Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 11:19:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 12:06:09 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
Witam,

Czy ktoś z forumowiczów wybiera się na koncert w klubie Gwint? Bo ja już ostrzę sobie zęby.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 stycznia 2005 13:34:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
to skoro założyłeś oddzielny temat białostocki, to tu jeszcze raz napiszę, ja się wybieram na 90%, zależy to jeszcze od paru spraw, ale powinno się udać.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 11:49:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Mój brat bedzie na tym koncercie (juz ma nawet bilet)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 21 stycznia 2005 13:19:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Ja jeszcze wczoraj (w sumie to dzisiaj juz było) rozważałem z Budyniem wracając z Łodzi, że może bym sie wybrał ale chyba nie dam rady... :(

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 stycznia 2005 15:37:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
ale tu jest magia właśnie, bo jadąc do Białegostoku pociągiem wsiadam w ten sam pociąg, którym wróciłem z Bydgoszczy...

Dobra, kto mnie przekima?;p

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 stycznia 2005 00:06:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 23 stycznia 2005 23:54:24
Posty: 5
Skąd: Łomża
Ja sie wybieram z braciakiem :mrgreen: Sesja idzie nauki od groma ale na Armie trzeba pojsc 8)

_________________
Men and people will fight ya down
When ya see JAH light


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 00:56:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
Ja mam problem: pierwsza możliwość powrotu do wawy jest dopiero o 5 rano, więc jeśli nie znajdę noclegu ani transportu to chyba nie dam rady jednak, czego bardzo żałuję

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 15:04:19 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
Kajo pisze:
Mój brat bedzie na tym koncercie (juz ma nawet bilet)


Ja też już mam bilet.

Budyń pisze:
Ja mam problem: pierwsza możliwość powrotu do wawy jest dopiero o 5 rano, więc jeśli nie znajdę noclegu ani transportu to chyba nie dam rady jednak, czego bardzo żałuję


Budyniu, co do transportu to tak jak Ci pisałem. Pozostaje kwestia Twojego noclegu.

_________________
http://danielpaczkowski.blogspot.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 stycznia 2005 16:49:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
tak, tak.. ale tu chodzi teraz o transport zastępczy zamiast pociągu/pks-u do warszawy, czyli gdyby ktoś z Warszawy się wybrał autem.. Bo inaczej to czeka mnie noc na dworcu... Tyle, jeszcze będę kombinował

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 28 stycznia 2005 23:12:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 23 stycznia 2005 23:54:24
Posty: 5
Skąd: Łomża
No i po koncercie w białym :) Jak dla mnie było świetnie. Pozdrawiam wszystkich co tam byli a w szczególności wszystkie dziewczyny :mrgreen: (fanki armii sa naprawde bardzo ładne) :piwo:

_________________
Men and people will fight ya down
When ya see JAH light


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 29 stycznia 2005 00:08:26 

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 00:04:29
Posty: 6
Armia jak dobre wino im, starsza tym lepsza :) smakuje wybornie, tym bardziej w Białymstoku- to wszakże podróż na Wschód :)
A kawałki z Ultima Thule niesamowite, wymiękłem !!!

_________________
podróż na Wschód


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 29 stycznia 2005 00:16:41 

Rejestracja:
sob, 29 stycznia 2005 00:14:33
Posty: 1
Ja także już wróciłem z koncertu - było super.. :D a co do Fanek Armii - zgadzam sie ze zdaniem powyżej.. są naprawde świetne :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 29 stycznia 2005 13:00:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:38:13
Posty: 2109
Gadalem przed chwila z bratem który byl na koncercie wczorajszym. Niestety bylo pare zgrzytów... :? Ogólnie Armia super, grali kawalki te co na innych koncertach ale naglosnieniowcy z Gwinta dali ciala... Beznadziejnie naglosnili, Banan przerywal dwa razy koncert i widać bylo ze dostaje szewskiej pasji ("Panowie akustycy my sie dwie godziny stroimy a nas wogóle nie slychac.." tak podobno bylo). Dźwiek sie zlewal, slabo slychac bylo wokal i waltornie :( Ludzi niestety niezawiele ale Budzy luzak próbowal wciagnac wszystkich do zabawy :) Mimo slabego naglosnienia koncert był fajny, chlopaki dali z siebie wszystko :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 29 stycznia 2005 13:57:56 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
Zespół wystąpił w składzie: Budzy, Paweł Klimczak, Dr. Kmieta, Banan, Ślepy.

