Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 19 kwietnia 2024 09:15:55

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 października 2007 21:44:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
elrond pisze:
zażarta dyskusja polityczna pomiedzy zwolennikami Pisu (Kmieta ,Kicha ) i PO ( Franc, Krzyżyk)..


hehehehe

dobrze czyta się wątek ten!

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 października 2007 22:37:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
elrond pisze:
myślę ,że odbijemy sobie to w Poznaniu

Taaaak! :D :D :D

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 października 2007 22:37:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
elrond pisze:
całe szczęście miałem jeszcze pół butelki finlandii ,którą przezornie wziąłem na drogę...

:shock: ładne rzeczy :roll:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 października 2007 22:40:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
elrond pisze:
po koncercie ide do baru i proszę o kieliszek finlandii...panienka podaje i mówi 13zł...bo zespół..... przekroczył limit
to dobrze świadczy o zespole czy nie? :lol:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 października 2007 22:46:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 01 października 2006 18:54:34
Posty: 435
Skąd: Poznań
elrond pisze:
... rozgoryczony Kmieta zaproponował stworzenie koalicji i gdzieś tak w okolicach Swarzyndza wypiliśmy po jednym.....zaraz potem wypiliśmy po drugim


jam ze Swarzędza i sobie wypraszam naśmiewanki
:wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 października 2007 22:19:44 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Hehe, uwielbiam te wpisy Elronda tutaj! :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 października 2007 00:08:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..Armia -Włoszczowa 27.10 2007..
..z Krakowa wyjeżdzamy gdzies około 12 w południe , do Włoszczowej jest niedaleko ale drogi w naszym kraju są obecnie całkowicie rozkopane i jedzie sie dość wolno....wybraliśmy boczną trasę przez tzw. "krainę smoków" czyli Pieskowa skała ,Ojców ,maczuga herkulesa,Ogrodzieniec itd...ale zmylamy droge i jedziemy inaczej niż "zwykle"...patrzę na mapę i mój wzrok pada na miasteczko Lelów...jest to miejscowość w której mieszkał sławny chasydzki cadyk Dawid z Lelowa...nasza droga prowadzi własnie przez Lelów....zatrzymujemy się i wysiadamy...miejscowa dziewczyna mówi, że grób cadyka jest za tym zielonym domem...zielony dom to sklep gsu a na jego tyłach znajduje się...grób cadyka !!!!! obchodzimy pomalowany na jaskrawo zielony kolor sklep i z boku znajdujemy czarne dzrzwi a biała gwiazdą Dawida...obok na ścianie biały hebrajski napis...litery przypominaja jakieś kabalistyczne znaki....w sklepie mówią ,że klucz ma człowiek mieszkajacy obok w domu....przez chwilę patrzymy na drzwi, chłopaki sie rozchodzą ...zostaję sam...chwila jest bardzo dziwna...żeby nie powiedziec mistyczna...sklep ,zielona ściana ,czarne drzwi, przedziwny napis ,obok zaniebane podwórko, ciepła jesienna mgła...nagle pojawia się "ten " człowiek...zaczynamy rozmawiać ,pyta czy chcę wejść do środka...pewnie,że chcę...ale czuję,że jeszcze nie dziś...dziś wystarcza mi widok samych czarnych drzwi na zielonym tle......przedziwne uczucie....trzeba jechać ,ale chcę tu wrócić...we Włoszczowej jesteśmy gdzieś o 15...małe miasteczko , dom kultury ,miły organizator z ramienia jakiejś fundacji... zanim rozstawimy się na scenie , dziemy na chwilę połazić po miasteczku...razem z Kubą wchodzimy do miejscowej cukierni...Kuba mówi na głos : O ! jak tu ładnie !!! na co panienka przy ladzie obrzuca go zszokowanym wzrokiem ,jakby był co najmniej kosmitą... :D :shock: pytam czy można tu usiąść i napić sie herbaty ..w odpowiedzi słysżę ,że tak...ale jakim tonem !!! :D ..ech ! :D... czas na próbę ... akustyk dość starszy człowiek..pomagam mu ustawić dźwięk bo naszego Kichy nie ma (pojechał na Arkę) całe szczęście da się ustawić całkiem nieźle...po próbie obiad ( schabowy ,frytki ,surówka,kompot)..zaraz potem wszyscy idziemy do cukierni na przeciwko ( tej samej )...Kmieta tradycyjnie zamawia szarlotkę ...a ja ciastko o nazwie kapuczino ( zjadłem połowę)...od obiadu prześladuje mnie pieśń "młody więzień na twarz pada ..serce mu przestaje bić"....w cukierni przerobiłem to na dramatyczny wiersz i wyrecytowałem go stojąc na środku...