Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 04:00:06

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 19:01:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Pet pisze:
"Ten lokal, tak ma". Usłyszeć dobrze nagłośniony koncert w Proximie, to wyczyn nielada.

no więc mam wrażenie, że tym razem się udało. wg mnie wszystko było świetnie słychac.
na lao che porywało mnie tylko to znałam ze wskazaniem na PW. ścisk był niemiłosierny! natomiast na armii miałam nastrój na słuchanie niż wariowanie. na szczęście trochę się poluźniło i można było stac blisko sceny. trochę jednak ryzykując podeptanie :roll: :wink:
best moment armii: żarówka na drucie i przejście od nie ja do parowozu.
po raz pierwszy na koncercie podobały mi się światła jakieś tam (cośtamkopowe). miało się ochotę "na zatracenie".
rozmowy przy :piwo: i :faja: z pankami i laską :wink: przed koncertem oraz z towarzystwem, które nie wybrało wygodnej fury mareckiego (nie masz jasiek kogo przepraszac, bo na pewno NIKT nie żałuje!) - bardzo wesoło.
3bajki pisze:
Kakalut??

kakalud, a odpowiedź na konkurs wygrał przed czasem panek!!! :piwo:
p.s. biletów sprzedanych było chyba ponad 750.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 19:06:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Cytat:
trochę jednak ryzykując podeptanie


Ha! Byłem pewny, że mi to wypomnisz ;) Przepraszam jeszcze raz ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 20:08:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 09 marca 2007 12:15:04
Posty: 18
Skąd: z domu
Fajnie, że ta trasa jest połączona, pomysł cudaczny, bo poznałam zespół na żywo, na który bym się pewnie nie wybrała.
Koncert wyśmienity, zwłaszcza, że nagłośnienie było w sam raz, jak na moje uszka.
Bardzo się cieszę na widok Banana.
Bardzo miło się słucha Krzyżyka.

Generalnie udany, tylko, że za bardzo się spiłam, cholerka, ale to już moja wina...

Pozdrawiam Laskę

_________________
"Bez Muzyki, bez Pieśni nie każ mi żyć..."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 21:03:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 kwietnia 2006 11:07:23
Posty: 164
Skąd: riverside
K.T.W.S.G. pisze:
Będzie z tego jakiś film?


też mnie to interesuje, bo nie mogłam być...

_________________
...ludziom trzeba przypomnieć o duchowości...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 21:42:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 17:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
od wczoraj w prawym uchu słyszę piski i dziwne szemrania...jest i tak lepiej, wczoraj nic nie słyszałam,ale i tak slicznie było (i tu przydałoby się umieścić jakaś rozmarzona buziulę) :D

:aniolek:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 21:45:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 22 czerwca 2006 09:44:39
Posty: 813
Skąd: Warszawa
W temacie nagłośnienia Proximy - tam się robi jeden wielki hałas (dlatego m. in. mamy teraz problemy ze słuchem), słowa są często nieczytelne, ale to bardziej problem osób nieznających tekstów 8)

Co do koncertu, jestem trochę obolały, ale było warto !

Niektóre supportowe kawałki jakieś takie coldwave-owe - bardzo fajne.

Lao Che bardzo dobre ! Nowe kawałki: o Noem i instrumentalny - pierwsza klasa ! No i oczywiście Powstanie !

Armia w znakomitej formie. Dawno się tak nie wyszalałem. Bardzo ciekawa setlista (dzięki za "Nie ja", zawsze chciałem popogować przy tym wściekłym czadzie i było dokładnie tak, jak sobie wyobrażałem :wink: )

Co do publiki - zauważyłem miłą rzecz: w Warszawie jest duża grupa fanów Armii spoza Ultimy, którzy nie opuszczają żadnego koncertu. Wczoraj wiele osób znałem z widzenia i tworzyło to fajną, zabawową atmosferę. Trafiło się też kilku debili przeginających mocno w pogo :evil:
Przy okazji pozdrawiam skina w koszulce polo Lonsdala za szybką pomoc, kiedy glebowałem :piwo:

Ultimowcy oczywiście dopisali, wstyd się przyznać, ale kilku osób witających się ze mną nie skojarzyłem :oops: - za rzadko się spotykamy :wink: Cieszę się, że miałem okazję poznać starego wygę 3Bajka i przemiłych Ludzi Wschodu: Smoków, MOFO i Jagienkę :piwo: Szkoda, że nie mogłem trochę pomanewrować po koncercie, ale cóż, praca...

Podziękowania dla Zespołu za super imprezę :piwo: :piwo:

_________________
Czekając na noc układam sobie pieśni,
Nie wsłuchuj się za długo, nie wpatruj się za bardzo...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 21:59:31 

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 18:43:03
Posty: 553
Elberet pisze:
od wczoraj w prawym uchu słyszę piski i dziwne szemrania

mam dokładnie to samo ;) do tego jak po koncercie położyłem się spać, to ciągle wydawało mi się, jakby ktoś do mnie coś gadał czy coś... normalnie cały koncert tam w uszach odchodził ;P

cóż tu więcej dodać... jak dla mnie jednak Lao przebiło Armię... może dlatego, że jestem na ich pierwszym koncercie, a Armia już osłuchana :) nie wiem... wrażenia i tak z całej imprezy bardzo pozytywne ;)

no i miło było mi niezwykle poznać Erkeja i prawicę uścisnąć :) ukłony...

