Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 03 maja 2024 08:22:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 470 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 kwietnia 2005 07:09:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 15 kwietnia 2005 06:59:35
Posty: 286
Skąd: zastanowię się jeszcze :)
mi nowa płyta bardzo sie podoba całkowicie mnie wciągnęła... czekałam na nią długo.. w ogóle droga była, zdziwiłam się... ale muzyka jest świetna, i jak armia bedzie w BB to byłoby fantastycznie!!!!!

KK

_________________
Obrazek UWAGA UFO


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 kwietnia 2005 11:30:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
KasiaK pisze:
armia bedzie w BB


w Big Brotherze?

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 kwietnia 2005 11:42:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 22 grudnia 2004 00:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Jasne :)

W Big Brothers Bum


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 kwietnia 2005 11:57:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
W Bielsku Białej 12 maja ma wystąpić 2Tm2,3


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 kwietnia 2005 14:49:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 15 kwietnia 2005 06:59:35
Posty: 286
Skąd: zastanowię się jeszcze :)
aha no racja sorry pisałam to rano, jeszcze oczy mi sie kleiły...
no w każdym razie chodziło mi o 2tm 2;3:)
nie wie nikt mniej wiecej gdzie to bedzie i o której??

pozdro

_________________
Obrazek UWAGA UFO


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 kwietnia 2005 01:47:24 
Miki pisze:
Recenzja Lercha (niech on coś nagra ze Ssakami, a nie tylko ten hc w 100 Hundred Shadow ): http://muzyka.onet.pl/mr,31920,recenzje.html

No i koncert niniejszych by się mógł jakoś odbyć

A jeszcze co do Mroczka, to on ma jakieś ciężkie jazdy na kościół. Widać to w recenzjach rozmaitych płyt w ostatnim Garażu (budyń pewnie szybko coś wynajdzie i zeskanuje ;) Może ma słabego księdza parafii, albo mu wino mszalne nie smakowało.
Kto go tam wie


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 11:19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21411
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
3bajki pisze:
A jeszcze co do Mroczka, to on ma jakieś ciężkie jazdy na kościół. Widać to w recenzjach rozmaitych płyt w ostatnim Garażu (budyń pewnie szybko coś wynajdzie i zeskanuje Może ma słabego księdza parafii, albo mu wino mszalne nie smakowało.
Kto go tam wie


Pozwolilem sobie rozpoczac dyskusje na temat tej "nieszczesnej" recenzji na forum "Oldschoola", w ktorej glos raczyl zabrac nawet nasz pupil Mrokus, ale i tak glownym adwersarzem pozostaje "czif" tego portalu, niejaki pawel, ktory znany pod przydomkiem Piguly pistuje role basisty i lidera znanych tu i owdzie Analogsow.

Zainteresowanych odsylam TUTAJ i od razu wyjasniam, ze nie podjemowalem sie nawet polemizowac z podejsciem herr Mroczka do kwestii wiary i religii (bo to zadanie ponad moje skromne sily z jednej strony i mozliwosci percepcji adwersarza z drugiej). I z gory ostrzegam, ze jak na prosta i nieskomplikowana jednostke przystalo, zdarza mi sie uzywac slow powszechnie uznawanych za nieparlamentarne ;).

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 12:06:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7698
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Pet pisze:
Pozwolilem sobie rozpoczac dyskusje na temat tej "nieszczesnej" recenzji na forum "Oldschoola",



Bardzo dobrze tam piszesz. Mógłbym się podpisać pod każdą z twoich tez (może z wyjątkiem tej, że od UT jest najlepszą płytą od czasów Legendy :lol: ).




Ale na tamtym forum się wypowiadał nie będę, bo Analogsi to skini, a skini to faszyści, a czerwoni skini to w ogóle...* :mrgreen: Tak przynajmniej słyszałem o nich, bo w sumie, to nie kojarzę żadnego ich kawałka :mrgreen:



*) Ech, były czasy, kiedy miałem ciągoty do czerwonych skinów ;-) A i z Solidarnością Socjalistyczną miałem coś do czynienia, więc może trzeba było wtedy słuchać Analogsów. Ale człowiek był głupi... :wink:

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 12:23:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21411
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
piotrpanek pisze:
*) Ech, były czasy, kiedy miałem ciągoty do czerwonych skinów A i z Solidarnością Socjalistyczną miałem coś do czynienia, więc może trzeba było wtedy słuchać Analogsów. Ale człowiek był głupi...


