Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 13:48:40

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 marca 2007 09:08:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Igor pisze:
Na koncercie był forumowicz BartZ


... a poza vipami forumowymi, reprezentacja zuzlowa, czyly sam Jacus Gollob :shock:

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 marca 2007 09:42:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 10:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
dyingbride pisze:
... a poza vipami forumowymi, reprezentacja zuzlowa, czyly sam Jacus Gollob

...o masz!

Z tego co pamiętam, to ten pan interesuje sie muzyką nieco bardziej niż przeciętny żużlowiec.
Ale nie wiedziałem, że nawet się ZNA na DOBREJ muzyce!

Pozdrowienia dla Jacka Golloba.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 marca 2007 15:05:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 12:09:33
Posty: 509
Skąd: poznan
manool pisze:
W sumie, najsłabiej wypadł Franz, bo jakoby go nie było...


:( :cry:

A tak się starałem, idę się upić


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 marca 2007 15:09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Nie przesadzaj, po prostu jakoś słabo było Cię słychać. To nie było złośliwe. Ale każdy powód jest dobry, żeby się napić...

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 marca 2007 19:46:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 stycznia 2007 15:21:24
Posty: 6
Co do Franca to jak dla mnie to wlasnie dobrze było go słychać;) Stałem w miarę na środku i zdecydowanie lepiej słyszałem Pana Franca niż Pana Pawła, nie wiem dlaczego, ale takie odniosłem wrażenie.Mówię o Toruniu. Śmieszne było trochę jak sie spóźnili na utwór w którym grali:) Ogólnie myślę, że zakończenie było trochę niespodziewane i nie mogłem do końca uwierzyć, że to już koniec. Niemniej koncert dla pierwsza klasa i jestem zadowolony że aż tyle starszych rzeczy było.

czekam na zdjęcia z Torunia, dużo osób robiło, więc chyba coś powinno się znaleźć


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 marca 2007 20:41:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 02:25:03
Posty: 878
Skąd: toruń
nie przesadzajmy za bardzo z tym że koncert w bunkrze był niby krótki bez bisów i gwałtownie zakończony. bywało znacznie gorzej. dla porównania na koncertach songowych zazwyczaj było gorzej np zagrali z 10 kawałków i tyla. a na słynnym koncercie w 1988 rozbitym przez skinów występ trwał zaledwie... 40 minut. o bisach to nawet nikt nie zdążył... pomyśleć bo natąpiła powszechna ewakuacja z cyklu ratuj się kto może :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 marca 2007 20:58:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Ale co mają koncerty na Songu, który teraz już jest uzależniony od wejść w tv i burdy ze skinami do tego, że wszędzie były bisy, a w Toruniu nie było???
A ja słyszałam Pawła bardzo bardzo, szczególnie, że grał różne takie fajne dźwięki urozmaicające...

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 12 marca 2007 23:01:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 stycznia 2007 15:21:24
Posty: 6
Ja też go słyszałem, aczkolwiek jak napisałem gorzej. Gdy grał z dużą ilością efektów te smaczki to owszem, ale gdy grał solóweczki w starszych kawałkach to naprawdę musiałem się wsłuchiwać.

Co do zakończenia. Myślę, że sama idea bisów (zazwyczaj są zaplanowane:), jednak nie zawsze) polega na tym, że zespół kończy i publika nie pozwala mu zejść ze sceny przez brawa i krzyki:) W bunkrze natomiast publika (w tym ja) zdekoncentrowana, nie była chyba do końca świadoma tego, że już koncert się zakończył i że zespołowi należą się brawa oraz wołanie na bis.Nie biorę oczywiście pod uwagę, że nie wołaliśmy dlatego, że nam się nie podobało:)

Mi się wydaje, że to nie tak, że zespół nie zagrał bisów bo nie chciał, ale jak publika nie wolała to po co wychodzić na bis?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 marca 2007 18:53:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
....koncert w Bydgoszczy bardzo dynamiczny ! bardzo ekspresyjna publika ..Igorrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!! :piwo: zespół w dobrej formie ,2 godziny bez wentylacji, wokalista spadł ze sceny w pewnym momencie ale udało mu się podnieśc :wink: dźwiek nie najlepszy ale bywało gorzej.. atmosfera bardzo gorąca, niesamowity odzew....ludzie ewidentnie przyszli na zespół Armia!!!
1. Sen nocy letniej
2. Dom przy moście
3. Poza prawem
4. Groźniak
5. Popioły
6. Parowóż numer 8
7. Buraki ,kapusta i sól
8. Aguirre
9. Nic już nie przeszkodzi
10. Kmietokrzyż
11.Wyludniacz
12. Nocny lotnik
13.Legenda
14. Jeżeli
15.trzy bajki
16. Niezwyciężony
17. Zła krew
18. Podróż na wschód
19. Okna
20. śmierc w Wenecji
21. Dla kazdej samotnej godziny
+
22 .Zostaw to
23. On Jest Tu

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 marca 2007 19:02:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..koncert w Toruniu...hmmmmmm..... tym razem zaczeliśmy od Wyludniacza.... dźwiek trochę lepszy, ale pod koniec koncertu "blachy" robią sie nie do wytrzymania....zespół w jeszcze lepszej formie niż w Bydgoszczy...publika drętwa....zima...... tylko Igor szaleje ze swoim kolegą ...reszta stoi i się przygląda....kiedy skończyliśmy "Dla każdej samotnej godziny" ( 20 kawałek !!!!! ) zaległa zupełna cisza....i w tej zupełnej ciszy przedzieraliśmy przez publikę sie do garderoby.... :shock:
Kubanczyk pisze:
W bunkrze natomiast publika (w tym ja) zdekoncentrowana, nie była chyba do końca świadoma tego, że już koncert się zakończył

... :D ... toruńska publicznośc nie zauważyła chyba ,że zespół zszedł ze sceny.... :wink:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Ostatnio zmieniony wt, 13 marca 2007 19:08:56 przez elrond, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 marca 2007 21:45:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 stycznia 2007 15:21:24
Posty: 6
owszem zauważyła, a owa cisza przy zejściu była dla mnie również bardzo dziwna, mimo, że byłem po "drugiej stronie". W trakcie koncertu franc i kuba zeszli na chwile, nie wiem po co, potem wrócili. Szczerze powiem, że to mnie zdekoncetrowało. I kiedy zeszliście miałem wielką nadzieję (wręcz pewność) że to jakaś chwilowa przerwa (dziwne,ale myślałem, że możliwe) a nie koniec, takie odniosłem wrażenie.

Nie warto już chyba tego roztrząsać. Ja nie szalałem, ale z innych powodów niż taki, że koncert mi się nie podobał. Jak dla mnie naprawdę było świetnie i długo będę go pamiętał, absolutnie należą się brawa, których brakowało na koniec...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 marca 2007 21:55:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
O! Mogłabym się podpisać pod tym!

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 13 marca 2007 23:51:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Igor pisze:
Jak myślisz elrondzie, kto Ci między innymi pomógł wstać, gdy leżałeś taki nieporadny między publicznością po tym skoku?!

????????? przepraszam bardzo ! ale nigdzie nie leżałem..... :shock: złapali mnie !!!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 marca 2007 00:01:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
leżeć można nie tylko na ziemi, nawet jeśli nieporadnie :wink:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 14 marca 2007 00:03:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..no, leżałem na...publiczności.....( to była koszulka Ramonesów którą przywiózł mi Bryl z Londynu )

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group