Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 09:53:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 14:58:11 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
Droga zyskałaby nie tylko bez ostatniego kawałka.

_________________
http://danielpaczkowski.blogspot.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 15:14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
zasada pisze:
...i dodam, że w takiej Belgii a dokładnie w Brukseli wszyscy sie dziwia jak tylko sie dowiedza, ze to Warszawa a nie Siemiatycze sa stolica PL...


Hehehe prawdą jest co ten czlowiek rzecze :lol:

zasada pisze:
...a sam od siebie dodam, ze znam fajna ekipe z Siemiatycz - ech... wrrr... mrau...


no no umieram z ciekawosci, którz to? :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 15:18:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
zasada pisze:
znam fajna ekipe z Siemiatycz - ech... wrrr... mrau...


mam nadzieję, ze nie jest to złowroga ekipa, ktora otoczyła nas po wypadku... ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 15:22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
dyingbride pisze:
mam nadzieję, ze nie jest to złowroga ekipa, ktora otoczyła nas po wypadku... Wink


Debe dosyc juz reklamowania mojego miasta :wink: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 15:53:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Co do Drogi się zgadzam... że bez ostatniego kawałka byłoby lepiej, a i bez paru innych jeszcze lepiej.

Ale własnie na tym - między innymi - polega wyższość Ducha nad Drogą, że ostatni utwór na Duchu jest ARCYDZIEŁEM, a na Drodze taką tam piosenką.. niby oba o tym samym, a przepaść.

Co prawda nie da się ukryć, że moje zdanie o płycie Droga wzrasta z biegiem lat.

Nie da się też ukryć, że rozumiem ludzi, do których nie trafia On jest tu. Utwór własciwie w konwencji mantry. Niektórych mantra sama w sobie nudzi... wciąż to samo i to samo. Dla niektórych jest jakimś tam wyższym stopniem na drodze duchowej i ma moc wręcz hipnotyzującą.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 16:06:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Cytat:
Utwór własciwie w konwencji mantry. Niektórych mantra sama w sobie nudzi


Czy ja wiem... Mnie ten utwór nie nudzi. Ale dla mnie to żadna mantra o mocy hipnotyzującej, a takie sobie zwykłe param-param-param-param-paaaram - czyli dokładnie to, co pisząc o ostatnim numerze z Drogi nazwałeś "taką tam piosenką." :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 16:27:59 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
A jak walnęlim w malucha, słuchalim Dead Can Dance...
I chociaż my nie martwe, to zatańczylim, nie powiem..... :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 18:17:57 
J.T. Fly: Kazden jeden ma insze gusta ;)

Zasada: cóż, moja mizerna znajomość geografii na pewno nie jest powodem do dumy (całe szczęście nie było pytań z biologii, ani chemii, bo bym poległ, a wszystkie te nieszczęścia są winą państwa i jego niesprawnego systemu edukacji - bo moim oczywiście nie ;)

TruPanno: ale przynajmniej raz na miesiąc to w Wawie jestes, hę? ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 18:54:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
marecki pisze:
Bogus - ja równiez zaliczam On jest tu do najlepszych utworów Armii ever

Crazy pisze:
On jest tu jest OCZYWIŚCIE jednym z najlepszych utworów ever, nie tylko Armii.

O, to ja się w złym towarzystwie obracam :-) U Kajka po tej sentencji zapadło milczenie, a zebrani kiwali głowami z politowaniem :-)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 18:54:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Już czuję zapach octu :wink:

Ja to bym najchętniej "Ducha" zaczynał od Braci Bum i kończył na Łapaczach Wiatru, a "Drogę" (którą od Ducha wolę) kończył Najduchami i Ćmami :)

Chyba tylko z "Legendy" nic bym nie wywalił (zakładając, że mówimy o Legendzie jako o płycie kończącej się Dla Każdej Samotnej Godziny) :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 19:44:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Erkej pisze:
A jak walnęlim w malucha, słuchalim Dead Can Dance...


a mielim zmienic na cóś stawiającego na nogi. I nie zdazylim. Moze to i dobrze, bo walnelibysmy z większym powerem... ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 stycznia 2005 23:30:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Dobrze, że tak. A nie bardziej.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 stycznia 2005 09:48:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
UwagA, wklejam relacyję, pisana z doskoku wczora z wieczora... Ile to zajmie?

