Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 23 kwietnia 2024 12:40:25

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 01:32:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 22:12:39
Posty: 39
Skąd: Warszawa/Węgrów
finrod pisze:
jakims rozwiazaniem jest nagranie starych kawalkow siekiery


oj tak... siekiera by sie przydala... dla mnie namiastka siekiery byla plyta Trupiej Czaszki... ale to juz cos innego ;(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 01:33:39 

Rejestracja:
ndz, 09 stycznia 2005 15:56:44
Posty: 39
Skąd: Oliwa DS 10
...zrywające się oczywiście podczas Podróży na wschód.
...a i pytanie troszke z innej beczki, czemu zawdzięczaliśmy ówczesny wygląd Elronda, chodzi mi o te białe wdzianko :D fakt Brylu też wyglądał "troszkę inaczej niż zwykle"...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 01:35:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:30:29
Posty: 406
Cytat:
finrod napisał:
a ja mysle, ze jakims rozwiazaniem jest nagranie starych kawalkow siekiery

i myślisz, ze starzy załoganci przestaliby chodzić na koncerty????


mysle, ze parcie na uslyszenie kawalkow siekiery by opadlo. Ja jak ostatnio bylem na armii (w zeszle wakacje) to tez czekalem czy zagraja cos siekiery, bo bardzo chcialem uslyszec, a fama glosila, ze od PRL to graja...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 02:48:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22876
:(

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 11:02:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Ci, co się darli - oni walczyli z zespołem przez cały koncert. Po prostu zwykłe chamstwo.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 11:13:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22876
może ustawić krzesła i postawić ochroniarza przy każdym, kto nie jest z forum, z prawem użycia przemocy w przypadku zakłócenia ciszy? Po co jakieś bydło przychodzi na koncerty NASZEJ Armii i przeszkadza nam w należytym odbiorze NASZEJ muzyki. Klaszczą, śpsiewają, krzyczą, zachowują się po prostu jak na koncercie - coś z tym trzeba zrobić. Może gdyby ustalić ceny biletów na poziomie 200 - 250 zł problem by zniknął.
NIE ŻYCZYMY SOBIE OBCYCH NA KONCERTACH ARMII
PRÓCHNO POD SCENĘ - WARIACI ZA DRZWI

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 11:24:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
Budyń pisze:
może ustawić krzesła i postawić ochroniarza przy każdym, kto nie jest z forum
O! TAK! rozumiem, że te krzesła to po to, żeby było co łamać? (nie wiem, czy słychać ironię?)
Budyń pisze:
Klaszczą, śpsiewają, krzyczą, zachowują się po prostu jak na koncercie - coś z tym trzeba zrobić
bo wszyscy zostali odwróceni i zatkały się im uszy, kiedy Budzy na scenie przed grą Grymuzy prosił o ciszę...
Budyń pisze:
Może gdyby ustalić ceny biletów na poziomie 200 - 250 zł problem by zniknął.
myślę, że całkowicie!

Przecież chodzi o zwrócenie pewnej uwagi na to, co proponuje wykonawac, którego (teoretycznie) przyszliśmy słuchać... Może on ma COŚ do przekazania? I wcześniej to przygotował...? Budyniu - nie mówię za wszystkich, ale tak mnie jakoś wychowano, że są odpowiednie sposoby wyrażania swojej osoby w odpowiednim czasie i w odpowiedni sposób; w momencie, kiedy mamy "Zostaw to" mogę odbijać się od okolicznych ludzi, kiedy robi się ciemno i cicho, ja tez robię się ciemna i cicha... - może coś mi to daje?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 11:41:24 

Rejestracja:
ndz, 09 stycznia 2005 15:56:44
Posty: 39
Skąd: Oliwa DS 10
elsea pisze:
O! TAK! rozumiem, że te krzesła to po to, żeby było co łamać? (nie wiem, czy słychać ironię?)

jeśli po to jesem za :)
Budyń pisze:
Może gdyby ustalić ceny biletów na poziomie 200 - 250 zł problem by zniknął.


brawo jestem pełen uznania - genialny pomysł... :oops:
sorry, ale za tyle to i ja nie pyknę, chociaż chamstwa na koncercie staram się nie robić...a i spokojne klimaty Armii uwielbiam :evil:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 12:04:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4937
Skąd: Biadacz
po pierwsze
uważam, że z tego, że Armia wyszła z getta trzeba się cieszyć, nie ma co marudzić, ze przychodzą ludzie, którzy w naszym mniemaniu nic nie kumają - to nie nasza rzecz... ja tam jestem z tychm, którzy stoją i słuchają na koncertach i też mi szkoda, że niektórzy nie znają na tyle repertuaru, że nie wiedzą, że teraz jest taki klimaciarsi moment...

