Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 13 maja 2024 15:07:41

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 14:13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14523
Skąd: nieruchome Piaski
Natalio, nie chcę być znów posądzony o dyktowanie czegokolwiek komukolwiek (w tym przypadku: repertuaru zespołowi). Moja propozycja jest zbyt radykalna i bardziej odpowiada mi rozwiązanie Ryhu Ryha. Ja nie mam na myśli okrzyków między kolejnymi kawałkami, które miałyby niejako naprowadzić kapelę na to, co część publiczności życzy sobie usłyszeć. Sam tak swego czasu krzyczałem :D A to, że dla niektórych słowem, który sponsoruje dzisiejszy program Armii ( :wink: ), jest "Siekiera" i nie mogą zrozumieć, że "Trzy bajki" nie składają się tylko z jednej części, to jednak inna sprawa :roll:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 19:51:17 
Outsider pisze:
na niejednym koncercie Kultu w Stodole byłem... ani razu nie miałem styczności ze złodziejami

Ślepyś?

Znam Pannę co zna wszystkie teksty na pamięć, a ni cholery ich nie stosuje i o nich nie rozmyśla. I takich kulcie masa. Festyn. W wersji Polskiej.

A teksty kogo kroimy słyszałem choćby na dziedzińcu UW, pod koniec bardzo fajnego koncertu skądinąd od watachy 'dresiarzy' nie ubranych w sportowe ubranka.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 21:33:02 

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 18:43:03
Posty: 553
3bajki pisze:
W wersji Polskiej.

w takim przypadku się pisze "polskiej"...

3bajki pisze:
Znam Pannę co zna wszystkie teksty na pamięć, a ni cholery ich nie stosuje i o nich nie rozmyśla. I takich kulcie masa.

myślisz, że wśród fanów Armii takich nie znajdziesz?!

3bajki pisze:
A teksty kogo kroimy słyszałem choćby na dziedzińcu UW, pod koniec bardzo fajnego koncertu skądinąd od watachy 'dresiarzy' nie ubranych w sportowe ubranka.

stali na dziedzincu czy na zewnątrz? pozatym juwenalia zawsze były przegiętymi imprezami. Podobnie rzecz się ma w przypadku darmowych wszelakich koncertów... różni ludzie przychodzą. Ale jak wspomniałem wcześniej - po to do tego się odnosiłem - w Stodole nie spotkałem się ze złodziejstwem i dresiarstwem

_________________
www.pozarmoskwy.art.pl
www.lubiejewski.art.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 22:07:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
E tam. Szczać na debili. Tacy byli, są i będą! Nic nie poradzicie!

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 stycznia 2006 01:04:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Ok. Postaram się.

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 stycznia 2006 01:37:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25414
Miki pisze:
Ja nie mam na myśli okrzyków między kolejnymi kawałkami, które miałyby niejako naprowadzić kapelę na to, co część publiczności życzy sobie usłyszeć.

na tym polega moim zdaniem sedno problemu
czym innym jest wołanie o coś, co się chce, a czym innym niszczenie momentu skupienia... wołanie "siekiera" na Trzech bajkach to tak, jakby Banana podczas gry wygwizdali.

Przy czym niestety Erkej ma w pelni rację, że nie poradzisz nic na półmózgów - zawsze znajda jakąś metodą, żeby się "wypowiedzieć". W końcu dlaczego dzwon głośny.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 stycznia 2006 01:52:53 
Outsider pisze:
3bajki napisał:
W wersji Polskiej.

w takim przypadku się pisze "polskiej"...

tak


Outsider pisze:
3bajki napisał:
Znam Pannę co zna wszystkie teksty na pamięć, a ni cholery ich nie stosuje i o nich nie rozmyśla. I takich kulcie masa.

myślisz, że wśród fanów Armii takich nie znajdziesz?!

margines nie stanowiący znaczącej grupy. Między 1% a 305 widzę różnicę.


