Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:18:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: ndz, 16 stycznia 2005 23:36:43 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
To był weekend...
SŁODKI
Dyingbride, Dzyń, Bogus i Erkej to lotna ekipa, która odbyła właśnie podróż na wschód... Jej celem było spotkanie z naszym Przyjacielem - filarem forum i czatu - KAJEM. Siemiatycze.
W sobotę było granie i śpiewanie. Panie Ślepy - strzeż się! Konkurencja depcze po piętach! :wink: Kajo jest utalentowanym perkusistą o prowieniencji JAZZOWEJ. To naprawdę słychać! Dzyń na gitarze i vocalu, reszta uczestników wyprawy w chórkach... I siostra Kaja - przemiła osoba... :) I Mama - brzuszki pełne (potrafię to szczególnie docenić :wink:). I Tata - ciepło, dużo ciepła...
Ten wieczór skończył się w niedzielę nad ranem...
Po nim nastała niedziela. A zawsze w niedzielę po kościele... chodzi się do Kaja na pyszny obiad! Komentarze wydarzeń dnia poprzedniego i rozstanie... Na do widzenia mówimy: DO NASTĘPNEGO RAZU! :wink:

GORZKI
Przy wyjeździe z Siemiatycz kierowca bombowca Erkej nie wyhamował... I przywalił swym Fordusem w bok samochodu skręcajacego bez użycia migaczy... Dodatkowe 3h na mrozie... I powrót na tarczy pomocą drogową do Warszawy...
Na tarczy??? Nie!
Z TARCZĄ!!! :)

P.S.
Niebawłem relacja fotograficzna.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 stycznia 2005 23:41:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
dobrze żeście już wrócili cali.... się przeraziłem jak usłyszałem w słuchawce słowo wypadek..... dobrze że was strzegło i wspierało Światło :wink:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 stycznia 2005 23:47:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
No tak, to była prawdziwa huśtawka nastrojów. Mam nadzieję, że jednak z biegiem czasu zaczną przeważać te najsympatyczniejsze wspomnienia. Pan Kierowca niech się nie martwi! A Fordusowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia :-)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 stycznia 2005 23:49:52 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:24:41
Posty: 1925
O kurde :shock:
Ale dobrze, że wszyscy cali i zdrowi.
Dzięki Bogu, że Was strzegł.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 00:20:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
a mi nawet nie powiedzieliście, że tam jedziecie :( no ale fajnie, że wam nic złego

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 08:21:49 
Rozumiem, że Dying to już się na stałe przeniosła do Wawki. :)
A reszta też? ;)
Ależ Armia po kraju manewruje. :)


Byłbym zapomniał, wschód, wschodem, ale gdzie są Siemiatycze dokładniej?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 12:04:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Ehhh...było tak wspaniale ze az musialo to sie skończyć ta nieszczesna stłuczką :cry: Niemoglem uwierzyc jak DB mi o tym powiedziala i to dopiero jak JA do niej zadzwonilem (tego Wam chyba nie wybacze :wink:
Wracając do samego spotkania to było naprawde cudownie! Wszyscy forumowicze przemili! Dzyń przeszedl samego siebie grajac na gitarze trzymanej nad glową :wink: Były tez i inne atrakcje zwiazane z obrazem i dźwiekiem :wink: Erki forumowy fotografik co rusz strzelał fotki łapiac nas w róznych sytuacjach (Bogus z gitarą? :wink: ) Jako ze było troje anglistów i troje bankowców branzowych tematów róznież nie zabrakło (fascynujące :wink: )
Dzieki za płyte Trupiej Czachy! (wreszcie ja mam) Dzieki Wielkie za spedzone razem chwile! Oby nastepny raz byl jak najszybciej i to w szerszym jeszcze gronie (Barti!...) :D
...a DB własnie jedzie do Bydzi :wink:

3bajki pisze:
ale gdzie są Siemtycze dokładniej?

100 km na poludnie od Bialegostoku, jakies 60? od Siedlec, 50 od Bialej Podlaskiej...hmm poszukaj na mapie :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 13:51:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
to, że w naszym kraju policja funkcjonuje tak, że ręce opadają NIE MOŻE NAM PRZYSŁONIĆ piekna i dobra, które stały się przez ten weekend!

