Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 24 kwietnia 2024 13:42:09

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 kwietnia 2007 21:53:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11818
jak się dobrze macha to i do 25 się niedociągnie,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 00:22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 15:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
Cytat:
jak się dobrze macha to i do 25 się niedociągnie,,,


ja niestety nigdy nie machałem i do 25 jakos dociagnolem ale potem...lawina...nic juz prawie nie mam na glowie heh
a właśnie wróciłem z ucha i było nawet przyjemnie, dość nieoczekiwanie zaczeli od battery, potem master of puppets, fight fire with...nie to nie ten koncert...
a tak naprawdę to było pare całkiem niezłych momentów widać ze chlopaki sie starali, coprawda na poczatku byly problemy z dzwiekiem
mi jakoś w pamięć zapadły popioły i ogólnie wszystkie starsze kawałki bo te z ostatnich płyt zabrzmiały jakoś diskotekowo jak dla mnie
to pewnie efekt słuchania italo :wink:
no nic w sumie warto było a teraz czas na sen

_________________
lol


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 09:53:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Fajny koncert - jeszcze mi w uszach dzwoni. :D Najbardziej ucieszyły mnie "Popioły" i "Aquirre". Tylko utwory z Drogi nie bardzo mi podpasowały (ale nie przepadam za tą płytą). Potęznie zabrzmiały utwory z Ultimy, aż szkoda, że było ich tak mało (jak to jest dyskotekowe brzmienie to chyba się w końcu wybiorę).

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 11:37:31 

Rejestracja:
ndz, 09 stycznia 2005 15:56:44
Posty: 39
Skąd: Oliwa DS 10
jak na moj enty koncert armii w 3miescie,ten niestety zdecydowanie najgorzej....
ekspresja jakas mniejsza niz zwykle, brzmienie kiepsko, a i wspolnego grania i nowych rzeczy nie uswiadczylem....
duzy plus za nie ja.....
no i jak dla mnie (z całym szacunkiem dla kuby) to brak banana jest slyszalny....wlasnie orientuje sie ktos czemu tak rzadko mozna go uslyszec w armii ostatnio?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 12:04:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 15:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
Cytat:
jak na moj enty koncert armii w 3miescie,ten niestety zdecydowanie najgorzej....


heh no ja juz gorsze slyszalem, ale fakt ze roznica pomiedzy skladem z bananem i popkornem z calym szacunkiem dla obecnych muzykanotw, jest zdecydowanie zauwazalna, na pewno po czesci jest to wina kiepskiego naglosnienia jak wczoraj, ale prawda jest ze w zyciu nie zawsze musi byc pieknie, i chemia tez nie zawsze taka sama...
koncerty w starej kwadratowej...to se ne vrati...
mimo to nie zaluje ze bylem

_________________
lol


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 12:13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 01 października 2006 18:54:34
Posty: 435
Skąd: Poznań
Hej ludzie z Trypolis a ile trwał cały koncert A i LC ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 12:26:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 15:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
przyszedlem chyba o 20 rowno i zaczynalo grac wlasnie LC , myslalem ze to jakis support :lol: potem jak sie przedstawili to skumalem ze to gwiazda :shock:
a armia chyba z połtorej godziny grala moze ciutke dluzej

_________________
lol


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 12:31:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 02 lutego 2006 20:14:26
Posty: 446
Skąd: Gdańsk
lista utworów była następująca(środek wymieszany)
1.Sen nocy letniej
2.Buraki,kapusta i sól
3.Jestem smutny
4.Aguirre
5.Groźniak
6.Poza prawem
7.Legenda
8.Wyludniacz
9.Nic już nie przeszkodzi
10.Nie ja
11.Jeżeli
12.3 bajki
13.Niezwyciężony
14.Parowóz nr.8
15.Podróż na wchód
16.Okna
17.Śmierć w Wenecji ;na bisy Dom przy moście i Zła krew
Dobry koncert,Aguirre najlepsze wrażenie zrobiło na mnie-z potężnym wykopem i prędkością,Nie ja przyjemnie zaskoczyło.Franc w którymś kawałku źle wszedł chyba,i trza było od początku jechać.Koncert ucieszyłby fanów Drogi,ja chętniej bym Strzały znikąd na ten przykład usłyszał..na brzmienie nie narzekam-2 gitary to jest to,większy pazur niż na Stacji Orunia w lutym,tylko z Bananem lepsza waltornia.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 12:34:16 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
Pavlus pisze:
1.Sen nocy letniej
2.Buraki,kapusta i sól
3.Jestem smutny

piękny początek!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 14:34:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
set bardzoobardzo fajny!
Pavlus pisze:
10.Nie ja

:bravo:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 14:43:25 

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 12:45:35
Posty: 430
Skąd: Gdynia
natalia pisze:
dopiero WTEDY się macha włosami!!!!!!!!!!!!!!!!!


Natalia!!! Piąteczka!!!DOKŁADNIE TAK!!! :))))
3bajki: nie martw się, zostały Ci jeszcze włosy na brodzie ;PP ;DD

Ech, i co ja mam powiedzieć...pięknie było! Ale może od początku.