Outsider pisze:
3bajki napisał:
A teksty kogo kroimy słyszałem choćby na dziedzińcu UW, pod koniec bardzo fajnego koncertu skądinąd od watachy 'dresiarzy' nie ubranych w sportowe ubranka.

stali na dziedzincu czy na zewnątrz? pozatym juwenalia zawsze były przegiętymi imprezami. Podobnie rzecz się ma w przypadku darmowych wszelakich koncertów... różni ludzie przychodzą. Ale jak wspomniałem wcześniej - po to do tego się odnosiłem - w Stodole nie spotkałem się ze złodziejstwem i dresiarstwem

Na dziedzińcu, na koncercie, To bardzo dobry koncert, po Pani Przemyk był. Może w 97?
A w Stodole barachło i jeszcze mniej mi się podobało.
Patrz uważniej.


Crazy pisze:
Miki napisał:
Ja nie mam na myśli okrzyków między kolejnymi kawałkami, które miałyby niejako naprowadzić kapelę na to, co część publiczności życzy sobie usłyszeć.

na tym polega moim zdaniem sedno problemu

zawsze


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 stycznia 2006 12:44:36 

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 18:43:03
Posty: 553
3bajki pisze:
margines nie stanowiący znaczącej grupy. Między 1% a 305 widzę różnicę.

a co, znasz wsyzstkich fanów Armii i ich poglądy, czy opierasz się tylko na tej niewielkiej grupce ludzi zaglądających na to forum?!

3bajki pisze:
Na dziedzińcu, na koncercie, To bardzo dobry koncert, po Pani Przemyk był. Może w 97?
A w Stodole barachło i jeszcze mniej mi się podobało.
Patrz uważniej.

powtarzam to co napisałem wyżej "pozatym juwenalia zawsze były przegiętymi imprezami. Podobnie rzecz się ma w przypadku darmowych wszelakich koncertów... różni ludzie przychodzą.". Taka jest prawda. Juwenalia mają taką opinię. Święto studentów... I Ci przychodzi niewiadomo kto. Ale do Stodoły?! Oj nie... niezgodze się, że do Stodoły przychodzi jeszcze większe barachło niż na Juwenalia. Tam Ci nie przyjdą przypadkowi ludzie. A nawet jeżeli znajdzie się człowiek ubrany w dres to od razu on jest jakiś gorszy? A może jednak też lubi ten zespół i przyszedł posłuchać, co?

_________________
www.pozarmoskwy.art.pl
www.lubiejewski.art.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 stycznia 2006 12:52:17 

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 11:25:00
Posty: 128
Skąd: ...?...
Bartek Z. pisze:
Ok. Postaram się.

No, co Ty Bartek? Bądź sobą, jak każdy. Oczywiście dopóki nie dostaniesz ostrzeżenia od Naszego Kochanego Admina :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 stycznia 2006 13:00:07 
Outsider
Dla mnie festyn jest na koncertach Kultu i bydła masa. I dlatego jak lubię kapelę baaaardzo, tak na jej koncerty nie chadzam.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 stycznia 2006 13:41:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
W Łodzi koncerty Kultu mają podobną opinię, 3bajku, czyli wzmożona aktywność bydła.

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 30 stycznia 2006 00:12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 15 lutego 2005 00:28:13
Posty: 437
Skąd: Kraków (sercem Gdynia)
Hulagu pisze:
W Łodzi koncerty Kultu mają podobną opinię, 3bajku, czyli wzmożona aktywność bydła.

nie tylko w Łodzi ;) niegdysiejsze koncerty KNŻ kojarzą mi się z historiami znajomych o ucieczkach przed dresami etc... Kult podobnie

_________________
w ręce kamień. my i oni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 10:00:22 

Rejestracja:
wt, 25 stycznia 2005 09:38:20
Posty: 54
Erkej pisze:
Moim zdaniem nie ma absolutnie znaczenia dla zachowania półmózgów, czy grany jest repertuar Siekiery, czy nie.

Trzeba wpuszczać tylko klientów ....tfu, widzów w krawatach . Bo widz w krawacie nie awanturuje sie!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 stycznia 2006 18:15:10 

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 11:25:00
Posty: 128
Skąd: ...?...
W oryginale było raczej: mniej awanturujący się... I idąc tym tropem: tych widzów nie obsługujemy! :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 lutego 2006 21:06:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...odkąd pamiętam...czyli od samego poczatku ..na koncertach Armii ktoś krzyczal sieeekieeera ......i aż do koncertu Punk rock later w warszawie nigdy im nic nie zagraliśmy....ale teraz to ......eeeeeeeeeee.......czy to dobrze czy to żle ??????????? :? :roll: :?

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group