Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 03 maja 2024 19:53:22

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 03:13:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
chyba to był najlepszy koncert Armii na jakim byłem - nie pod względem atmosfery tylko samego wykonania

wszyscy błyszczeli: od Krzyżyka (pierwszy raz słyszałem go na żywo, świetne akcenty na talerzach, przejścia w Poza prawem, hi-hat w Opowieści zimowej), poprzez Aviatora (solo w Popioł, ach!) aż po hm, bardzo dziś śpiewnego Budzego; best moment: środek Legendy i trójgłos (trójstrun) Aviatora, Franca i dr Kmiety

Parowóz nr 8 naprawdę poruszający, Nie ja miażdżący, Popioły hm detronizujące, Poza prawem o wątku o niepaleniu

0. Misiowie puszyści
1. Jestem smutny
2. Buraki kapusta i sól
3. Gdzie ja tam będziesz Ty
4. Popioły
5. Poza prawem
6. Aguirre
7. Nic już nie przeszkodzi (+ riff z Pieśnią moją jest pan)
8. Legenda
9. Jeżeli + Trzy bajki + Niezwyciężony
10. Nie ja
11. Parowóz nr 8
12. Podróż na wschód
13. Śmierć w Wenecji
14. Zła krew
15. Ukryta miłość

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 07:48:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
widzę, że było super,,, ciekawe jak będzie dziś w wawie,,, no i ciekawe te kawałki,,, Ukryta miłość to już globalne zaskoczenie,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 08:55:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
Kto nie był a być mógł niech żałuje, jak dla mnie jeden z koncertów życia :D :twisted:
Generalnie szaleństwo od początku do końca, wykrzyczany każdy kawałek, no i ten niezwykły klimat wytworzony podczas sekwencji Jeżeli, trzy bajki niezwyciężony. Najbardziej przeżywałem zdecydowanie Opowieść Zimową(która notabene powinna znaleźć się pomiędzy podróżą na wschód a śmiercią w Wenecji w secie Gera :diabelek: )
Generalnie zespół dał czadu jak nigdy! Wszyscy w znakomitej formie, jak dla mnie po prostu w szczytowej :mrgreen: .
Teraz coś o tzw miłych zaskoczeniach
Pierwsze: Misiowie Puszyści, a już myślałem że nie usłyszę tego utworu granego przez Armię na żywo.
Drugie: Jestem Smutny, generalnie w wersji z Drogi trochę mi przeszkadza a tutaj zabrzmiał fenomenalnie!
Trzecie: Nic już nie przeszkodzi, zaśpiewane w znacznej mierze wspólnie z Pippinem :wink: , bardzo bardzo fajne!!!!
Czwarte: Nie Ja!, jak to powiedział Budzy kawałek nie grany od 15 lat, niesamowity ładunek energii, taka petarda, która potem płynnie przeszła w parowóz...
Piąte: Ukryta miłość, nie było osoby na sali która by się nie uśmiechnęła, w wersji bez dziecięcego(wadzącego) chóru utwór wypadł genialnie!
Wspaniały koncert!!!!!

PS ja nie odczuwam żadnej ujemnej różnicy waltorniowo-gitarowej :D

_________________
http://freemusicstop.com


Ostatnio zmieniony ndz, 15 kwietnia 2007 09:18:45 przez MAQ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 09:16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
Aha no i jeszcze co do Lao Che, muszę powiedzieć że spodziewałem się o wiele więcej...było parę bardzo fajnych momentów jednak jako całość to coś mi się tu nie skleiło...Byłem na ich koncercie na woodstocku i tam było o niebo lepiej, może to wina setu?. Generalnie, raczej słabo...

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 12:13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17265
Skąd: Poznań
Koncert lokowałbym gdzieś w środku... ani zły ani rewelacyjny. A może ja byłem tego dnia niekoncertowy, kto wie...
Najlepiej słuchało mi się:
1. Nie ja
2. Podróż na wschód
3. Legenda

Bardzo zabrakło mi "Domu przy moście", "Wyludniacza" i "Kochaj mnie".
A nagłośnienie czasem siadało dziwnie... solówki z "Popiołów" prawie nie było słychać...

Lao Che ciekawy! Wypadli lepiej niż oczekiwałem... i bardziej czadowo. Best song: "Czerniaków".

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 12:31:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
:shock: :|

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 12:35:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Best moment = przejście z Nie ja do Parowozu. Moc to miało, potężna luta.
Fajnie było.

