Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 26 kwietnia 2024 06:18:49

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 10 marca 2007 11:38:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 18 lutego 2006 14:55:51
Posty: 11
Skąd: Bydgoszcz
Potwierdzam! Koncert extra, po prostu mega czad! Jedynie trzech kolesi bawiło sie w rzucanie chudszymi od siebie, co chwilami przestawalo przypominac dobra zabawe... poza tym bez incydentow ;-)

Ogolnie extra, czekam na foty! ;-)

PZDR!
Kwazar


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 10 marca 2007 11:42:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14522
Skąd: nieruchome Piaski
Przeniosłem ten wątek z Fotoroomu do głównego działu Forum, ponieważ post inaugurujący jest klasyczną recenzją występu. Na zdjęcia to ja także poczekam, ale na razie ich nie ma :P

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 10 marca 2007 18:04:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 29 grudnia 2005 11:33:16
Posty: 594
Skąd: i dokąd, kiedy i gdzie, z kim, przeciw komu i w którą stronę?
Pomimo przeciwności losu i złośliwości rzeczy martwych dotarłam na koncert i to na czas- nie odpuściłabym sobie gdyby mnie tam zabrakło...

Wrażenia niesamowite warte pocharatanych pięt i siniaków na nogach- [narażałam się dla chlaśniecia paru fotek stanąć w najniebezpiecznym miejscu :D ]. Choć obiecałam sobie, że wysłucham koncertu stojąc w spokoju z boku sceny - udało mi się to połowicznie :wink:

Na scene co jakiś czas wskakiwał jakiś zapaleniec, Budzy cały czas pogodny, uśmiechnięty lub skupiony.
Na środku pod sceną klasyczne pogo, ale kulturalnie, no może oprócz paru wyjątków. Publiczność zróżnicowana wiekiem.

Zespół cały czas utrzymał dobry kontakt z publicznością, super.


Całej setlisty niepamiętam, ale m.in pojawiło się Dom przy moście, Poza prawem, Sen nocy letniej..hm... były Popioły, Zła krew, Parowóz numer 8, Trzy bajki [świetnie świetnie], Niezwyciężony, Opowieść zimowa, na bis wyczekiwane Zostaw to i On jest tu On zyje (jak to pięknie wyszło) no i Another Brick in the Wall...
Wiele świetnych momentów, ale z najwspanialszych Śmierc w Wenecji, Podróz na wschód, Wyludniacz i Nic już nie przeszkodzi.

Budzy przy paru utworach grał na gitarze i wspomagająco walił po talerzach [po koncercie ktoś zachował sobie jedną z pałeczek] :D

Publiczność pod koniec koncertu parę razy wznawiała okrzyki 'Siekiera, siekiera' - nawet stojąc w kolejce do szatni :D koncert skończył się bodajże przed 23.30 [rozpoczął się po 21]...zresztą straciłam rachubę czasu.

Wielkie dzięki dla całego zespołu, to był świetny koncert.



Żałuję, że nie będzie mnie w Toruniu.
Mam nadzieję, że niedługo jakieś zdjęcia się pojawią :wink:

No..to tyle...

_________________
俳句
_________________

<PRZERWA>


Ostatnio zmieniony sob, 10 marca 2007 22:18:57 przez thalie, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 marca 2007 00:50:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 stycznia 2007 16:21:24
Posty: 6
Witam wszystkich, to mój pierwszy post. Też dziś byłem w Toruniu na koncercie i bardzo mi się podobało. Wcześniej nie miałem okazji widzieć Armii na żywo, także wielkie pozytywne wrażenie:) Podobało mi się, że dużo było starego materiału, był czad jak trzeba. Zakończenie niestety bez bisów, dość gwałtowne:) A co do publiki to rzeczywiście nie do końca było jak na koncercie, dużo ludzi siedziało i stało a mało naprawdę się bawiło. Ale druga rzecz to moim zdaniem warunki to zabawy były słabe gdyż było bardzo mało miejsca, aż się zdziwiłem jak to zobaczyłem po raz pierwszy:)Ale zespół grał pierwsza klasa, świetna perkusja i bardzo dobre brzmienie, dzięki za koncert!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 marca 2007 01:30:50 

