Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 12:18:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: :/
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2005 17:55:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 13:59:25
Posty: 34
Skąd: Białystok & Łomża
o kurczaki nie tu napisałem heh (jeszcze się nauczę) no więc krótko boskey już ma okazję się przekonać czy to sobie wymyśliłem

kończę na głównym napisałem więcej

pozdro ! papa CX


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2005 18:41:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:30:29
Posty: 406
sluchaj, nie denerwuj sie tyle. Jedna z cennych cech jest tez pokora, a tu kilka osob, w tym samym czasie, wpada na forum, bardzo zacne forum, po wielu przejsciach, ktore jest skarbem dla tych ktorzy je maja (no tak, ale co Was to obchodzi), i robi burdel. Wiele z tych osob pisze z tego samego adresu IP. To chyba zrozumiale, ze sprawa jest troche podajrzana, nie?
Jak narazie nikt Ci tu chyba wielkiej krzywdy nie zrobil. Moja rada jest taka: nie denerwuj sie, zapoznaj sie najpierw z tym forum i spokojnie powoli sie wdrazaj jako uzytkownik. Zapewniem Cie, ze wszyscy Cie beda szanowac, niezaleznie od tego, ze jestes nowy. Tylko Ty uszanuj innych.

Odnosnie tematu - Twoje pytanie zostalo odpowiedziane przez najbardziej po temu kompetentna osobe - polelfa Elronda. Polelf jest bardzo stary, wie o Armii wszystko (naprawde!) i jezeli on mowi, ze jakies tekst o 'fajnym ojcu' nigdy nie pojawily sie na plytach Armii, to jest to prawda. Zostalo Ci juz to zasygnalizowane w sposob bardzo przejrzysty, zas Ty sam narazasz sie na kpiny wciaz sie przy tym upierajac.

pozdro i zycze owocnej kariery na forum


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2005 19:00:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 22 grudnia 2004 00:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Cytat:
Polelf jest bardzo stary


Igrasz z ogniem :D :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2005 22:05:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
uRo pisze:
A może byś zapytał dlaczego? Może po prostu jesteśmy braćmi hę? Logiczne, skoro ja to wiem to i mój brat również...


Twój brat Wookash stwierdził
Cytat:
Tekst o którym mowi uRo to prawdopodobnie "bije cie po głowie nie dba o twe zdrowie na ser mater samo dno" tyle, że słuchany wstecz... brzmi jakos tak mniej wiecej. niewiem czy to przypadek czy nie


skoro sam twierdzi, że to ten tekst prawdopodobnie, to przypuszczam, że ktoś się z nami bawi. Nie mamy czasu na dociekanie, czy uRo i Wookash to jedna osoba czy bracia. Jeśli lubsz swojego brata, to pozwól mu pisać ze swojego Wookashowego konta, a sam trochę wyluzuj.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2005 22:53:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 24 stycznia 2005 00:54:24
Posty: 5
Skąd: Łomża
Ej no wylajtujcie trochę :wink: Naprawdę my jesteśmy braćmi z urem. A pisząc, że prawdopodobnie miełem na myśli, że nie jestem pewien czy to akurat ten fragment utworu o który chodziło mojemu bratu bo nie sprawdzałem tego w danym momencie. A jak ktoś chce się na własne oczy przekonać, że jesteśmy braćmi to zapraszam na koncert w białym bo będziemy tam razem :). A tak pozatym teza mojego brata to miała być tylko taka ciekawostka a nie jakaś prowokacja 8) być może czysty przypadek :) luzik PEACE

_________________
Men and people will fight ya down
When ya see JAH light


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2005 23:13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
... koledzy, ale o co chodzi? czy ktoś tu kogos obraził? z tym banowaniem to nie byłbym taki prędki... trochę dystansu. Dopóki ktoś się pod kogoś nie podszywa, ani nie jest jakos wyraźnie chamski....... to o co chodzi?

