Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 21:52:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 13:05:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
dzięki!

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 13:49:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 21 maja 2006 13:08:39
Posty: 857
Skąd: Shire
Koncert był mega. Zaczynając od początku.

Support mnie zadziwił, ale dość negatywnie. To znaczy, że te kawałki nie przemawiały do mnie kompletnie. Pamiętam jedynie jeden dość szybki i zarazem ciekawy numer.

Lao Che. Tu jestem winien wypowiedzenia się dość szeroko. Bardzo mi się spodobały nowe dokonania zespołu, jednak jak już dyskutowałem o tym z Mikim, ''Powstanie'' nie grane w jakimś określonym schemacie brzmi trochę słabiej niżeli na przykład tak jak można to było obejrzeć na DVD Lao Che z Proximy. Żałuję, że nie zostały zagrane niektóre utwory, mam tu na myśli głównie Komtura czy Hitlerowców. A na samym końcu wychodząc powtórnie na scenę ciekawe rozwiązanie z solówką perkusyjną Dimona. Gratulację

Co do Armii, muszę przyznać, że jestem zachwycony. Niespotykana setlista. Chyba kiedyś na forum w temacie ''Piosenka dnia'' napisałem, że chciałby usłyszeć ''Jestem smutny'' na żywo. Niezwykły czad. Na Parowozie odpłynąłem niesamowicie czując jakieś mistyczne uniesienie. ''Nie ja'' kolejny utwór grany sporadycznie- w kilku słowach mówiąc: było ''inaczej niż zwykle'' ;)

Gra Krzyżyka okazała się pozytywnym zaskoczeniem, prezentuje on co prawda inny styl niż Ślepy ale liczy się na plus i wprowadza pewną świeżość w grze Armii.

Z koncertu wyszedłem jakże zadowolony, również za sprawą poznania nowych forumowiczów (Ludzie Wschodu :soczek:) Mówiąc ''obiektywnie'' ;) Armia mimo wszystko udowodniła bezapelacyjnie swoją wyższość nad Lao Che.

Do następnego razu!

_________________
wiatr jest szary a księżyc zielony.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 16:36:09 
Piła pisze:
Zastanawiam się, kogo miałeś na myśli Smile Mojego kumpla?? I piła Piła.

No to obstawiam że Latorośl była Jaśka? :)

Nie pozdrowiłem Seamasa i... Elberta zdaje się (yhh, ksywki zawsze zapominam)

Co do brzmienia. Moim zdaniem było całkiem ok. Krzyżyk dość mocno wali w perkę (choć chyba lżej niż Ślepy) i a Budzy się na początku nie słyszał, i potem jak nie był pewny, to śpiewał zdecydowanie za głośno, ale to było tylko miejscami w pierwszym kawałku. Więc trochę jakby wyciągnięty wokal i obok perka, potem gitary, ale szczerze rzecz biorąc, żeby było za głośno, jakoś nieczytelnie to bym się nie czepiał. Był miodek, a że nie sala kongresowa? Cóż... co robić ;)

A pozatem pankRok to nie rurki z kremem ;)

Cytat:
"Ten lokal, tak ma". Usłyszeć dobrze nagłośniony koncert w Proximie, to wyczyn nielada.

Są może lepsze miejsca, Proximę daje się nagłośnić całkiem, całkiem; tylko najlepiej przyjechać z własnym technicznym :)
A Pet widzę jest bidakiem, który przyzwyczaił się do ich starego technicznego Proximy (teraz już go nie ma chyba?), który potrafił rozłożyć wszystko. Nawet raz ku rozbawieniu kapeli (nie pomnę nazwy), która po kilku uwagach technicznych, widząc na twarzy technicznego coraz większą, nieskalaną pustkę ze zdenerwowania przeszła w nastrój sielanki i nabijania się z jego umiejętności :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 16:53:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 03 października 2006 16:29:59
Posty: 105
:dance: mniam mniam smakowało !