Lao Che. Hmm. Niewątpliwie coś świeżego na naszym rynku. Bardzo dobrze brzmią koncertowo, jak dla mnie nawet lepiej niż nagrania studyjne.Chociaż serce nie pałało we mnie, to jednak muszę przyznać,że fajnie zagrali, dynamicznie, porwali publikę.Ale jeden minus...Panowie, te fajeczki na scenie...nieeeeee....to takie teatralne, bleeee. Dobra muza obroni się sama, sztuczny luz -mom zdaniem- raczej psuje wizerunek kapeli...

Godzina - ok. 21:20- ostatnie przygotowania do ataku "wroga". Pozycja obronna przy barierce zajęta. I....przystąpili do ataku!!!! Nie będę pisać, co i jak zagrali, bo uczynili to koledzy w poprzednich postach:) Trochę się martwiłam, jak biedaki dadzą radę po przejściach roznych choroborumowych, ale jak zwykle martwiłam się niepotrzebnie! No i co...klasyka, no...profesjonaliści z klasą na scenie, o! W końcu m.in dlatego lubię Armię. Straszliwie się też cieszyłam, bo były moje ukochane "starocie"- Opowieść zimowa, Niezwycięzony, Jeżeli..., Aguirre. Dużo z Ultima Thule było, no i w pewnym momencie już mi sie buzia rozjarzyła od ucha (sic!) do ucha, bo usłyszałam kilkanaście dzwięków, i już myślałam,że to salto delfina", ale to niestety był "tylko tygrys wśród drzew"...i "Ducha" zabrakło, chlip.
Ale trochę obwinię teraz częśc publiczności, bo myślę, że by zagrali jeszcze "On jest tu..." , ale...częśc publiki zaczęła od razu wychodzić...no ne tak panowie i panie, nie tak..wystarczy użyć magicznego słówka "bis!!!", albo przyłączyć się do tych co wołają "Armia", ech...to żeście pojechali, no...ja rozumiem,że ostatnie kolejki itp itd, że juz północ się zbliżała, że wymiękli co niektórzy po Lao Che, ale cisnąc trzeba i tyle;)) No i jak sie jest na koncercie Armii, to sie jest na Armii, a tu co niektórzy wołają Siekiera...ja wiem,że oba te zespoły mają części wspolne, ale ...?;)))
Tak więc:popatrzyłam, posłuchałam, poskakałam, pomachałam włoskami...zakwasy mam...na karku..trochę... ;)))) To był dobry koncert i tak sobie nawet z Ks gadaliśmy,że jak Armia nie będzie w najbliższym czasie toczyć batalii gdzieś w pobliżu Trypolis, no to jedziem w Polskę ot co...;)

Pavlus, a to aby nie Ty robłeś zdjęcia? Widziałam przynajmniej dwie osoby pstrykające...jak to ktoś z naszych forumowiczów, to wrzućcie na stronkę:))

A w ogole słuchajcie..a może sobie zrobimy Trypolisowy zlot? Albo uogólnopolski nawet, hm?

_________________
"Nikt nie ma wiekszej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich" J 15,13


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 14:47:03 
B3art pisze:
jak na moj enty koncert armii w 3miescie,ten niestety zdecydowanie najgorzej....

Przyznaje...to nie byl dobry koncert...trudno gra sie bez porzadnej próby a niestety nie bylo takiej mozliwosci....
Pavlus pisze:
Franc w którymś kawałku źle wszedł chyba,i trza było od początku jechać.

no wlasnie...gdy zespól sie nie slyszy wzajemnie(brak dlugiej próby i mozliwosci ustawienia monitorów)to latwo sie wysypac bez mozliwosci wyratowania kawalka....
stefan karwowski pisze:
bo te z ostatnich płyt zabrzmiały jakoś diskotekowo
...hmmmm....hmmmmm....
stefan karwowski pisze:
ale fakt ze roznica pomiedzy skladem z bananem i popkornem z calym szacunkiem dla obecnych muzykanotw, jest zdecydowanie zauwazalna,

zapewne.... :|

Pozostaje przeprosic za rozczarowanie...ale staralismy sie jak cholera


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 14:49:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Głowa do góry Paweł. Dzisiaj będzie lepiej, zajebiście lepiej!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 14:53:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 15:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
Cytat:
Pozostaje przeprosic za rozczarowanie...ale staralismy sie jak cholera


ej, stary przeciez nie bylo tragedii, nie mozna za kazdym razem grac koncertu zycia :)
szkoda tylko gitarzystow, niestety bo mogliby wczoraj niewiadomo co wyprawiac a i tak by tego slychac nie bylo...

May pisze:
To był dobry koncert i tak sobie nawet z Ks gadaliśmy


to Ty bylaś ta niewiasta, ktora pogadaywala z tym ksiedzem mlodziezowcem :wink: co kiedys prowadzil wspolnote w gwiezdzie morza w sopot a teraz jest chyba na karwinach IV?jak tak to Pania widzialem i te ekscesy pod banda , ech :)

_________________
lol


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 14 kwietnia 2007 16:26:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11818
Pavlus pisze:
2.Buraki,kapusta i sól
3.Jestem smutny


Pavlus pisze:
14.Parowóz nr.8

super!!
(ale nie było Domu przy moście??)
czyli najpierw gra zazwyczaj Lao, czy to się jakoś wymienia??

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group