Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 23 kwietnia 2024 19:59:39

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 19:35:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
W sobotę 9 czerwca w Tarnowskich Górach odbyła się impreza pod nazwą "Metalpark".Był to przegląd młodych zespołów parających się muzyką metalową.Pierwotnie gwiazdą imprezy mieli byc Acid Drinkers,
lecz ze względu na" trudności obiektywne"(jak to się kiedyś mawiało),o umilenie imprezy została poproszona Armia.
Na Metalpark dotarłem paręnaście minut przed godziną 21,na końcówkę występu zespołu Coda.Przechadzając się wśród dosyc licznie zgromadzonej publiczności, miałem troszeczkę mieszane uczucia jak zostanie przyjęta Armia, bądz co bądz,jest to impreza metalowa.
Koncert rozpoczął się parę minut po godzinie 21:30 znanym i powszechnie lubianym utworem zespołu Siekiera : Misiowie puszyści.
( no, przynajmniej lubianym przeze mnie).Pod sceną zaczęła zbierac sie powoli publika, powolutku coraz więcej i więcej , a potem całkiem sporo.
No i potem już zabawa na całego! A na perkusji kto przygrywał?No kto?No pewnie że Beata!Dopiero gdzieś w środku koncertu ustąpiła miejsca Krzyżykowi.Armia w swym ponadpółtoragodzinnym występie zaprezentowała to co najlepsze w swojej twórczości.Koncert kończyły trzy bisy i do dziś gdzies tam w głowie mi krąży .........On jest tu On żyje......
Koncert naprawdę dobry.Mimo, że impreza nie była biletowana, a browarki były ogólnodostępne, ogólnie panował ład i porządek.Incydentów alkoholowych prawie brak( nie licząc jednego,jak jeden gośc przechytrzył ochronę wpadł na scenę i chciał ucałowac Tomka!)
Armia ostatnio dosyc często odwiedza Śląsk i chwała jej za to.I fajno jest a nawet byczo!Ślązacy pozdrawiają i zapraszają znowu.Aha, wracając po koncercie do samochodu mijałem dwie mamy z śpiącymi w wózeczkach dzieciakami,które dyskutowały na temat twórczości Armii :shock: ..... i tak zrobiło się jakoś błogo i miło.....

_________________
..Ty się tym zajmij..


Ostatnio zmieniony sob, 23 czerwca 2007 08:05:59 przez wuka, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 14 czerwca 2007 23:47:55 

Rejestracja:
sob, 25 czerwca 2005 23:43:34
Posty: 78
Skąd: siemianowice
ogólny niedobór czasu i trudności komunikacyjne (tam chyba inaczej jak autem sie o 23 nie da się wydostać) a i atrakcyjna alternatywa (urodziny Gangu Olsena w Rudzie Śl.) sprawiły żem mimo planów się nie pojawił..

i teraz dopiero żal ścisnął, ze straciłem okazję do zobaczenia Beaty na żywo z Armią (a mój pierwszy w życiu koncert Armii był już ze Ślepym) i poznania forumowicza z mojego miasta :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 30 czerwca 2007 21:15:51 
WUKA70 pisze:
No i potem już zabawa na całego! A na perkusji kto przygrywał?No kto?No pewnie że Beata!Dopiero gdzieś w środku koncertu ustąpiła miejsca Krzyżykowi.

Szczerze zazdroszczę.
fan pykania Beatki na 'Drodze'


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group