Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 30 kwietnia 2024 14:26:31

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: ndz, 26 listopada 2006 15:23:59 
Jak słusznie zwrócono mi przed dwoma dniami uwagę, zaniedbałem trochę kalendarium koncertów Armii z roku bierzącego. Myślałem, że mam wszystko pod kontrolą, mając informacje zapisane gdzieś na dysku. Postanowiłem więc to zebrać razem.

Oto efekt:
:arrow: http://www.armia.kdm.pl/2006.htm

W trakcie zbierania informacji z plików z dysku przez przypadek usunąłem informację o kilku koncertach. Było to chyba maksymalnie pięć koncertów, z czego cztery udało się odtworzyć: 24 i 25 maja, 16 czerwca oraz Zakopane (ale nie wiem kiedy tam był koncert). Może jeszcze jakiś koncert był mniej więcej w tym czasie.

Poza tym, jeśli w skutek mojego zaniedbania brakuje jakichś koncertów, to nie były one raczej wcześniej niż maj.

Po co to wszystko piszę? By prosić o pomoc. Zarówno w odtworzeniu informacji o tych koncertach, które przez przypadek usunąłem, o ewentualnych koncertach, kórych nie zanotowałem jak i ogólnych informacji o poszczególnych koncertach, jeśli gdzieś coś się da uzupełnić.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 26 listopada 2006 19:55:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
To ja zamiast pomagać jeszcze bardziej proszę o pomoc czy ktoś zna, pamięta ma zapisany set z Poznania??(pierwszy na liście bandyty)

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 26 listopada 2006 22:07:14 

Rejestracja:
sob, 25 czerwca 2005 23:43:34
Posty: 78
Skąd: siemianowice
Bandyto- opuściłes koncert na tegorocznym SLOT art festiwalu (lipiec, Lubiąż k/Wrocławia, skład: Budzy,Slepy,Kmieta,Kuba,Pawel,Franc - dokładną datę i kto gral jeszcze w tym dniu podam o ile znajdę folder)..

w Leśniczowce (10 XI) w składzie byli jeszcze Franc i Kuba,a tom grał na gitarze "Utopię"

w Tychach (30 IV) w składzie Budzy, Ślepy, Kmieta, Franc, Kuba


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 listopada 2006 17:29:20 
Wielkie dzięki szopa!

Zaktualizowana wersja jest już dostępna:
:arrow: http://www.armia.kdm.pl/2006.htm
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś szczegóły, nieujęte na tej stronie, to bardzo proszę o informację.
Wciąż nie ma daty koncertu w Zakopanem. Poza tym - może tych koncertów, o których przez przypadek usunąłem informacje było więcej niż pięć... Raczej nie, ale nie mogę powiedzieć na pewno.

Trochę informacji dorzuciłem też po przejrzeniu koncertowych wątków z forum, co pewnie niejedna osoba zauważyła, po pojawianiu się tam i ówdzie pomarańczowych flag. Jeśli to kogoś bardzo denerwuje, to przepraszam, i ostrzegam, że w najbliższym czasie będę jeszcze nadal przeglądać stare wątki...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 27 listopada 2006 20:53:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:36:14
Posty: 187
Skąd: Varsovia
Bandyta pisze:
Wciąż nie ma daty koncertu w Zakopanem.

Koncert w Ampstrongu w Zakopanem odbył się w środę 26.07. Pamiętam, bo musieliśmy wyjechać z Zakopanego po tygodniowym pobycie dwa dni wcześniej :evil:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 29 listopada 2006 17:07:06 
Kishiro pisze:
Koncert w Ampstrongu w Zakopanem odbył się w środę 26.07.


Dzięki Kishiro!

Dodałem też kilka dobnych poprawek, uzyskanych od elronda oraz nazwisko tajemniczego saksofonisty, który grał dwa koncerty z Armią w maju - Łukasz Kluczniak.


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group