Rejestracja:
sob, 28 stycznia 2006 23:19:57
Posty: 60
Skąd: Dobre, Toruń, Otwock - las.
Koncert naprawdę dla mnie udany. Rozpoczął się z pół godzinnym opóźnieniem. Cały koncert trwał 1,5 godziny. Dla mnie nie było żadnej ściemy, zespół po prostu wyszedł i dał porządny koncert. Po raz pierwszy widziałem Kwiatka z Armią i dla mnie sprawdza się bez zastrzeżeń. Ciekawostką było to jak w utworze "Podróż na wschód" Tomasz wziął pałeczkę i grał na talerzach, w trakcie utworu pałeczka ta posłużyła mu za strzałę, która przebija mu serce. Użył jej jeszcze raz na koniec koncertu w "Śmierć w Wenecji" poprzeszkadzał na talerzach trochę. Rzeczywiście nie było bisów, zespół zszedł ze sceny i udał się na górę lokalu gdzie zaczął konsumować pizze. Frekwencja około 70 osób. Ludzie zaczęli się bawić od "Aguirre" przez następne kilka kawałków ze starszego materiału. Cieszę się, że koncert odbył się w Bunkrze, ponieważ miał swój klimat w tak małym klubie. No i zdziwiła mnie frekwencja dość słaba, ale cóż nie ma co marudzić, było miło. dziękuje bardzo zespołowi za ten koncert.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 marca 2007 01:38:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
czk pisze:
Po raz pierwszy widziałem Kwiatka z Armią


Krzyżyka chyba. Chyba, że znowu zadziało się w składzie coś, co przegapiłem...

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 marca 2007 02:42:11 
Kwiatek grał na trąbce.
Tzn. Pomarańcz grał na tym, yyy, saxofonie. Sorka za zmyłę ;)

A tak serio, szacun dla wszystkich którzy byli


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 marca 2007 11:57:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 15 października 2006 09:21:55
Posty: 651
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Ja napiszę z perspektywy nowicjusza bo to pierwszy koncert Armii na jakim byłem ;).
Po prostu... Coś genialnego. Oszałamiająca mieszanka czadu, wzruszenia, energii i hm... melancholii? :) Wspaniałe [ponad] 2 godziny. Wszystko zagrane [i zaspiewane] tak jak sobie wyobrażałem.
Wykaz momentów szczególnie fajnych:
- "Gdzie ja tam będziesz Ty" - tu łzy w oczach normalnie miałem
- "Poza prawem" - nagle w czasie refrenu Budzy skierował mikrofon w moją stronę i wszyscy mieli okazję podziwiać moje zdolności wokalne [:lol: ] gdy zaśpiewalem słowa: "poza prawem" :D
- "Buraki" z "Another Brick" ;)
- "Aguirre" - szał.
- utwór w którym szpanował Kmieta [tylko bas, gary i gitara Pawła K. z tego co pamiętam]
- na koniec, gdy udało mi sie wbić do pokoju dla zespołu, strzelić fotkę z Budzym, wyrazić podziękowania, mimo ze zapewne nie rozumiem wielu tekstów i usłyszeć:
"rozumiesz rozumiesz, nie trzeba dużo rozumieć" :-)

Jedyny minus to za mało utworów z Ducha, ale gdyby tak wszystkich zadowolić to ten koncert jeszcze by trwał.
I może pogujący fani ustawicznie przewracający odsłuchy (mea culpa, sam parę razy na jednym wylądowałem).

Wielki dzięki dla całego zespołu!