W "tamtych czasach" (tzn w okolicach 1996 roku) srodowiska lewicowe (zarowno te pankowo-crustowe, jak i skupione wokol "S.S." uwazaly, ze Analogs to prawicowcy i nazisci i wszystko co najgorsze, wiec gdybys ich wtedy sluchal, to by byla straszna skucha :).

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 12:42:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
Reagować czy nie ... z klasą czy bez klasy - to kwestie poboczne w sumie są.

"Ideologiczne" podejście do muzyki, z dzieleniem twórców na dobrych ateistów i złych katoli uważam za przejaw istotnego ograniczenia, ale jeśli mówią to jasno - to ich prawo, tak sobie myślę.

W każdym razie- powyższe dwie kwestie są do dyskusji.
Ale mógłby się nasz ulubiony recenzent przyznać chociaż do szerzenia KŁAMSTW w stylu "Budzyński - fan Giertycha"!!!

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 13:19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7698
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Pet pisze:
wazaly, ze Analogs to prawicowcy i nazisci i wszystko co najgorsze


Toż pisałem - "faszyści"... ;-)

W każdym razie, jakoś nie żałuję, że mnie ominęło ich słuchanie. Wystarczą mi inne kapele grające muzykę punk/oj/hc/coś-tam-jeszcze ;-)

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 13:53:36 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3416
Pet, gratuluję cierpliwości w formułowaniu mądrych i przemyślanych argumentów w kontekście schematycznych i baaaaardzo prostolinijnych wypowiedzi adwersarzy... Mnie już dawno na Twoim miejscu trafiłby szlag, niestety... Twoi rozmówcy niestety nie przyznają Ci nigdy racji, bo w tym momencie stracą twarz. W tych wypowiedziach liczy się już tylko konsekwencja i wierność wcześniej sformułowanej tezie. Chociażby miało się nawet okazać, że w wyniku tego wyszło się na debila.

Katorock.... Hehe... Bardzo wyrafinowane.... Po co widzieć świat w pełni jego odcieni i barw? Lepiej korzystać z szesnastu kolorów... Albo nawet z trzech: czarnego, białego i czerwonego. Wtedy rozróżnienia barw można dokonywać będąc prawie ślepym...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 13:57:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21411
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Erkej pisze:
Pet, gratuluję cierpliwości w formułowaniu mądrych i przemyślanych argumentów w kontekście schematycznych i baaaaardzo prostolinijnych wypowiedzi adwersarzy... Mnie już dawno na Twoim miejscu trafiłby szlag, niestety... Twoi adwersarze niestety nie przyznają Ci nigdy racji, bo w tym momencie stracą twarz. W tych wypowiedziach już liczy się tylko konsekwencja i wierność wcześniej sformułowanej tezie. Chociażby miało się nawet okazać, że w wyniku tego wyszło się na debila.


Spokojnie. Teraz mam troche luzu w pracy, a prowadzenie wielowatkowych, beznadziejnych dyskusji na forach, to moje hobby, wiec smialo moge sobie jeszcze popisac ;). A to, ze moi adwersarze nie przyznaja mi nigdy otwarcie racji, to doskonale wiem. Chodzi o to, zeby sami przed soba doszli do tego, ze pograli glupio :).

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 14:32:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
Pet pisze:
A to, ze moi adwersarze nie przyznaja mi nigdy otwarcie racji, to doskonale wiem. Chodzi o to, zeby sami przed soba doszli do tego, ze pograli glupio .


Tudzież może też mieć dobry wpływ na tych, którzy tę dyskusję obserwują tylko...

Poza tym - ten pan admin mocno myli pojęcia - jakaś projekcja chyba - o "raju na ziemi" to katole BYNAJMNIEJ nie śpiewają, lecz raczej komuchy...

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 18:48:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22886
offtop: jeśli chodzi o ten materiał o Toy Dolls, który ja czytałem w Pasażerze (ale tobyło tak ponad rok temu, albo więcej) to był on na swój sposób podobny do pisania Mroka o Armii.. Kolega autor napisał art o tym, za co nie lubi Toy Dollsów, a część historyczna była mocno niekompletna i niekompetentna... Ok, czytam dalej.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 470 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 32  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 185 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group