P.S. Świetny wstęp do koncertu jak zespół się instalował na scenie a z głośników raz Sabrina raz QOTSA, raz Felicita raz QOTSA! Brawo :D

P.P.S. Lao Che - nuda

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Ostatnio zmieniony ndz, 15 kwietnia 2007 13:04:53 przez BartZ, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 12:35:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 14 lipca 2006 21:06:40
Posty: 462
Skąd: Poznań
jak dla mnie Lao Che w porównaniu (a właściwie bez porówanania) z Armią wypadło dość blado...Muzyczka ciekawa ale gdyby zagrali więcej kawałków z Powstania to może bardziej by mi się podobało...Niemniej ogólne wrażenie pozytywne :)
Jeśli zaś (mądre słowo ;)) chodzi o Armię....genialny klimat, genialny set, genialni ludzie dookoła, genialne nagłośnienie, promocje na koszulki czyli generalnie !!!CZAD!!! ....:bravo:
ech! chyba nie było nic co by mi się nie podobało ( mimo, że zabrakło Domu przy moście") :lol: DZIĘKI WIELKIE!

A poza tym pozdrowienia dla wszystkich których wczoraj spotkałam! :mrgreen:
szczególnie dla MAQ, Plutona,Ewy,Pippina, Gera,Michała z Dorotą i reszty bractwa stolikowego :piwo:
szkoda tylko, że potem nie udało się z niektórymi za bardzo porozmawiać ale liczę, że kiedyś to nadrobimy....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 12:44:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 01 października 2006 18:54:34
Posty: 435
Skąd: Poznań
Była tez krew na Armijnym koncercie o czym dowiedziałem się w domu po wszystkim znajdując ją na plecach koszulki :shock: Tylko czyja?

I widziałem nowy sport wysyłanie smsów lub ich czytanie w pogo.

Wracając do Lao Che to chyba nie potrzebnie przemieszali kawałki z płyt i nowe, co złożyło się na ich dziwny odbiór. Po za tym wiele osób zwróciło uwagę na dziwne/słabe nagłośnienie.


Ostatnio zmieniony ndz, 15 kwietnia 2007 12:45:27 przez aim one, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 12:45:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
weronia pisze:
pozdrowienia(...) szczególnie dla MAQ, Plutona,Ewy,Pippina, Michała z Dorotą i reszty bractwa stolikowego

dzięki :D :piwo: (a nawet 3 :piwo: :mrgreen: )

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 12:49:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
aim one pisze:
wiele osób zwróciło uwagę na dziwne/słabe nagłośnienie.

kurde chyba jestem nienormalny, jak dla mnie to nagłośnienie było bardzo dobre(choć stałem cały czas pod sceną i nie wiem jak było słychać gdziekolwiek indziej), w pewnym momencie miałem wrażenie jakoby było ciut za głośno :wink: , ale generalnie jeśli chodzi o dźwięk :bravo:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 12:50:43 
arasek pisze:
Lao Che ciekawy! Wypadli lepiej niż oczekiwałem...


:( a dla mnie gorzej jakoś właśnie :( wersja barykady niefajna (że tak rzucę jednym konkretem)

a Armia... jakoś tak ejjj radośnie i z energią!! Widać było, że się cieszą graniem, a wtedy wszystko jakoś od razu lepiej brzmi i w ogóle lepsze wajby latajom.

Popioły mnie ucieszyły. Fajne solo w 'Nie ja' (że takie 'żywe'). Dobra waltornia! (m.in. w trzech bajkach jakoś tak ładnie)

Nooo! i ukryta miłość i od razu skojarzenie z Crazym hehe

Kilka piosenek mi umkło (jak na herbatę szłam se), np 'Żydzi wyjeżdżają' nie słyszałam :(

jedna uwaga malkontenta: mało stopę słychac było. Ale poza tym perkusista ok.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 12:55:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 14 lipca 2006 21:06:40
Posty: 462
Skąd: Poznań
MAQ pisze:
aim one napisał:
wiele osób zwróciło uwagę na dziwne/słabe nagłośnienie.

kurde chyba jestem nienormalny, jak dla mnie to nagłośnienie było bardzo dobre(choć stałem cały czas pod sceną i nie wiem jak było słychać gdziekolwiek indziej), w pewnym momencie miałem wrażenie jakoby było ciut za głośno Wink , ale generalnie jeśli chodzi o dźwięk

mi też się wydaje, że było bardzo dobrze jeśli chodzi o dźwięk ;)

MAQ pisze:
a nawet 3 :piwo:
racja ;)
Ewa nadal ręki nie myje? ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 12:58:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
weronia pisze:
Ewa nadal ręki nie myje?

kurde nie sprawdzałem :evil: :wink: , ale jak się z Nią Pluton chciał pożegnać to się nie dała złapać :D , Zresztą co ja tu będę za nią pisał, jak wróci to ją przymuszę żeby stała się jednym z nas :wink:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 15 kwietnia 2007 12:59:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
aim one pisze:
Po za tym wiele osób zwróciło uwagę na dziwne/słabe nagłośnienie.

Punkt słyszenia zależy od punktu siedzenia (stania) Widzisz, ja się przechadzałem po całej sali aż w końcu wybrałem takie miejsce, gdzie mogłem się delektować każdym smaczkiem. Kicha wykręcił całkiem dobry dźwięk jak na możliwości akustyczne tej sali, i uwierz mi, naprawdę nie ma na co narzekać.

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group