Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 15:21:52

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 09:25:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Cytat:
Kajo: jest szansa ze Dzyn i Bartek Z zagrają jeszcze kiedys z Armia? :)

budzy_armia: Dzyń i Bartek juz grali.. teraz czas na Ciebie


No Kajo czekamy....

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 09:48:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Kurde, ja jakiś nienowoczesny jestem...
Nie podoba mi się forma czatów, SMSów itd. Jak w takiej formie można przekazać myśli tak, żeby nie były płytkie, frazesowe, a były zrozumiałe? Nie chcę, żeby to odbierać jako twierdzenie, że odpowiedzi Toma był płytkie i frazesowe, ale jednak wolę, kiedy może na pytanie w wywiadzie albo rozmowie odpowiedzieć pełbym zdaniem, zasygnalizować kontekst itd.

No bo w gruncie rzeczy mówi wymiana zdań:
moom: UT jest płytą pełną niepokoju. Boisz się czegoś w życiu?
budzy_armia: wielu rzezcy się boję

wawelo: jak myślisz dlaczego po mimo dużego potencjału związanego z tzw kulturą chrześcijańską, nie dzieje się nic szczególnie ciekawego. festiwal w Toruniu jest miernawy.
budzy_armia: iliość czy jakość?

itd.

Niby mogę sobie dużo sam dopowiedzieć, ale wolałbym mniej domysłów, o co mogło chodzić Budzemu. Zwłaszcza gdybym całą swoją wiedzę opierał na czatach...


Ostatnio zmieniony pt, 04 lutego 2005 11:41:33 przez panek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 09:56:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Piotrzepanku

Ja tam czatowałem w sumie chyba ze 3 razy w życiu więc ekspertem nie jestem ale to taka forma komunikacji, która zakłada krótką, zwięzłą formę (podobnie jak i SMS). I jak się ktoś pyta o konkrety to da radę odpowiedzieć ale pytania na które np. próbą odpowiedzi jest cała tworczość Budzego nie da się sformatować do paru wyrazów. Dlatego wolę forum.
Choć Elrond czasami na forum odpowiada równie zwięzło i enigmatycznie :wink: .

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 11:45:44 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
K.T.W.S.G. pisze:
Jak sobie teraz poczytałem zapisy tych czatów, to mam wrażenie, że na WP wchodziło wiele kompletnie przypadkowych osób, a część pytań przepuszczano zupełnie bez sensu, ładu i składu........

w sumie to chyba dobrze, takie czaty bardziej sluza temu aby wlasnie przypadkowi ludzie zainteresowali sie Armia. Moze posluchaja i zajrza tutaj..
My juz sie interesujemy Armia i okolicami wiec mozemy sie spotkac na naszym czacie :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 12:45:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
ja też formy czata nie mogę zdzierżyć

dzięki więc mareckiemu za linka, przeczytałem sobie, niektóre rzeczy nawet ciekawe moga chyba być dla ludzi gorzej poinformowanych niz forumowicze ;-)
jest tam sporo informacji, które znam tylko i wyłącznie stąd, a jednak było na czatach tych trochę osób spoza

hehe, ale swoją drogą neizłyz Toma wyszedł malkontent! wszystkich zespołów nie lubi, o co by go nie spytać ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 13:13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
czaty zasadniczo nędza...
a co do Soundropsów to genijalne... :piwo:

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 lutego 2005 15:51:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
Tak se policzyłem te moje pytanka i ich wcale tak dużo nie było :lol:
a poza tym nie wszystkie przeszły. To chyba fajnie że nasze forum zaistniało na jeszcze większą skalę. Dzięki wszystkim, którzy uwarzają, że moje pytania były beznadziejne. To chyba normalne, że tak jest - a dodaje to tylko otuchy, że być może były gorsze te które się nie ukazały



Powyższą wypowiedź nie należy brać poważnie. Niżej jest ważniejsza.

DZIĘKI ZA BANANA :!: :!: :!: :!:

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 lutego 2005 17:22:48 
1) Czat: kiedyś, siłą bezwładu nogi, 2 miesiące byłem zaczatowany. I ta formuła rzeczywiście skłania do krótkich form, ale jak się człek rozgada...
Całkiem długie i fajne dyskusje prowadziłem. O hermeneutyce na przykład. Da radę rozwijać myśli.

2) Pomysł z Soundropsami jest genitalny. :brawa:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 07 lutego 2005 16:04:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Cytat:
Przygotowując czat z panem Tomaszem Budzyńskim przez pomyłkę zamiast jego zdjęcia zamieściliśmy zdjęcie kolegi z zespołu - "Dziekiego". Za pomyłkę serdecznie pana Tomasza i kolegę przepraszamy ;)


Cytat:
~Pandemonium: Ultima Thule wyszla w sporym odstepie czasowym od poprzedniej plyty. Co sie dzialo z zespolem w tym czasie?

T_Budzyński: Proszę zmienić podpis pod zdjhęciem, albo zdjęcie, Wirtualna Polsko.


~gizela: Co sądzicie o sląskiej publiczno?ci?

T_Budzyński: Wydaje mi się, że [płyta wyszła bardzo szybko. Premiera ost. naszej płyty "Pocałunek Mongolskiego JKsięcia" była rok temu. Po drodze wydałem płytę koncertową z zespołem 2TM23 i płytę ultaczadowego zespołuTrupia czaszka.

Jak amatorka, to amatorka..... :? Nawet poprawke schrzanili..... a potem nawet dobrze odpowiedzi do pytań nie potrafili przydzielić....ehhh... :? :?

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 69 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group