Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pn, 06 maja 2024 10:45:08

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 stycznia 2006 22:23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
w ogóle się nie zgadzam, poza tym mimo, że armia nie grywała siekiery to zawsze się znalazło paru takich pod sceną, którzy krzyczeli:siekiera!
ja bardzo się cieszę, że armia gra siekierę, dlaczego kurde nie?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 stycznia 2006 22:27:27 
natalia pisze:
Miki napisał:
Może byłoby inaczej, gdyby zaraz po koncertach w ramach Punk Rock Later AntiArmia zrezygnowała z prezentowania dokonań poprzedniego zespołu Elronda

przesadzasz i to bardzo
czyli że to wina zespołu a nie kilku debili?


Jeśli rozbudzenie niezdrowych emocji w niezbyt rozumnej części audytorium można traktować jako winę zespołu, to TAK :lol:
Zresztą myślę że duża część frumowiczow bardzo lubi Siekierę i nie chodzi o to kto co lubi, tylko o rozwalanie koncertu. A część fanow Siekiery ma umysły ograniczone do tejże wyłącznie.

Jako rozwiązanie kwestii jabol-punków Miki proponuje zaprzestanie wykonywania repertuaru tego zespołu.
Ja proponuję zaczynanie od repertuaru Siekiery, info dla publiki że więcej na koncercie jej nie będzie (nawet jeśli faktycznie Misie polecą na koniec) oraz krótko przerwę po zagraniu Siekiery.
Może ktoś ma lepsze pomysły, a co z tym zrobi (i czy coś zrobi) zespół to już kwestia zespołu.

Dla mnie słuchanie solo na waltorni, albo melodyjnych, delikatnych fragmentów gdy kilka osób się drze wciąż Siekiera jest po prostu słabe i odbiera frajdę większości słuchaczy i sądzę że większość z osob tu piszących (a także nie piszących, a oglądających się z tym zgodzi).


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 stycznia 2006 22:35:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17270
Skąd: Poznań
Zgadzam się.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 stycznia 2006 22:43:29 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3416
Moim zdaniem nie ma absolutnie znaczenia dla zachowania półmózgów, czy grany jest repertuar Siekiery, czy nie. Ważne, żeby cały czas był czad na maxa. Przy refleksyjnym i zaawansowanym brzmieniowo Bananie taki kolo jeden z drugim gubi się..., jak nie bedzie szansy na Siekierę, bedzie ryczał AGIRE albo ZOSTAW TO. Albo GRAJ, NIE PIERDOL.
Takim nic już nie przeszkodzi.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 stycznia 2006 22:46:07 
Zawsze ktoś będzie, ale mi się wydaje że można zredukować do pojedynczych incydentów. Gdyby na koncerty Armii chodziło takie bydło jak na Kult (gdzie i drechów i złodzieji jest masa :( ), to ja bym na koncerty Armii nie chodził.


Ostatnio zmieniony pt, 27 stycznia 2006 22:46:43 przez 3bajki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 stycznia 2006 22:46:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 15 lutego 2005 00:28:13
Posty: 437
Skąd: Kraków (sercem Gdynia)
nie inaczej... ale muszę się pochwalić, że w Gdyni na 3bajkach było bajkowo, nikt nie darł ryja, wszyscy hohohowali jak cza 8)

_________________
w ręce kamień. my i oni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 stycznia 2006 22:47:57 

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 17:51:10
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Nie ma co tworzyć pewnych schematów, że będzie Skiekiera na początku albo na końcu, ważne żeby grali bo tworzy to pewien klimat.
Wczorajszy koncert rewelacja, zarówno stare jak i nowe kawałki.
Dzięki wielkie za kolejny super koncert :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 stycznia 2006 23:40:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 19:19:05
Posty: 249
Skąd: Zabrze
3bajki pisze:
Ja proponuję zaczynanie od repertuaru Siekiery, info dla publiki że więcej na koncercie jej nie będzie (nawet jeśli faktycznie Misie polecą na koniec)


No, mi to się też wydaje dobrym rozwiązaniem.
No ale naprawdę nie ma co narzekać, bo ostatnimi czasy Armia naprawdę robi się popularniejsza niż zawsze i trafia do szerszego grona słuchaczy. I za to też trzeba zapłacić właśnie takim "bydłem" na koncertach...
Ale kto wie, może kiedyś skię przyzwyczają i zrozumieją, że w Armii nie chodzi o czyste napierdalanie?