_________________
wstanę jeszcze raz
raz jeszcze będę biec
tam gdzie czekasz Ty


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 marca 2007 12:10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
no a "Sen nocy letniej"? Co z nim? Już wypadł z set-listy???? :!:

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 marca 2007 12:14:53 

Rejestracja:
sob, 28 stycznia 2006 23:19:57
Posty: 60
Skąd: Dobre, Toruń, Otwock - las.
Krzyżyka oczywiście. Przepraszam za pomyłkę, zmęczenie czyni cuda.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 marca 2007 12:36:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Igor pisze:
poszedł ze sceny i już nie wrócił. Moim zdaniem zespół zrobił dobrze.

a tam gadasz - pewnie nie miałeś sił już pogować ;) (zazdroszczę Ci dwóch koncertów w jednym tygodniu)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 marca 2007 13:37:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Igor pisze:
BartZ, więc będą pewnie bardzo ciekawe "fotki" z tego koncertu, gdyż cały czas coś pstrykał

Ja tylko obsługiwałem aparat pewnego forumowicza, który akurat był zajęty czymś innym. Trudno mi powiedzieć czy da się coś wybrać z tych fotek.


veida pisze:
utwór w którym szpanował Kmieta

Bo to taki szpaner jest. Szponcił też nowymi spodniami :lol:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 marca 2007 13:52:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 07 września 2006 12:31:19
Posty: 142
Skąd: Bydgoszcz
Budzy i Armia dziękuję :) to tak na sam wstęp.
Miałam takie złozenie ze post i piątek że nie będe skakac i takie tam - no cóz nie udało sie :)no koncert był tak dobry ze nogi same sie rwały :mrgreen:

dziekuje szczegolnie za "Dom przy moscie", który tak sie spodobał mojemu koledze ( który nie słuchał nigdy Armii i był na koncercie całkowicie przez przypadek) ze dnia nastepnego na próbie przed rekolekcjami spiewał tylko "wiatr jest szary i księzyc zielony"

mam po koncercie oczywiscie pamiatki w formie siniaków :)
ale to sie nie liczy bo WARTO BYłO ! i niech załuja Ci co nie byli.

mam nadzieje BartZ że jedank jakies fotki wybierzesz :)

ah, no i jestem pod wrazeniem Krzyzyka - dał czadu!

_________________
"Ja wierzę to nasza jedyna broń, silniejsza od czołgów, mocniejsza od bomb, a ja kocham Cię!"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 marca 2007 15:09:31 

Rejestracja:
ndz, 11 marca 2007 14:47:16
Posty: 3
Skąd: Toruń
Ja chciałam podziekować całemu zespołowi za koncert, było mi bardzo przykro, że nie 'rozszalały się' końcowe oklaski, więc może tutaj warto wyrazić zadowolenie i wdzięczność... dzieki piekne :) :!: :!:

Pełna satysfakcja i zabawa mieszała się u mnie z melancholią, refleksją, co baaardzo mi się podobało, niestety nie mogę porównać tego koncertu z innymi, gdyż na Armii byłam pierwszy raz i wiem już, że nie ostatni.

Zadam bardzo laickie pytanie, ale to dlatego, ze muzyki słucham, niekoniecznie interesuję się składami itp., skład był odrobinę zmieniony, prawda:?:

I jeszcze jedno- w rozmowie po koncercie dowiedziałam się, że Armia zagra na Songu, może to ktoś potwierdzić/zaprzeczyć:?:

_________________
'czasami potrzebujemy normalnego świata, miłości, szczęścia jak powietrza'
(koncert Armii na 20-lecie)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 11 marca 2007 15:33:34 

Rejestracja:
ndz, 11 marca 2007 14:47:16
Posty: 3
Skąd: Toruń
'Spróbowaliby nie zagrać'? Przez przynajmniej dwie ostatnie edycje ich nie było :( :!: :!:
Czyli nic pewnego nie wiesz :?:
A moje drugie pytanie... :D :?:

Ach i fajnie bardzo, że tak dokładnie zapamiętałeś utwory, które zagrali, zaraz zrobię sobie playlistę :wink:

_________________
'czasami potrzebujemy normalnego świata, miłości, szczęścia jak powietrza'
(koncert Armii na 20-lecie)


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 112 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group