Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 02 maja 2024 19:02:20

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 01:26:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Koncert w Lublinie
Przepiękny koncert dała Armia w mistycznym mieście,,, wszystko zagrało na niesamowicie wysokim poziomie,,, najbardziej podobała mi sie gra Aviatora, który doskonale wypełnił lukę spowodowana brakiem Waltornii (jak On to robi???),,, Brzmienie dawało wielkiego kopa (mimo tego, ze po przerwie na bis troche ciszej było słychać gitary - te utwory zabrzmiały tak potężnie - zwłaszcza "Zostaw to"!!!). Armii na dwa wiosła Lublin dawno (a może nawet nigdy) jeszcze nie słyszał,,, bardzo sie cieszę, że wraz z moją Żoną mogliśmy być na tym koncercie - a publiczności bardzo sie podobało - było duuużo ludzi - którzy krzyczeli:ARMIA,ARMIA - no i konferansjer miał później problem z tym, aby zakończyć występ (rozdać nagrody, miśka i powoli zapowiadać następny zespół)...
Generalnie wielkie brawa dla całego zespołu - wielkie dzięki za ten niesamowity koncert

miło było także spotkać forumowiczów: MOFO, Elberet, Inverness, Karolina, Jagienka, Szema, Cortezza no i oczywiście Erkeja (jak zwykle zaskoczył mnie swoją obecnością)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Ostatnio zmieniony ndz, 13 maja 2007 09:44:22 przez Smok, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 09:40:55 
Armijny Smok pisze:
gra Aviatora, który doskonale wypełnił lukę spowodowana brakiem Waltornii

A czy grał walczyka na gitarze??? :shock:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 11:31:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
nie, ale wstawka w Buraki, kapusta i sól wprawiła mnie w osłupienie - przez ten moment koncertu zdawało mi się że słyszałem Banana :!:

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 14:28:07 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
Jak pięknie chrabąszcze dały się we znaki, nawet siedziały sobie na Wokaliscie, azali też na czapce jego. Od Bum tarara bum tarara do On jest tu!!! Krzyczałem Armia, krzyczałem....A i jeszcze bym sie podzielił, ale nie mam odwagi...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 15:00:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14523
Skąd: nieruchome Piaski
Jeżeli brakuje Ci odwagi, to może spróbuj jej gdzieś poszukać. Czasami lepiej nie zaczynać, gdy nie ma się zamiaru dokończyć.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 15:10:42 

Rejestracja:
czw, 15 marca 2007 01:08:23
Posty: 44
Skąd: NRD
bardzo mnie sie koncert podobał! iście chrabąszczowy...i ta choreografia Budzego coraz bardziej się symbolicznie rozbudowuje...a i tęcza zapowiedziała nam Armię w Lublinie.
:D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 15:26:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 07 lutego 2005 17:00:53
Posty: 500
Skąd: kraśnik
Koncert W Lublinie był Przepiękny :!: :!: :!: Cały koncert był niesamowitym przeżyciem i na pewno nie zapomnianym. Zespół świetnie zagrał, nawet nieobecność Banana nie spowodowała zmian w utworach, ponieważ Aviator świetnie zastępował waltornię swoimi solówkami na wiośle. Wszystkie utwory jakie zagrał Zespól były niesamowicie zagrane i dla mnie osobiście były mistycznym przeżyciem, nabrały dla mnie nowego znaczenia, stały mi się bardziej bliższe. Widać było na koncercie wielką radość Budzego podczas wykonywania utworów a tym samym ta radość udzieliła się wszystkim którzy tam byli.
Najbardziej z całego koncertu oczywiście poza całą oprawą muzyczno- wokalną podobała mi się gra Aviatora i Krzyżyka. Dla mnie rewelacyjnie wykonywał każdą solówkę na wiośle, jak również wyśmienicie wypełnił lukę spowodowaną brakiem Banana. Wielkie :brawa: dla Aviotra, natomiast Krzyżk niesamowicie dawał czadu na perkusji, w jego graniu było widać tą ekspresję, czad, świetne wyczucie rytmu, po prostu dawał z siebie wszystko. Wielkie :brawa: również dla Krzyżyka

_________________
Wczoraj jest historią. Jutro jest tajemnicą. Dziś jest darem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 15:32:06 

Rejestracja:
sob, 05 maja 2007 19:57:39
Posty: 3
Skąd: trudno określić
Co prawda wczoraj po raz pierwszy byłam na koncercie Armii ale na pewno nie ostatni :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 15:34:34 
To był mój pierwszy koncert Armii. Trudno mi to dzisiaj opisać, brakuje mi słów!! Coś tak niesamowitego, wspaniałego że szok! Bardzo szkoda jedynie że nie było Banana, no i że koncert był dość krótki. Po koncercie chwilę jeszcze spotkaliśmy się z muzykami, bardzo miło :) Dzięki wszystkim poznanym forumowiczom: Armijny Smok, Smoczyca! :D, Erkej , Cortezza, wreszcie też osobiście Inverness i Szema, dziękuję też wszystkim dzięki ktorym moje uczestnictwo w tej imprezie było możliwe: Mofo, moja mama ;) , znajomy który wypożyczył nam samochód i oczywiście naszej wczorajszej ekipie! Było fantastycznie! Oby jak najczęściej!
Nie umiem pisać o muzyce ani o swoich przeżyciach dlatego ta relacja jest taka krótka i chaotyczna. Podpisuję się pod pierwszym postem Smoka... może ktoś poda setlistę, ja nie pamiętam dokładnie.

było na pewno: bumtarara, buraki kapusta i sól, opowieść zimowa, niezwyciężony, on jest tu, dom przy moście, zostaw to, nic już nie przeszkodzi, Legenda !!! , podróz na wschód, gdzie ja tam będziesz ty, jeżeli, 3bajki, nie ja, jestem smutny, poza prawem.. nie pamiętam co jeszcze i w jakiej kolejności.