po drugie
Armia dopiero odbudowuje swoją pozycję na scenie muzycznej, czy nam się to podoba czy nie... na wrocławskim koncercie nie było dużo ludzi i trzeba sie cieszyć, że ktoś na te kncerty chodzi, że ktoś płyty może kupi.. w końcu te 200 osób zaglądające tutaj zespołu nie utrzyma...

po trzecie to o czym pisał Crazy mi przypomina taką historię:
Mój pierwszy koncert New Model Army w Katowicach w 1998 roku - full ludzi w Mega Clubie, środek koncertu - Sullivan sam gra Green and Grey - w tym utworze jest taki przejmujący moment wyciszenia... i w tym momencie jekieś tępe dwa osiły zaczynają wrzeszczeć... Justin spojrzał na nich z politowaniem, reszta publiki też, a oni hahaha... no i najsmutniejsze jest to, że pamiętam to do dzisiaj, a to był taki piękny koncert z trzema bisami...

pozdro...
KoT

...skończyłem-rozpoczynaj...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 12:22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 22:12:39
Posty: 39
Skąd: Warszawa/Węgrów
KoT pisze:
w końcu te 200 osób zaglądające tutaj zespołu nie utrzyma...


hmmm... tak sie zastanawiam... czy mozna znalesc gdzies dane, lub moze ktos ma taka wiedze... ile poszczegolnych plyt sprzedala Armia? Ile rozeszlo sie Trupiej Czaszki, Budzego solo?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 14:56:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 13:59:25
Posty: 34
Skąd: Białystok & Łomża
Ja osobiście uważam, że nadmiar publiki szkodzi całemu klimatowi. Na koncercie w Białymstoku klub nie pękał w szwach a mimo to imprezka była niesamowita. Przyszli ci ludzie, którzy chcieli się bawić, a nie robić gnój... Dwa tygodnie wcześniej na koncercie "Kultu" również w "Gwincie" nie było gdzie nosa wsadzić. Ogólnie było do bani... lepiej było by w domu muzy posłuchać przynajmniej nikt ci bydła za plecami nie robi... Wniosek taki: Nie zawsze więcej ludzi = udany koncert(dobra zabawa). Jak mówi stare przysłowie "W kupie jest fajnie tylko troche śmierdzi".

_________________
Ty też tam byłeś!

..†..†..†..

Ty też gwóźdź wbiłeś!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 16:54:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25389
a ja myślę, że pewne rzeczy się nie wrócą

napisałem swojego posta, by wyrazić pewien żal za czymś, co odeszło, bo to były dla mnie najbardziej niezwykłe koncerty

ale zdaję sobie sprawę, że pewnych rzeczy nie da się utrzymać na siłę; jeszcze nie tak dawno na tym forum byłem gorącym rzecznikiem, żeby Armia grała znowu dużo Triodante na koncertach... chcę niby dać sobie złamac mostek za Piosenkę po nic - ale tak naprawdę nie tyle nie widzę sensu, co nie widzę możliwości, żeby to wyszło. To są inni muzycy i inna publiczność. Jak wielokrotnie powtarzałem, obecny skład Armii najlepiej wykonuje rzeczy nowsze a obecna publika Armii najlepiej odbiera też rzeczy nowsze - oraz te zupełnie starsze. Czasy Triodante i Ducha, choć dla mnie najpiękniejsze, są przeszłością...

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 30 stycznia 2005 16:56:35 
Moze jeszcze bedzie czas na przekrojowe granie
Póki życia, póty nadzieji :)
:piwo:
(redsik? ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 lutego 2005 23:05:33 

Rejestracja:
czw, 23 grudnia 2004 10:15:59
Posty: 11
o czym wy kolesie wogole mowicie znalezli sie natchnieni ktorzy wszystko wiedza i by wszystkim tlumaczyli kazdy na armie przychodzi i kadzy ma prawo krzyczec jakij muzyki chce sluchac i nie wy jestescie od tego zeby wyzywa innych ludzi od bydla jak wam nie pasuje to idzcie na krawczyka do kongresowej a swoja droga bardzo dobrze ze budzy troche przystopowal z chrzescijanstwem zreszta jego sprawa chcecie sie modlic to idzie do kosciola a na koncercie jst pogo i sa rozni ludzie i rozne oczekiwania i nie wyzywajcie innych od bydla


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 lutego 2005 23:11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
piękny post!

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group