_________________
www.pozarmoskwy.art.pl
www.lubiejewski.art.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 22:15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ja tam nie wiem jakieś wrażliwe uszy chyba macie :roll: mi w ogóle nic nie szumiało ani nie szumi :roll: naprawdę było aż TAK głośno? ja nawet mogłam porozmawiac sobie stojąc blisko sceny, i nawet rozumiałam co się do mnie mówi. Mandolinka - to ty byłas tą dziewczynką z kitkami?

acha, jestem pewna, że nie lubię utworów z płyty "Triodante" :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 22:16:47 

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 18:43:03
Posty: 553
natalia pisze:
naprawdę było aż TAK głośno?

przed dość długi okres, stałem na - dosłownie - wyciągnięcie ręki od głośników :P

_________________
www.pozarmoskwy.art.pl
www.lubiejewski.art.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 22:19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
troche szumiało,,, ale tylko do rana,,, (chyba się słuch mi troche generalnie przytępił),,, po koncertowym 888 szumiało kilka dni (tam akustyk dopiero nie daje postać przy scenie,,,)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 22:47:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 17:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
natalia pisze:
a tam nie wiem jakieś wrażliwe uszy chyba macie


własnie robię pranie akademicką frania i ona jest mniej upierdliwa niż to, co jęczy mi w uszach...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 16 kwietnia 2007 22:54:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Paulus_Wolf pisze:
Przy okazji pozdrawiam skina w koszulce polo Lonsdala za szybką pomoc, kiedy glebowałem


Przekażę ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 00:16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
3bajki pisze:
+Piła (with sympatyczna Latorośl , chyba nie piła


Zastanawiam się, kogo miałeś na myśli :) Mojego kumpla?? I piła Piła. Jedno piwko, co nie zaburzyło percepcji a przynajmniej na twardziela wyglądałem.

A tak, co by nie offować - koncert był udany, z tą różnicą, że Lao Che lepiej było slychać. Armijna ściana dźwięku zmęczyła mnie niestety pod koniec... W zasadzie to już po Lao Che wyraźnie słabiej slyszałem  Selektywność zdecydowanie słabsza. Highlights koncertu to jak dla mnie "Poza prawem", "Popioły", „Buraki”, "Parowóz", "Zła krew" i "Śmierć w Wenecji" - coraz dziwniej wykonywana - albo już wtedy byłem półgłuchy :) Kawałki z „Legendy”... hm... poza „Opowieścią zimową” chyba kompletnie mi się już przejadły... Za to chętnie posłuchałbym czegoś nowego... Czegoś przygotowywanego na nową płytę...
Majestatyczno nieruchomy Banan (szkoda, że syna nie zabrał – dwie waltornie – to byłaby potęga!) i jego zakręcony instrument na piersiach - to jest kwintesencja armijnego ruchu scenicznego! I ta waltornia w „Złej krwi” – oprócz „Popiołów” to najmilszy memu sercu waltorniowy motyw.. Panowie gitarzyści (Yeah! Dwa wiosła ze sternikiem!) dali kopa, tylko nstępnym razem prosiłbym o wyciągnięcie Aviatora z kokpitu międzygłośnikowo - sprzętowego - bardzo słabo go było widać, za to słychać, że hoho! Luz i swoboda w grze Franca (Frantza? Cholera - nie pamiętam jak się pisze...), luz i spokój w grze Kmiety - jak on nadążał za Krzyżykiem? :) A Krzyżyk to jakiś megapowerblasterman! Nasuwa mi się skojarzenie z perkusistą Fear Factory, tylko takiego bardziej z duszą... Duużo dołożył od siebie, wniósł - powiedziałbym elementy industrialowej motoryki plus dużo precyzji - kurcze - bardzo mi się podoba nowy armijny drummer! Tylko Budzy górował nad wszystkim sięgając dłońmi chyba do stropu, specjalnie zapewne, by na Krzyżyka nikt nie patrzył, bo młodszy :):):) A gdy wychodził na backstage - to puszczano dym - i Krzyżyka w sumie dalej nie było widać... Węszę spisek!

Dużo kochanych znajomych... za dużo by wymieniać – pozdrawiam wszystkich, z którymi udało się choć dwa słowa zamienić i tych, którzy pewnie znani mi na forum przemknęli obok, bądź ja ich nie zauważyłem.

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 00:59:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 02 lutego 2005 16:07:07
Posty: 397
Skąd: znikąd
Na Armii byłam tylko z przodu i tam było bardzo dobrze słychać, choć na głośniejszych zaśpiewach Budzego (innych zresztąteż choć mniej) słychać było przester. Może na następny koncert nie zapomnę wziąć stoperów (o ile je znajdę), bo z uchem przy głośniku (co mi się zdarza) można ogłuchnąć. A życia bez słyszenia Armii sobie nie wyobrażam.

Co do LaoChe, to mnie sie bardzo podobały i stare i nowe kawalki - fajowy koncert.

Co do Krzyżyka, to też mi się bardzo podobała jego gra, tyle że tak się schował, że mu dobrej foty nie zrobiłam:( A jak to może być żeby dobry perkusista bez dobrej foty?

Ale moje wyrazy uznania posyłam wszystkim żołnierzom ukochanej Armii - bo genialnie grają i brzmią - a to jest to co Ostre lubią najbardziej.

_________________
OSTRE SĄ TWE STRZAŁY


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 10:37:01 

Rejestracja:
wt, 17 kwietnia 2007 09:54:11
Posty: 2
koncert mocny a tu pare dziwnych fotek dla "Gitarzysty" zrobionych: http://www.magazyngitarzysta.pl/index.p ... showId=227

_________________
struny


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group