 16:42:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
byłam na obu :D

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 20 listopada 2006 16:45:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 października 2006 21:16:28
Posty: 852
Skąd: Mam nadzieję, że z Nieba
Aż napiszę :)
Absolutnie pierwsze zetknięcie: koszulka kumpla z podwórka z dziwnym rycerzem i napisem Armia - początek lat 90-tych. Byłem wtedy małym smarkiem (rocznik '83) i...bałem się takiej muzyki :)

Potem...to chyba było w TVP...widziałem jakąś imprezę plenerową...i kapelę, w której na perkusji grała dziewczyna w rękawiczkach 8) Sam nie jestem dziś pewny, czy mi się to nie przyśniło :)

Potem dłuuugo nic i słuchałem już Tymka, przeczytałem bodajże "Radykalnych" i byłem ciekawy tych ludzi. U kumpla zobaczyłem starą kasetę "Legenda". (należała do jego brata). Nabyłem ją za 3zł!!!! Najlepszy zakup w historii zaraz po Manhattanie :) ...i na początku spodobał mi się tylko "Niezwyciężony" i chyba..."Gdzie ja tam będziesz Ty" (płyta była jeszcze dla mnie za punkowa).

Rok 2000 - mój absolutnie pierwwszy koncert Armii (ale go nie liczę, bo byłem tylko na 3 kawałkach; na pewno słyszałem "Buraki, kapusta i sól"). Podobało mi się, ale trzeba było pannę na pociąg odprowadzić. I tak się niedługo potem rozstaliśmy :) Od tego czasu wybór jest jasny: Panna czy Koncert, wybieram.... :faja:

2001 - już łapałem świra na tym punkcie i od kumpli dostałem na 18-tkę: "Ducha", "Drogę" i "AntiArmię".

2002 - Pierwszy koncert, który liczę. 1 czerwca na UKSW (pamiętacie tę ulewę? :) To była jazda!!! 8) Ktos z was tam był? Aż jestem ciekaw.

Potem, standardowo, nabywanie kolejnych płyt, odwiedzanie Stodoły w styczniu...itd. itp.

_________________
"...Trzeba walczyć, aby Bóg dał zwycięstwo..."
św. Joanna d'Arc


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 00:01:37 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
qastodista pisze:
1 czerwca na UKSW (pamiętacie tę ulewę? To była jazda!!! Ktos z was tam był? Aż jestem ciekaw.

Byłem tam... Jeden z pierwszych koncertów, na których trzaskałem zdjęcia - jeszcze analogiem. Ulewa była niezła, a i sposoby na uniknięcie jej skutków nietuzinkowe... (ostatnie zdjęcie)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 00:10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
hahaha, też byłam. ale cały koncert przesiedziałam w samochodzie z małym stasiem. byliśmy w drodze z puław i noc spędziliśmy u angeli.
ale żeśmy się przez lata mijali nie? :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 00:31:16 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
No tak...
A kiedyś to i na warszawskim podwórku częściej można było Was spotkać! :wink:
Pamiętam, jak dziś, jak kiedyś (gdzieś w 1993 albo 1994 roku) z moim małoletnim braciszkiem Kishiro spotkaliśmy Budzego w sklepie Philipsa przy Placu Zbawiciela. Przeglądał płyty. Serce stanęło mi w gardle. Total idolatria! :faja: Zagadałem do Toma, powiedziałem mu, że to co robi jest super (very oryginalnie :oops:), zapytałem o najbliższy koncert, przybiliśmy piątki... Było bardzo ciepło i przyjaźnie w trakcie tej krótkiej rozmowy.
Takie były miłe dobrego początki. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 00:32:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
Uoo, fajne zdjęcia!

Erkeju, czy masz może więcej takich archiwaliów? :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 00:42:02 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Jeszcze kilka koncertów.
Coś tam już było wcześniej na stronie Michała Badury.
Jak się zawezmę, to umieszczę je w fotoroomie.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 00:44:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
Byłoby fajnie!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 10:01:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
pozneje postac w blekitnej pelerynce z przedostatniego zdjecia ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 10:19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7694
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
qastodista pisze:
Ktos z was tam był?


A i owszem.

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 11:06:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
A ja się wtedy poddałem. Szedłem na koncert spóźniony (a był to chyba jedyny taki przypadek, że koncert zaczął się o czasie), ulewa dopadła mnie na ul. Dewajtis, słysząc w oddali "Opowieść Zimową" zdecydowałem o odwrocie, by w suszy obejrzeć sobie jakiś mecz mistrzostw świata w nogę :-) Nie lubię deszczu, delikatnie mówiąc.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 12:16:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
dyingbride pisze:
postac w blekitnej pelerynce
- czy to aby nie Kiszirek? :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 12:30:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 13 października 2006 21:16:28
Posty: 852
Skąd: Mam nadzieję, że z Nieba
Bogus pisze:
A ja się wtedy poddałem. Szedłem na koncert spóźniony (a był to chyba jedyny taki przypadek, że koncert zaczął się o czasie), ulewa dopadła mnie na ul. Dewajtis, słysząc w oddali "Opowieść Zimową" zdecydowałem o odwrocie


to szliśmy pewnie gdzieś obok siebie. Ja też byłem wtedy (z kumplami) na Dewajtis. Ale my odwrotnie-przyspieszyliśmy kroku :faja: Stanęliśmy pod parasolami mówiąc sobie: "zobaczymy, co zagrają potem. Czy warto :wink: moknąć :) . Zagrali "Adwetn..." Więcej nic nie pamiętam :) No, może tylko jak dwa razy glebnąłem w błoto. Ale czad!! A potem wszystko mokre. spodnie brudne I powrót do Siedlec. następnego dnia ok. 8rano (była to Niedziela) Jeszcze pamiętam, jak facet w McDonaldzie pytał nas o kupon do bukmacherów (bodajże Nigeria-Szwecja, czy coś takiego :) ) To były czasy :!:

_________________
"...Trzeba walczyć, aby Bóg dał zwycięstwo..."
św. Joanna d'Arc


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 13:13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Erkej pisze:
Pamiętam, jak dziś, jak kiedyś (gdzieś w 1993 albo 1994 roku) z moim małoletnim braciszkiem Kishiro spotkaliśmy Budzego w sklepie Philipsa przy Placu Zbawiciela. Przeglądał płyty. Serce stanęło mi w gardle. Total idolatria! Zagadałem do Toma, powiedziałem mu, że to co robi jest super (very oryginalnie ), zapytałem o najbliższy koncert, przybiliśmy piątki... Było bardzo ciepło i przyjaźnie w trakcie tej krótkiej rozmowy.


też tak miałem, w podobnym czasie tylko w sklepie płytowym na Mazowieckiej (którego juz nie ma chyba), ale nawet sie nie odważyłem podejść :oops:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 listopada 2006 13:24:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
To ja chyba najbardziej rozminąłem sie z Wami na koncercie Budzy-solo w Alchemii w Krakowie oraz w Zakopanem... Do dziś żałuję.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 434 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group