Kajo jest świetnym perkusistą, grało mi się z nim równie swobodnie, jak ze Ślepym :oops: , a były takie momenty ("Ciało i duch"), że nie mieściło mi się to w głowie (takie numery gram z Takim muzykiem?). Ten opóżniony o ósemkę splash w "Burakach" - niezapomniany moment, świetnieś to wymyślił! Szkoda, że ja do reggae taki ociężały jestem, bo Kajo w tym gatunku to już zupełnie momentami zbliżał sie do poziomu Stopy i nie ma w tym przesady. A przy tym wszystkim rodzice Kajka podjęli nas tak po królewsku, że pytałem się Erkeja, czy to raj...

Nocne rozmowy o Armii i o Królestwie Niebieskim w pensjonacie "Kmicic" - dla takich chwil warto przejechać każdą odległość z Poznania. W ogóle, od momentu kiedy przyjechałem do stolycy i włóczyłem się po miejscach znanych mi z jesiennego wypadu i płyty "Taniec szkieletów" czułem się jak na wakacjach...

Stłuczka była zupełnie niezawiniona przez Erkeja i był to dla mnie strasznie smutny widok, gdy ten Wspaniały Człowiek był równany z ziemią... My statystowaliśmy przy procedurach i brała nas cholera mózgowa... Zawieźli nas na komisariat i zeznawaliśmy, oto najśmieszniejszy moment w tej smutnej historii:

Świadek Dzyń w protokole: na tylnych siedzeniach jechali Agnieszka i Bogusław, nazwisk nie znam
Bogus kilka chwil później: najwyższy czas żebym się przedstawił: Piotr Bogdan... i Dying Bride pokazuje dowód, a tam też nie Agnieszka

(mam nadzieję że mnie nie pociągną za fałszywe zeznania :D :D :D )

Dziękuję wszystkim za wspaniały - mimo wszystko - weekend a dla Erkeja za charakter ukłony do ziemi!

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 14:01:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Gero pisze:
Kajo jest świetnym perkusistą, grało mi się z nim równie swobodnie, jak ze Ślepym Embarassed , a były takie momenty ("Ciało i duch"), że nie mieściło mi się to w głowie (takie numery gram z Takim muzykiem?). Ten opóżniony o ósemkę splash w "Burakach" - niezapomniany moment, świetnieś to wymyślił! Szkoda, że ja do reggae taki ociężały jestem, bo Kajo w tym gatunku to już zupełnie momentami zbliżał sie do poziomu Stopy i nie ma w tym przesady.


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Gero pisze:
Stłuczka była zupełnie niezawiniona przez Erkeja i był to dla mnie strasznie smutny widok, gdy ten Wspaniały Człowiek był równany z ziemią... My statystowaliśmy przy procedurach i brała nas cholera mózgowa... Zawieźli nas na komisariat i zeznawaliśmy, oto najśmieszniejszy moment w tej smutnej historii


o matko... jeszcze na komisariacie byliscie??? (kurde bedziemy musieli powaznie porozmawiac...)

Gero pisze:
Dying Bride pokazuje dowód, a tam też nie Agnieszka


same niespodzianki...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 14:09:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
ach, i jeszcze jeden moment: Kajo - dr, Dzyń - g, a na lead vocalu - Erkej. Zapytacie (i słusznie): co to za piosenka? No pewnie, że "Fiut". Myślę, ze jagby raz Budzy się rozchorował, to Ślepy i Pop z takim wokalistą zagraliby - jeśly pan pozwoly - sz pszyjemnościom.

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 14:26:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
:shock:
dobrze sie nie Twoja wina Erkej! I ze sie nikomu nic nie stalo....


....to trez tlumaczy czemu nikogo wczoraj n.p. nie bylo na chacie!!!! :)
A jak dzisiaj nie bedzie nikogo....to nie wiem co zrobie :P

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 14:34:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Dzyniu, może uspokoję Cię tym, że do odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań (tj. zeznanie nieprawdy bądź zatajenie prawdy) można odpowiadać tylko wtedy, jeśli się miało pełną świadomość tego, że zeznaje się nieprawdę. Ty po prostu się pomyliłeś, bo zostałeś wprowadzony w błąd chociażby przez DB :roll:
Dobrze, że wszystko się dobrze skończyło.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 14:43:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
:D wprowadzony w błąd to za mocne określenie - jak się okazuje, wiele jest imion które można skrócić do "Aga" :D

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 14:49:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
AGAta? ;-)
AGroturystykA? :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 14:50:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
AnGlistkA :D

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group