:brawa: dla zespołu! było bardzo fantastycznie, tylko troche za głośno :wink:

Dzięki za miłe słowa, tu i tam... mam nadzieję że będzie jeszcze kiedyś okazja żeby :piwo:

3bajki pisze:
+Jagienka (nie tylko dziadek Tuska był niemcem

tak, wiem :faja:

pozdro!

_________________
,,...zanim wyjdziesz wyłącz gaz..."!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 17:28:38 
Pzdr:)
Zapomniałem pozdrowić Bogasa :)
Co niniejszym czynię i zapytuję czemuś nie przyszedł z Panią kierownik co w metrze poznałem na zlot sekty? ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 19:45:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Tak, latorośl Jaśka ;-)
Właściwie bardziej Kacpra.. w każdym razie przyjechała prosto z Puław, chociaż niezależnie od Marka z Puław. Chociaż Marek z Puław to jej ojciec. Ale nie ten Marek. Hehe.

Piła o występie Armii pisze:
Selektywność zdecydowanie słabsza

chyba tak, też mi się w Lao Che lepiej rozróżniało np. słowa piosenek
na Armii była prawdziwa ściana dźwięku (dawno aż takiej nie słyszałem!), i w sumie to in plus, ale pewnie dlatego tak nam w uszach szumi (mi nadal pii pii pii ;-))

Szkoda, że nie poznałem w ogóle Outsidera i Mandolinki :-(

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 19:51:56 
Cytat:
Tak, latorośl Jaśka Wink
Właściwie bardziej Kacpra.. w każdym razie przyjechała prosto z Puław, chociaż niezależnie od Marka z Puław. Chociaż Marek z Puław to jej ojciec. Ale nie ten Marek. Hehe.

Ktoś tu za dużo ogląda Lyncha ;)

Crazy pisze:
Tak, latorośl Jaśka Wink
Właściwie bardziej Kacpra..

Mówiłem że oni się od siebie nie różnią ;)

Cytat:
na Armii była prawdziwa ściana dźwięku

Kurcze, może ja mam death metalowe zboczenie. Dla mnie było całkiem nieźle słyszalne, łącznie z tekstem (nie chcę się przyznać ile w moich wersjach było zwierza Alphagury ;), ale spalałem się rumieńcem.
I w ogóle jak się słucha muzyki płytami, a nie piosenkami to często się myli tychże ostatnich tytuły jak się o nich opowiada, mimo że się je zna.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 20:27:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Crazy pisze:
też mi się w Lao Che lepiej rozróżniało np. słowa piosenek

i na przyklad wiesz o czym były te nowe piosenki? bo ja się bardzo bardzo wysilałam i nie mam pojęcia o czym Spięty śpiewał :? nie zrozumiałam ani jednego słowa. :|

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 20:41:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 09 marca 2007 11:15:04
Posty: 18
Skąd: z domu
Natalio, czy dostałaś mojego priwa?

_________________
"Bez Muzyki, bez Pieśni nie każ mi żyć..."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 20:49:19 

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 17:43:03
Posty: 553
Crazy pisze:
Szkoda, że nie poznałem w ogóle Outsidera

no tak jakoś wyszło... latałem pod sceną z aparatem, było mnie wyłapać :) po twarzach to kojarzę stąd może dwie czy trzy osoby...

a jak tak bardzo Ci zależy, to zapraszam 25.04 do proxy na nasz koncert :)

pzdr.

_________________
www.pozarmoskwy.art.pl
www.lubiejewski.art.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 20:51:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Mandolinka bramborova pisze:
Natalio, czy dostałaś mojego priwa

tak, pytałam się, bo po prostu Cię widziałam :wink: a teraz wiem kogo widziałam. :piwo:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 20:57:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
na Lao to faktyczni i mi trudno było uchwycić treść poszczególnych utworów Z(choć niektóre słowa wyłapywałem,, nawet coś mi się w całość kilka rzeczy połączyło z tych textów,,, ale ja za bardzo nie znam ich płyt,,,
ps,,,czekam na zdjęcia z proximy,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 21:26:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 09 marca 2007 11:15:04
Posty: 18
Skąd: z domu
Cytat:
tak, pytałam się, bo po prostu Cię widziałam Wink a teraz wiem kogo widziałam.