Czekam niecierpliwie na kolejny koncert! Niesamowite wrażenia!!!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 16:08:21 

Rejestracja:
sob, 05 maja 2007 19:57:39
Posty: 3
Skąd: trudno określić
A ja myślałam ze to tylko ja jeszcze nie byłam nigdy na ich koncercie :oops: Co do listy to kolejności nie umiem odtworzyć ale było jeszcze Aguirre na pewno :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 16:35:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 11 grudnia 2006 19:15:08
Posty: 519
Skąd: metropolia zwana Chełmem
nie jestem w stanie opisać tego koncertu :mrgreen: powiem po prostu że było "zajebiście", troche jestem poobijany po pogo ale szczęśliwy :wink:

_________________
Obyś był zimny albo gorący nie zaś letni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 17:49:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Setlista chyba taka:

0. Misiowie puszyści (zupełnie bez zapowiedzi - publiczność nie widziała chyba że to już :mrgreen: )
1. Jestem smutny (przed tym utworem Elrond zapowiedział że już gra ARMIA!!!)
2. Poza prawem
3. Buraki kapusta i sól (Aviatorze, jak Ty zrobiłeś tego Banana na tej gitarze :brawa: no i Another bricking the wall)
4. Gdzie ja tam będziesz Ty
5. Aguirre (ale mocno śpiewaliśmy :) )
6. Nic już nie przeszkodzi
7. Podróż na Wschód (chociaż nie jestem pewien,,,)
8. Legenda
9. Jeżeli + Trzy bajki + Niezwyciężony
10. Okna
11. Nie ja (z przejściem na:
12. Parowóz nr 8
Bisy:
13. Dom przy moście
14. On jest tu
15. Zostaw to (genialne!!!)

dodam tylko, że setlista może nie do końca po kolei, i to, co mi jeszcze utkwiło po tym koncercie, to takie wrażenie, że Armia z każdym utworem od pierwszego - zdobywała sobie uznanie aż do mega kulminacji - czyli do: Zostaw To,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Ostatnio zmieniony ndz, 13 maja 2007 22:31:26 przez Smok, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 22:37:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 09:43:00
Posty: 127
Skąd: Lublin
Wspaniały koncert, własciwie wszystko co chciałam napisać odnośnie wrażeń już zostało napisane, więc nie bedę sie powtarzać. Ogromne przeżycie - jak każdy koncert Armii.
Szalałam pod sceną..a jakże :D I obok mnie tylu ludków z forum - co sie okazało dopiero po przeczytaniu wpisów w tym wątku...Mam nadzieję że kiedyś się poznamy osobiście.

_________________
Drogi do nikąd i drogi Tam
wiara nadzieja i miłość


Ostatnio zmieniony pn, 14 maja 2007 14:06:21 przez folkatka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 maja 2007 11:19:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 03 października 2006 17:29:59
Posty: 105
Zatem drugi raz byłam na koncercie Armii, pierwszy raz w szczerym polu na końcu świata ! ( Felin… :roll: )
Pierwsze wrażenie niezbyt optymistyczne: widno, a do zachodu słońca, które zasłaniały ciemne chmury jeszcze troche, gra jakiś siupny zespół z Białorusi, pod sceną raczej pustki, w ogóle ludzi mało…trzeba się rozgrzać ! :piwo:
Wchodzi Armia szybko się ustawia, zaczyna grać, dźwięczy wspaniale! Jakoś tak czysto :D ludzi przybywa, chwila dezorientacji, to już ? już ? już :!: I dalej nie pamiętam ! Przewijają mi się tylko jakieś migawki, było spontanicznie i dynamicznie, środek koncertu ,,Trzy bajki” – nie słychać waltorni! a gdzie jest Banan ? poszedł gdzieś ? nie… zaraz !nie ma Banana! :oops: nie wiem jak to się stało, że nie zauważyłam od razu! I z każdym utworem było coraz piękniej, i nagle jakoś tak szybko się skończyło, bis! Oh ! Ah! :dance: :peace: Koniec! Następnego już nie było :x ( Pozdro dla pana konferansjera z misiem…)
Dziękuję, brawa i ukłony dla zespołu :brawa: fajnie zobaczyć w tłumie znajome twarze, cieszę się że ostała się jakaś mądra istota, która zorganizowała koncert Armi, bo reszta imprez z okazji dni ,,kultury studenckiej" w Lublinie to albo nuda albo :zygi:
Pozdro!

_________________
,,...zanim wyjdziesz wyłącz gaz..."!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 maja 2007 00:02:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25398
Armijny Smok pisze:
doskonale wypełnił lukę spowodowana brakiem Waltornii

wow! to mi przypomina dawne koncerty, kiedy Michał Grymuza wypełniał takąż lukę (ale wtedy była tylko jedna gitara, więc jak on TO robił?)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group