Potwierdzam to co pisali przedmówcy: było sporo ładnych dziewcząt na koncercie. Należy przełamać mit, jakoby na koncerty Armii przychodzili w większości faceci. W Białymstoku tak nie było.

Poza tym prawdą jest co pisał Kajo. Akustycy nie za bardzo dopisali. W drugim utworze - To czego nigdy nie widziałem nie słychać było waltorni, później było ciut lepiej, ale w Legendzie znów zabrakło klawiszy. Banan był wyraźnie zdenerwowany. Usmiech na jego twarzy pojawił się dopiero przy Strzałach znikąd, po kolejnej akcji akustyków.

Koncert zaczął się od spokojnego utworu instrumentalnego, brzmiącego lekko psychodelicznie. Nie trwał on zbyt długo. Sądząc z zapowiedzi nowej płyty myślałem, że to fragment suity Ultima Thule, ale podobno był to fragment innego utworu z Ultima Thule. Poza tym pierwszym utworem nie było niespodzianek jak dla mnie. Zespół wykonał (nie pamiętam kolejności): To czego nigdy nie widziałem, Jeżeli, Aquirre, Przebłysk, Dla każdej samotnej godziny, Legendę (świetnie się ten utwór sprawdza na koncertach), Gdzie ja tam będziesz ty, Opowieść zimową (tu bardzo ciekawy fragment inaczej zagrany między zwrotkami - taki bardzo smutny), Niezwyciężonego, Trzy bajki (gdzie Banan wplótł fragment Pieśni przygodnej na waltorni), Podróż na wschód (świetnie sie sprawdza ten utwór na koncertach), Miejsce pod słońcem (tradycyjnie zakończony przed czasem - ale nie dziwmy się - przy nim nie poguje się tak dobrze, a większość publiczności po to przychodzi, no i mało kto zna chyba kawałki z Triodante - ludzie zaczynają klaskać przed najciekawszą częścią Miejsca pod słońcem), był też Dom przy moście, Buraki kapusta i sól, Nostalgia, Sodoma i Gomora i Śmierć w Wenecji (świetnie, że ten utwór się pojawia). Z nowej płyty pojawiły się Poza prawem i Strzały z nikąd (utwór zadedykowany ś.p. Robertowi Sadowskiemu. Na bis zestaw siekierowy, a na drugi bis jeszcze raz Poza prawem. Koncert był bardzo dobrze przyjęty przez publiczność. Po drugim bisie odbyło się skandowanie dziękujemy.

Co do gry Ślepego, to prawdziwy wymiatacz (czołg miażdżący wszystko po drodze), a gitara Pawła Klimczaka taka bardzo hendrixowska, on chyba lubi takie sztuczki z gitarą.

Generalnie chyba koncerty armijne leiej wychodza na świeżym powietrzu, wtedy ta ściana dźwięku jest czysta. W małym klubie, takim jak Gwint, ten dźwięk gdzieś ucieka. Ale kończąc już koncert był git.

Osobiście to chętnie usłyszałbym kiedyś na koncercie: trochę wiecej z Triodante, Inaczej niż zwykle, Duch wieje tam gdzie chce, Łapaczy wiatru, Kfinto i Sen nocy letniej.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 29 stycznia 2005 14:01:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
pako pisze:
Śmierć w Wenecji (świetnie, że ten utwór się pojawia)


no ja mam nadzieję, że to będzie już stały punkt programu..... najwyższy czas w sumie....

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group