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2005 23:20:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 18 listopada 2004 18:02:10
Posty: 103
Skąd: nigdzie teraz teraz tutaj
Proponuje "administratorom " (w cudzysłowie) zamiast bawić się w agentów SB i gnojeniem czyiś interpretacji poczytać trochę ksiązek informatycznych i skonfigurować pare rzeczy w phpBB bo takie forum Armi można rozwalić w pare sekund odpowienim skryptem i znowu 2 tygodnie będzie przerwy przez atak "hakera"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 26 stycznia 2005 23:28:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:23:32
Posty: 144
Skąd: Brody
No nie wiem czy to tak łatwo się zabezpieczyć na maksa........wątpie........to wręcz niemożliwe:)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 stycznia 2005 01:00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
zaraz zaraz
ale jedna rzecz mnie ogólnie intryguje: wiele razy słyszałem o tych niby odwróconych szatanistycznych tekstach tu i ówdzie. Zawsze uważałem to za jakąś bzdurę, ale w sumie nie sprawdziłem.
Tutaj kolega twierdzi, że naser mater itd. jak się odwróci to wychodzi coś o ojcu i że mu dobrze w grupie z nim. Pal sześć, czy i jaki to ma sens - ale na moje oko to odwrócenie tesktu z Krainy smoków niczego takiego nie daje...
Z tym że ja nie rozumiem w ogóle na czym to odwracanie tekstu miałoby polegać. Na inkwizytora to ja się nie nadaję chyba.

Czy ktoś, kto się tym kiedyś zainteresował, mógłby mi wytlumaczyć, jak to jest z tymi odwróconymi tekstami - niekoniecznie w Armii, tylko gdziekolwiek?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 stycznia 2005 01:04:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:30:29
Posty: 406
nie wiem jak jest, ale kiedys z kumplem mielismy faze i sluchalismy na bardzo dobrym sprzecie np. another one bites the dust zespolu Queen od tylu i bylo slychac 'it's good to smoke marihuana'.
Podobno cos podobnego jest w Stairway.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 stycznia 2005 01:14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
he he, piosenka o skutkach palenia marihuany? ;-)

ale - serio z tą marihuaną? ale jak to jest? czy to jest jakaś oddzielna ścieżka nagrana, której w normalną stronę nie słychać (albo wydaje się, że jej nie słychać - przekaz podprogowy), czy rzeczywiście jakieś słowa odtworzone od tyłu dają taki efekt? ale przecież gdyby to normalnie czytać od tyłu, to by tak nie brzmiało, tylko byłby jakiś bełkot

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 stycznia 2005 01:15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:23:32
Posty: 144
Skąd: Brody
http://www.reversespeech.com/music.htm - tutaj jest o tym dużo. Wsłuchiwałem się kiedyś w Stairway to heaven i sam nic nie znalazłem, dopiero po przeczytaniu na jakiejś stronie gdzie i co dokładnie mam słuchać, zobaczyłem że tam faktycznie może coś i jest, ale to jest strasznie naciągane .
Ale swoją drogą jeśli to jest przypadek, to też zastanawiające...

Cytat:
czy rzeczywiście jakieś słowa odtworzone od tyłu dają taki efekt?


Rzeczywiście dają taki efekt, ale nie dokładnie....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 stycznia 2005 01:18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:30:29
Posty: 406
my wzielismy normalnie kawalek z plytki, puscilismy to od tylu i w pewnym momencie bylo slychac. Nie bylo to bardzo wyrazne, ale zauwazylismy to sami, wiec nie jest tez tak ukryte. Zaznaczam, ze nie bylismy pod wplywem ziela ni niczego podobnego (no moze kilka piw). Stairway tez wtedy sluchalismy od tylu, ale nic nie uslyszelismy. Potem tez sluchalem jak juz wiedzialem czego szukac, no i cos tam jest o sweet satan....\

ale skad to, jak to - nie wiem


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 stycznia 2005 03:30:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
http://led-zeppelin.j1media.com/

Macie "Stairway To Heaven" od przodu i od tyłu. Jest szatańsko. :twisted:

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 stycznia 2005 08:51:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Odtwarza się piosenkę od końca. W tym kawałku, o który chodzi uRo na siłę da się usłyszeć "chodź do nas", ale dalej to jakieś ble ble ble.... Naciągane to i przypadkowe.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 123 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group