O nie, nie, nie, za piwo dziękuję. Ja po postnej abstynencji już za bardzo sobie pofolgowałam ;)
:soczek:

zatem pozdro

_________________
"Bez Muzyki, bez Pieśni nie każ mi żyć..."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 17 kwietnia 2007 21:59:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
oooo dobrze było,

support nieznany, mało słyszany, bo na górze stałem i gadałem, ale jakos sympatycznie zapamiętałem.

Lao Che - bardzo dobry koncert. Kawałki z Powstania przemieszane z innymi. Z jednej strony tracił na tym przekaz, lekko poszarpany. Z drugiej jednak rozumiem zespół, że nie chce ciągle odgrywać tego samego przedstawienia i stać się niewolnikiem konwencji. Utwory z Guseł zabrzmiały całkiem intrygująco więc może w końcu zakupie i tę płytę. Natomiast na pewno zakupie nową, gdyż utwory premierowe bardzo zajarzyły. W ogóle koncert przyjąłem znacznie lepiej niż poprzedni Lao Che z Proximy, gdzie jak dla mnie było już widać właśnie wspomniane zmęczenie konwencją. Również wtedy kawałki z Guseł zupełnie mi bokiem przeszły.
I trzeba tu jeszcze wspomnieć o publice. Ścisk to ścisk, ale śpiewy przy utworach Powstaniowych były rewelacyjne. Nie wiem jak Lao Che jest odbierane w innych miastach ale tu przyjęcie tych kawałków było czasami wręcz histeryczne!
Osobiście na Lao Che stałem sobie jeszcze spokojnie z tyłu i cały czas twierdziłem, że żadnych szaleństw z mojej strony nie należy się spodziewać, bo po pracowitej (fizycznie) sobocie bolał mnie kręgosłup i ogarniało ogólne zmęczenie. Tymczasem zanim jeszcze Armia zaczęła grac wylądowałem na samiutkim przodzie i tam tez zostałem do końca koncertu. Ból kręgosłupa przeszedł i do tej pory nie wrócił. :shock:
Sam koncert wypadł bardzo świeżo. Dzięki jeszcze raz za nowe/stare numery. Specjalnie nie czytałem sobie wcześniej recenzji z Gdyni i Poznania aby dać się zaskoczyć. I cholerną radość sprawiło mi Nie Ja, Jestem Smutny czy też Nic juz nie przeszkodzi. Całość żarła jak jasna cholera!!! Krzyżyk :brawa: co tu pisać? Stojąc z przodu parę razy poobserwowałem go sobie uważniej, zwłaszcza jak Budzy na chwilę znikał i odsłaniał resztę :wink:, i po prostu palce lizać. O Kmiecie tylko tyle że nadążał za Krzyżykiem i to juz wystarczy za recenzję. Gra gitarzystów bardzo dobra, tak kolektywnie dobra, ze zaryzykuję, że to najlepszy wspólny koncert Franca z Pawłem jaki widziałem. No a Budzy po prostu trzymał to wszystko w garści, zadawał ciosy nieznanemu przeciwnikowi i prowadził tę Niewidzialną Armię.

Oczywiście wielką przyjemnością, jak zawsze, było spotkać Was. Dzięki za całą atmosferę i poszczególne rozmowy.
Niestety po koncercie to już padałem raczej stąd moje raczej szybkie zmycie się z klubu i może lekkie ponaglenia w stosunku do poniektórych :oops:.

A w samochodzie słyszałem tylko Jaśka bo siedział tuż za mną :) Z dalszej części samochodu pomimo wypowiadanych kwestii niewiele już do mnie docierało i tak też zostało gdzieś do poniedziałkowego południa. :)

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 18 kwietnia 2007 08:46:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
natalia w stronę Crazy'ego pisze:
i na przyklad wiesz o czym były te nowe piosenki?
też chciałabym wiedzieć :twisted: To byłby pierwszy raz ;-) ;-) :D

marecki pisze:
Ból kręgosłupa przeszedł i do tej pory nie wrócił.
to trzeci przypadek uzdrowienia po tym koncercie... :D Ha!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 158 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group