Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 20 kwietnia 2024 04:27:00

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 listopada 2007 14:09:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
(.)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 listopada 2007 14:53:50 
elsea pisze:
Niekończąca się historia


ooooo!! tak jest! czyn to, czego pragniesz!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 listopada 2007 15:02:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
Elsi, ale fajne! I forma, która trochę inną jest, bardzo mi się podoba.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 listopada 2007 16:32:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 29 grudnia 2005 11:33:16
Posty: 594
Skąd: i dokąd, kiedy i gdzie, z kim, przeciw komu i w którą stronę?
o jak to fajnie, że temat znów poszybował :D


haiku. Krzywousty. wolontariat. zapach cynamonu. 'ćmy samotności'. karma. Luna. kakao. Cowboy Bebop. babskie wieczorki u Mumii. Robert Nesta Marley. słoneczniki. djembe. Saint Ann. ognisko w Zakopanem. NiLja. piercing. karuzela. Orm Veles. zielona herbata. SłonQ. żebra. kurs pierwszej pomocy. Leon i Matylda. kotlety sojowe. Tafla bez Skrzydeł. zieleń. anemia . dragonfly.błękitna sukienka. chińczyk w Cafe Station. banalny słońca wschód. sylwester. osiemnastka. Babcia. masaż chiński. koncert Kultu na video. jezioro w Funce. teatr. tęsknisz?. bii.

_________________
俳句
_________________

<PRZERWA>


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 listopada 2007 18:10:39 
antiwitek pisze:
Vincentius

Obrazek
Obrazek


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 listopada 2007 18:28:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
ja też mam apędiks:

Blue Jays wydmy okolice dworców Orlica uczniowie w Pobiedziskach stacja Duszniki Zdrój stacja Długopole Zdrój Ratusz i anteny za oknem straszne bagna za kościołem św. Wojciecha to nie jest bus Wzgórza Fordońskie maź w refrenie Anieli live rozdwojenia torów Spalona gra w odbijanie piłki o mur pętle autobusowe nad Wartą nad Marcinkowicami Radocyna Osowa Góra między Promnem Wieś a Pobiedziskami and now no. 1 the larch zamki (prawdziwe i wyimaginowane) ulica Senatorska cmentarze wiolonczela

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 listopada 2007 18:46:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
Tak, Kamiku.

Gero - wiele kilo zbieżności! :D

Radością moją jest ten temat :wink: .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 listopada 2007 20:00:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
elsea pisze:
mosty

:piwo:
i wiatraki jeszcze :pinkelephant


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 listopada 2007 23:34:24 
antiwitek pisze:
Tak, Kamiku.

Witt, a byłeś tam? Świetne miejsce. Zwiedzając na przełomie lipca i sierpnia szeroko pojętą Małopolskę okrywałem takie okolice, że mi szczęka opadała niemal na brudną podłogę PKSu...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 listopada 2007 00:45:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 26 września 2007 23:16:55
Posty: 320
Wpadłam dziś na ten wątek dzięki elsei. Jest poruszający! Genialne uczucie, gdy słowa innych krzyżują się z twoimi wspomnieniami.

Na przykład karibu Morelli i moje karibu, które nie jest tym samym karibu | <love> Morelli, Boskiego i Witka | Szklarska Poręba blendy i Pippina | mapy Boskiego, panka i Viatora | Alaska, Hesse, Przed wschodem/zachodem słońca, Wigry 3, autostop i harcerstwo Boskiego (. nie wiedziałam, że tyle mamy wspólnego ;)) | Małej Łąki 15 Boskiego, moniki i mareckiego | vw golf (ale nie wujka kazika), Szaleństwo Majki Skowron i Tomek Wilmowski Pippina | Tolkien Pippina, Natalii, Witka, mareckiego i jasqlki (elsea??) | Czarne Stopy BartaZ | Satie Natalii | Dostojewski Natalii i Igora | Wisła Natalii, Igora, mareckiego, Marka z Puław i agu | Narnia Witka i Kamika | Bukowe Berdo Witka i agu | Tarnica i acer pseudoplatanus Witka | pociągi moniki i Viatora | Falenica moniki | gitara Aviatora | Bach Aviatora, weroni i Przebłyska | USA i tornado lapusza | Irlandia i In The Court Of The Crimson King Piotrka_b | Pink Floyd Kaja, weroni, Przebłyska i mareckiego | Winnetou weroni i Graviego | Bieszczady weroni, Przebłyska i agu | być Indianinem weroni | Stachura weroni i elsei | SDM weroni i Przebłyska | Kult Przebłyska | Orion Kamika i agu | w którą stronę płynie Wisła w Krakowie, łażenie po drzewach i pociągi towarowe nie wiadomo dokąd Kamika | Tatry Viatora i elsei | włóczykij Viatora i jasqlki | Chmielewska i chmury burzowe agu | Borejkowie jasqlki i elsei | nagła chęć wyprawy w bliżej nieokreślonym kierunku jasqlki...

A czasem nawet się zdarza, że te słowa-wspomnienia nie tylko krzyżują się, ale biegną równolegle, jak na przykład:
Cytat:
mama, 60 i 148, Musierowicz, powierzonych obowiązków nie opuszczę aż do śmierci, Kaczmarski, Stachura, Lewa ręka
elsei...

Zalana falą wspomnień, siadłam do stworzenia własnej listy. Osiągnęła już zatrważającą długość 1 i ½ strony A4, więc nie ma sensu jej publikować. Ale podróż w głąb siebie pierwszorzędna. Wniosek jeden: mam za sobą życie tak bogate, że spokojnie mogę umierać :)


Ostatnio zmieniony pn, 19 listopada 2007 12:12:49 przez Olaka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 listopada 2007 07:44:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
Olaka pisze:
Osiągnęła już zatrważającą długość 1 i &frac12; strony A4, więc nie ma sensu jej publikować
Jak to? Długość nie jest tu żadnym argumentem.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 listopada 2007 00:43:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 października 2007 22:13:10
Posty: 120
Skąd: Poznań
elsea pisze:
mosty

Gero pisze:
zamki (prawdziwe i wyimaginowane)

Viator pisze:
i wiatraki


ooo, własnie! :D

_________________
Kto nas rozesłał w świat, jak listy?
Na długą drogę, los nieznany,
Duszy kawałek kartki czysty
Dał nam, by został zapisany


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group