Wyjazd po ciemku z Bydzi pachnacym Expresem polskim o 6:45... RMF czas caly, kiedy w koncu puszczą „Stację Wawa”? Jeeest!! O 10:18. To znak aby podejsc do kierowcy i niesmialo poprosic o kluczyk ;)... Przedstawiciel stolicy z Wesołej odbiera przesylkę z busa. Spacerujem wyhaczając po drodze pomarańczowe sznurowadła, jantykwariat (apsik gumą do żucia, wymiana lektur), śmakdonalda (duch dla agnieszki ;)....), grajków, po to by wreszcie paść Dzyńkowi w ramiona.... Unikając aparatu, Boguś(sław) wita się bez czapki i rękawic.... Wypatrywanie granatowego/stalowego (jedzie!! A nie, nie!!!) Fordusa... Czekoladowe herbaty i sufletowe ciasteczka w kawiarence. I tu – pierwszy z pilotujących nas telefonów od Kajka „Czemu wy jeszcze nie w drodze?!”.... Walimy na Węgrów wypuszczajac w locie Youzka w otchłań MediaMarktu... Jest szybko, bywa, że skocznie, pilot Bogi zapodaje wizje urwisk, niedobrze miii.... Siemiatycze! (fajne som ;)) Ula spod biedronki nadzoruje Kmicicowy personel... nielegalny załadunek do taksówki, policja tuż tuż... pomaranczowe okno Kajka, za momencik sam Kajko :D i jego Rodzice radośnie nas witają... to TU z nami rozmawiasz co wieczór?.... regionalne i nie tylko przysmaki co i rusz osłabiają konstrukcje stołu... usmiechy nie znikają z twarzy, niektórym nawet ciężko zapanować nad salwami śmiechu bo i po co? ;) .... huczne koncertino z basami i popiskiwaniami w tle.. Kajko – jazzująca Stopa; Erki i Trupia Czacha; Boguś – etatowy raper Armii; Dzyń – poszukiwacz kości; Ula – niebiański chórek.... Videłoteka z Forum Człowieka J.... Tato Koc opatulony w koc odwozi nas... niespieszne pożegnanie – pogasłuchy do 3ciej... kto je marczułajtis?... lekkie sniadanko, ciepłe słowa i herbatka choc kaloryfey zimne....bajkowy oszroniony krajobraz w leniwym slońcu wraz z sączącymi się dzwiękami „Anywhere Out Of the World” DCD (jednoznacznie kojarzy mi sie od teraz ten utwór...) w drodze do koscioła... Barokowa msza dla dzieci z pieskami i rekawiczkami... minisesja na tle cerkwi (zdążyc przed panem samochodem)... pyszny obiadek u Kajka (specjalnosc dnia: kiszka ziemniaczana i pierożki z kapustą)... obrazki walijskie... nad Bugiem latem jest pięknie; przyjedziemy!!! J... „to co, – mowi Erki – zmieniamy DCD na czada bo nam glowy opadną ze smętem...” – nie zdążyły...bach, trach, brzdęk!... zahukany sprawca, zahukany policjant, zahukane zbiegowisko. Akcja przeciaga sie ale walczymy dzielnie choc momentami załamujemy ręce nad nieudolnoscią i niekompetencją służb (dyingbride sugeruje policjantowi co ten ma robic...). Weselej na komisariacie, chwile zastanowienia przy podawaniu personaliów wspolpasażerów (półnicki, półprawdy...) ;) Korytarzowe rozdzyńzmowy... Kajko przylapuje ich czworo 15 min przed odjazdem z Siemiatycz... zapakowani na/do lawety opuszczamy Wschód 60-70km/h... telefon nie odstępuje Erkejowego ucha – relacja goni relację, a Shrek obok ;). Z tyłu tematyka (wysoko)górska... pączki MamyKajkowej to manna z nieba... Wysiadka Dzyniowo-Bogusiowa pod Centralnym (skucha piwna)... Kishiro przewodzi lawecie do serwisu; laweciarz „raczy” niesamowitosciami kryminalnymi do upadłego... ciepełko i Maanam w bordowym wóziku, mkniemy na Grochów. Policjantów należy się strzec.... J Poznaję Tatusia Braci... Nalot na szerokie i głebokie Forum, Erkej rozkręca się z każdym kolejnym zdaniem słodko>gorzkim i kęsami wegerariańsko-mięsnych pizz...Pozegnanie przy odkurzaczu... Późnonocne pogaduchy z Mikołajkiem; śmiech lekarstwem na bolączki życia... Kilka godzin snu na łóżku dobrze znanym Lasce, Bartkowi i Youzkowi (dreamzagadka: spałam w poprzek czy wzdłuż? ;))... Pytanie na śniadanie nie tylko w telewizji... Ile skrobaczek kryje autko Kishirowe?... W moim śnie jest..Nie! co ja?? Jakim snie? Naprawde jest, to się dzieje! A więc mam przed sobą tak cudną tego dnia Warszawę jak newa ewa J Do zobaczenia!

THANX raz jeszcze Wszystkim wymienionym w tem odcinku Osobom z Duzych Liter!!!!



ee..... zle nie jest. a obawialam sie ze wyjdzie elaborat ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 stycznia 2005 10:08:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
piękne jest :)

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 19 stycznia 2005 13:58:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
DB, powinnaś teksty do piosenek pisać - ależ byłyby komentarze :D

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group