_________________
Mięso i kości, serce i wątroba, wiatraki na niebie. martwica mózgowa!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 27 stycznia 2006 23:51:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22887
Woyteck pisze:
Ale kto wie, może kiedyś się przyzwyczają i zrozumieją, że w Armii nie chodzi o czyste napierdalanie?

Nie? Ech, to kicha :(

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 00:06:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
natalia pisze:
poza tym mimo, że armia nie grywała siekiery to zawsze się znalazło paru takich pod sceną, którzy krzyczeli:siekiera!

Jeśli jest koncert Armii to można przypuszczać, ze pewna część widowni zacznie się domagać Siekiery, natomiast zupełnie nie rozumie takiego zachowania na koncercie Tymoteusza.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 00:27:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
No to przed koncertem Tymoteusza zapowiedż ostrzegawcza przez mikrofon typu :
"Teraz ściszcie sie panienki,
bo oszczejsze padną dźwięki
Co wrażliwszy przytkaj uszu
odetkasz se na Tymoteuszu! "

....a potem intro z Siekiery :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 05:53:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 23 stycznia 2005 01:41:24
Posty: 592
3bajki pisze:
Ja proponuję zaczynanie od repertuaru Siekiery, info dla publiki że więcej na koncercie jej nie będzie (nawet jeśli faktycznie Misie polecą na koniec) oraz krótko przerwę po zagraniu Siekiery.


To by było dobre, ale wątpliwe jest by się sprawdziło. Jeśli kolesiowi chodzi o czad to mimo komunikatu, że Siekiery nie będzie on i tak się będzie darł, bo on musi mieć Siekierę, nie może być żadnych "smętów" i koniec. Odwrotnie - może być tak, że jeśli się powie "nima Siekiery do końca" to koleś pomyśli : "Co k***a? Nie będzie już Siekiery?" i będzie dalej się darł, alebo jeszcze coś gorszego wymyśli, wiec czy tak czy siak będzie robił "swoje". Eh trudne to :( i chyba niewiele da się z tym zrobić. Nie granie Siekiery też chyba nie jest dobrym pomysłem:

natalia pisze:
poza tym mimo, że armia nie grywała siekiery to zawsze się znalazło paru takich pod sceną, którzy krzyczeli:siekiera!
ja bardzo się cieszę, że armia gra siekierę, dlaczego kurde nie?


zgadzam się z tym w całej rozciągłości.

_________________
"My face in the mirror tells me it's not surprise that I'm
pushing the stone up the hill of failure"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 12:50:57 

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 18:43:03
Posty: 553
3bajki pisze:
Gdyby na koncerty Armii chodziło takie bydło jak na Kult (gdzie i drechów i złodzieji jest masa ), to ja bym na koncerty Armii nie chodził

:shock: to gdzie Ty chadzasz na ich koncerty?!

_________________
www.pozarmoskwy.art.pl
www.lubiejewski.art.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 12:58:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22887
3bajki pisze:
Gdyby na koncerty Armii chodziło takie bydło jak na Kult (gdzie i drechów i złodzieji jest masa ), to ja bym na koncerty Armii nie chodził.

Rzadka to sytuacja, kiedy aż tak się mogę zgodzić z postem 3bajka, że spokojnie mogłoby być
Budyń pisze:
Gdyby na koncerty Armii chodziło takie bydło jak na Kult (gdzie i drechów i złodzieji jest masa ), to ja bym na koncerty Armii nie chodził.

Zapewne do Stodoły chodził 3bajki, tak jak ja. Mi na koncertach kultu najbardziej przeszkadzają tacy najebani kolesie po 30stce, których strasznie dużo, którzy są dość agresywni i którzy uważają się za jedynych właścicieli klubu...

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2006 13:48:30 

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 18:43:03
Posty: 553
Cytat:
Zapewne do Stodoły chodził 3bajki, tak jak ja. Mi na koncertach kultu najbardziej przeszkadzają tacy najebani kolesie po 30stce, których strasznie dużo, którzy są dość agresywni i którzy uważają się za jedynych właścicieli klubu...

na niejednym koncercie Kultu w Stodole byłem... ani razu nie miałem styczności ze złodziejami, znajomi też nigdy nie mówili, że ktoś coś im ukradł; dresa też na oczy nie widziałem... A co do "najebanych kolesi po 30stce". Faktycznie, czasami tacy się zdarzają, ale czy podobnych nie spotykało się w pogo przy Armii?! nie przesadzajmy...

tyle.

_________________
www.pozarmoskwy.art.pl
www.lubiejewski.art.pl


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group