Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 10:50:16

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 lutego 2005 23:13:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
oi!


ps. co to znaczy stopowac sie z chrzescijanstwem?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 lutego 2005 23:23:44 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 13:58:33
Posty: 189
nie ja pisze:
chcecie sie modlic to idzie do kosciola a na koncercie jst pogo i sa rozni ludzie i rozne oczekiwania i nie wyzywajcie innych od bydla


Jest też (ponoć) wolność słowa i będę nazywał bydłem, kogo uznam za godnego tego miana. A do kościoła nie chodzę.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 lutego 2005 23:39:47 
nie ja pisze:
i sa rozni ludzie i rozne oczekiwania


myśle że wszyscy to rozumiemy... tylko że np. moje oczekiwania są takie- jak przychodze na koncert armji to chcę się dobrze bawić- jasne- ale też posłuchać muzyki a gdy mi ktoś to chamsko utrudnia (bo okrzyki 'wypierdalaj' do grymuzy to jest CHAMSTWO) to bardzo mi sie to nie podoba...i mam prawo nazywać takie tam zjawiska 'bydłem'

ech...


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 lutego 2005 02:27:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
PANKI GRAĆ KU**A MAĆ

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Ostatnio zmieniony śr, 02 lutego 2005 02:33:03 przez Budyń, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 lutego 2005 02:28:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
SIE-KIE-RA!!!

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 lutego 2005 02:58:12 
nie ja pisze:
o czym wy kolesie wogole mowicie znalezli sie natchnieni ktorzy wszystko wiedza i by wszystkim tlumaczyli kazdy na armie przychodzi i kadzy ma prawo krzyczec jakij muzyki chce sluchac i nie wy jestescie od tego zeby wyzywa innych ludzi od bydla jak wam nie pasuje to idzcie na krawczyka do kongresowej a swoja droga bardzo dobrze ze budzy troche przystopowal z chrzescijanstwem zreszta jego sprawa chcecie sie modlic to idzie do kosciola a na koncercie jst pogo i sa rozni ludzie i rozne oczekiwania i nie wyzywajcie innych od bydla


Uwielbienie Siekiery i Legendy swoja drogą i nikt nikomu nie każe zmieniać upodobań
ALE jak gitarzysta gra solówkę na gitarze akustycznej i ludzie drą się WYPIERDALAJ, to to jest bydło, SCHLANE BYDŁO
a jak publika drze mordy Siekiera i zagłuszają solowy popis gitarzysty, albo waltornisty w trakcie kawałka, to tego też przesadnym szacunkiem dla muzyka bym nie nazwał

Budyń, ok nie mamy dystansu do Armii, ale chciałbyś by na koncercie Spirit 84 publika darła ryja wypierdalaj do zespołu? Uważasz to za luzik?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 lutego 2005 09:19:30 

Rejestracja:
wt, 25 stycznia 2005 09:38:20
Posty: 54
Ludzie którzy wyzywali Michała Grymuzę to bydło i swołocz po stokroć i ja sobie nie życzę aby przychodzili na koncert Armii!!!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 lutego 2005 10:37:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
3bajki pisze:
Budyń, ok nie mamy dystansu do Armii, ale chciałbyś by na koncercie Spirit 84 publika darła ryja wypierdalaj do zespołu? Uważasz to za luzik?

Jeśli miałoby to służyć przystopowaniem naszych zapędów do grania jakiś smętów... :)
... a tak serio, gdzie ja napisalem, że akurat krzyczenie "wypierdalać" to luzik?

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 lutego 2005 11:15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Z lekkim opóźnieniem odnalazłem topik. Kilka razy już się tu i ówdzie wypowiadałem na ten temat. Popieram by zacząć od kilku czadów z Siekierą włącznie a potem różnicować nastrój i zawartość płyt. Poza tym od wczoraj słucham na okrągło UT i trochę żal, że ta trasa mało ją w sumie promowała. Co prawda Budzy mówił, że wynikło to częściowo z faktu, że płyty jeszcze nie było ale liczę jeszcze na jakieś większe uwzględnienie na kolejnych koncertach.
O chamstwie to mi sie nawet nie chce pisać. Żenada. A kojarzenie Armii tylko i wyłącznie z punkczadami to lekki prymitywizm. Już od Legendy przynajmniej czar Armii polega na bogactwie brzmienia, jego unikalności, obecności waltornii, zagadkowych tekstach itp. Bez tego, sorrki ale to byłby zwykły czadowy zespół, nawet jeżeli legendarny.
Sam w Stodole miałem ochotę zdzielić jednego gościa, który mocno naprany, dość wyraźnie szukał zaczepki. Kacper i Józek dokładnie wiedzą o kogo chodzi. Krzyczał w totalnie idiotyczny sposób, próbował nas lekko poturbować. Na szczęście po paru numerach dał spokój a może po prostu tłum przeniósł go w inne miejsce. Szkoda bo na 'walce' z nim straciłem parę minut, kiedy mógłbym bardziej skupić się na scenie.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 lutego 2005 11:18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:30:29
Posty: 406
Cytat:
SIE-KIE-RA!!!


MO-TY-KA!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 02 lutego 2005 21:52:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Budyń pisze:
Po co jakieś bydło przychodzi na koncerty NASZEJ Armii i przeszkadza nam w należytym odbiorze NASZEJ muzyki. NIE ŻYCZYMY SOBIE OBCYCH NA KONCERTACH ARMII
PRÓCHNO POD SCENĘ - WARIACI ZA DRZWI

rozumiem, że to ironia??? Ja bydła też nie znoszę i miałam ochotę wyjąć siekierę... żenada po prostu. Ale chyba trzeba się pogodzić. I nie przesadzajmy... Tekst o dziewczynkach z Oazy to już faszyzm. Nie ma innego wyjścia-Tom musi rządzić, a my sobie tu możemy biadać...
no dobrze, wyżyję się jeszcze: moje przesłanie dla bydła: fak of...

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 lutego 2005 14:12:33 
Budyń pisze:
3bajki napisał:
Budyń, ok nie mamy dystansu do Armii, ale chciałbyś by na koncercie Spirit 84 publika darła ryja wypierdalaj do zespołu? Uważasz to za luzik?

Jeśli miałoby to służyć przystopowaniem naszych zapędów do grania jakiś smętów...
... a tak serio, gdzie ja napisalem, że akurat krzyczenie "wypierdalać" to luzik?


A gdzie było że nie jest? Przecież Ci się nie podobała rozwazanie na temat zachowania publiki, bo
Sie-kie-ra i koniec dyskusji

a potem tylko zostaje okładania się łapami
dlatego własnie nie lubię Sie-kie-ra
i Siekierowców

----
just cause You got power
that don't mean Ypo have a right
że zacytuje nieśmiertelne Motorhead


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 lutego 2005 14:19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
nie odpowiem

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 lutego 2005 14:47:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
cos mi sie zdaje ze offtopic sie zalacz :|

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 lutego 2005 18:04:38 
Budyń pisze:
nie odpowiem


znaczy co, dym się szykuje? ;)


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 146 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 157 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group