łyk herbaty ( ciastko niedobre) i wychodzimy....w restauracji gdzie jedliśmy obiad zaczęło sie wesele...wiersz przechodzi metamorfozę i teraz mam wizję ,że..."to pan młody na twarz pada ..serce mu przestaje bić"...koncert zaczyna się o 18 punkt....na sali (kinowej z siedzeniami) około 20 osób...wstep jest wolny....zaczynamy grać ...publiczność bardzo powoli sie schodzi ..ale sie schodzi...zaraz oczywiście siadają ...siadają i wstają...wchodzą i wychodzą... gadają z dziewczynami...przy drzwiach oczywiście największy tłok...jakby się wstydzili....w połowie repertuaru sala jest prawie cała pełna... światła są jak się to mówi "stałe"... tak więc dość dobrze widzę widownię...widzę jak na wprost ,młody chłopak śpiewa wszystkie teksty...dodaje mi to sił .....nagle ni stąd ni zowąd dwóch młodzieńców podrywa sie do tańca pod sceną...no i po 5 minutach jest tam juz niemały tłumek... z odsłuchu obok Krzyżyka zaczyna wydobywać się dym...starszy pan akustyk podbiega i wyłącza go mówiąc: "wiedziałem ,że będą jakieś straty w LUDZIACH albo sprzęcie"...ktoś wchodzi na scenę i skacze ...ochroniarz (czarny komandos) dopada go i zaczyna dusić...przerywamy granie i apeluję do ochroniarza aby darował mu życie...co spotyka się z niesłychanym aplauzem widowni...teraz zaczyna się wreszcie zabawa....ale koncert się właśnie kończy... podczas śmierci w wenecji przedstawiam włoszczowskiej publiczności zespół...gdy mówię : na perkusji -Krzyżyk !!! nastepuje pisk nie do opisania !!!!! bisujemy oczywiście i schodzimy ...publika jest zadowolona ,my też.....organizatorzy zrobili bardzo dobre kanapki...bierzemy je do automobilu i wracamy (Edyta i Kuba wracają pociągiem do Warszawy ,mając okazję zobaczyć sławny peron).....czuję cały czas ,że cadyk jest przy mnie....po drodze mijamy chyba jescze ze 3 wesela... :wink:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Ostatnio zmieniony śr, 31 października 2007 20:41:02 przez elrond, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 października 2007 08:34:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
ale opis, mistyczny wręcz :brawa:


elrond pisze:
"wiedziałem ,że będą jakieś straty w LUDZIACH albo sprzęcie"
:hahaha:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 października 2007 10:41:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
bardzo dobre :D

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 października 2007 17:13:49 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3413
Elrondzie, pisz wreszcie książkę. Talent czeka.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 października 2007 17:35:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
elrond pisze:
..od obiadu prześladuje mnie pieśń "młody więzień na twarz pada ..serce mu przestaje bić"....w cukierni przerobiłem to na dramatyczny wiersz i wyrecytowałem go stojąc na środku...łyk herbaty ( ciastko niedobre) i wychodzimy....

:piwo: chciałbym byc w tej cukierni :piwo:

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 października 2007 17:41:51 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
elrond pisze:
ochroniarz (czarny komandos) dopada go i zaczyna dusić

Pierwszorzędne! :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 października 2007 18:12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
też mi się to podoba :D
czekam na zaległą relację z kłodzka!

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 października 2007 20:25:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17254
Skąd: Poznań
Zapomniałem w czerwcu o tym topiku, przypomniałem sobie dziś i miałem niezłą ucztę! :)
Też czekam na jeszcze!

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 października 2007 20:45:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
...może Kraków?

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 200 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group