Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 09:01:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 lutego 2005 15:41:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
Zgadzam sie z czescia twojego postu Pet ale nie mozna odrazu zakladac ze muzyka Kowalskiej czy Rynkowskiego jest robiona tylko dla kasy. To ze ona sie nie podoba Tobie czy mnie wcale nie znaczy ze ktos ja nagral tylko w celach komercyjnych. Wierz mi ze ludzie nagrywaja z pasją disco polo (i to ludzie o zgrozo po II stopnia Szkoly Muzycznej....znam takich) Tak jak pisalem dla jednych niesie to ładunek emocjonalny dla drugich nie...nie mozna klasyfikowac...i bylbym bardzo ostrozny w wypowiadaniu takich kwestji "Ale czy niesie jakis ladunek emocjonalny? Tez chyba nie." Dla mnie nie niesie...ale dla mojego kumpla niesie...i tyle...

Pet pisze:
bo po pierwsze ciezko wkladac serce w cos co jest kolejnym produktem przeznaczonym do lansowania na falach radia eremefefem


Skąd wiesz co za chwile nie stanie sie tym produktem?? Czy płyta Mozdzera "Piano" powstala bez serca, przeznaczona do lansowania? Czy jesli Ultima okaze sie wielkim sukcesem komercyjnym (zalózmy :wink: ) to jak ktos powie ze Budzy nagrał płyte by sie wreszcie wylansowac to przyznasz mu racje?...jasne ze nie....i masz racje! Nie neguje tego ze niektórzy specjalnie nagrywaja muze po to by ja potem na sile sprzedac dzieki mediom...ale uwazam ze Michał Grymuza do takich ludzi nie nalezy....
Pozdrawiam :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 lutego 2005 16:01:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21387
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Kajo pisze:
Zgadzam sie z czescia twojego postu Pet ale nie mozna odrazu zakladac ze muzyka Kowalskiej czy Rynkowskiego jest robiona tylko dla kasy. To ze ona sie nie podoba Tobie czy mnie wcale nie znaczy ze ktos ja nagral tylko w celach komercyjnych. Wierz mi ze ludzie nagrywaja z pasją disco polo (i to ludzie o zgrozo po II stopnia Szkoly Muzycznej....znam takich) Tak jak pisalem dla jednych niesie to ładunek emocjonalny dla drugich nie...nie mozna klasyfikowac...i bylbym bardzo ostrozny w wypowiadaniu takich kwestji "Ale czy niesie jakis ladunek emocjonalny? Tez chyba nie." Dla mnie nie niesie...ale dla mojego kumpla niesie...i tyle...


Ale jasne, masz zupelna racje... Rynkowski, czy Kowalska, moga to robic z pasja, bo to bedzie ICH plyta i ICH muzyka, ale podejrzewam, ze kolo majtasow im lata, czy ta muzyke bedzie dla nich gral Grymuza, czy ktos inny, byle by zrobil to tak, jak ONI sobie tego zycza. Tak samo wydaje sie, ze Grymuzie jest wszystko jedno czy bedzie wspolpracowal z Rynkowskim czy z Kowalska i jaka ONI mu role narzuca i wlasnie o to chodzi. Moze troszke inaczej ma sie sprawa w momencie, kedy to sam Michal jest producentem, ale jakos mi sie nie wydaje, ze kolo, ktory kiedys gral w swoim zespole taka muzyke jaka gral, nagle rozmilowal sie w delikatnych i subtelnych dzwiekach pop-u bez wyrazu i smaku.

I nie chodzi mi o to czy plyta osiagnie sukces komercyjny czy nie, ale czy jest produkowana od razu z mysla o tym, aby taki sukces osiagnac. Czyli na przyklad latem trzeba wypuscic piosenke "Dziewczyny lubia braz" bo to sie dobrze sprzeda w nadmorskich kurortach. Zycze Armii, aby "Ultima Thule" zyskala status trzech platynowych plyt i doczekala sie 10-ciu wznowien. Nie zyczylbym sobie natomiast, zeby Armia zaczela nagrywac plyty z mysla o tym, zeby spodobaly sie "szerokiej grupie odbiorcow" ;)

Zdrowka zycze :piwo:

PS: Aha, jeszcze jedno... Moze faktycznie sie myle i moze faktycznie Michal odkryl w sobie pasje do grania tylko i wylacznie takiej muzyki, estetyka popowa to cos co go kreci i nie robi tego dla pieniedzy, tylko z prawdziwego zamilowania, moze jego niedoscignionym wzorem jest anonimowy gitarzysta akompaniujacy Britnej Spirs i moze jego najwiekszym marzeniem, ktore mu po nocach spac nie daje, jest wspolny wystep na jednej scenie z Jenifer Lopez, ale powiedz sam... Wierzysz w to? ;)

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 lutego 2005 21:33:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Pet pisze:
jego najwiekszym marzeniem, ktore mu po nocach spac nie daje, jest wspolny wystep na jednej scenie z Jenifer Lopez


kurde...... niech tylko spróbuje tak marzyć!!!!!
Nie ma prawa - to moje marzenie!!

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 lutego 2005 21:43:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21387
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Piła pisze:
kurde...... niech tylko spróbuje tak marzyć!!!!!
Nie ma prawa - to moje marzenie!!


Mozecie sie dogadac, i uswietnic wystep Dżej-Lo gra dwoch gitar ;)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 lutego 2005 22:00:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Ja nie muszę grać, wystarczy, że będę stał za nią a ona będzie kręcić tyłeczkiem..... eeech, marzemia....:)

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 28 lutego 2005 01:06:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
PRZEKAZCIE JAKOS KACPROWI: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=43122597 & http://www.allegro.pl/show_item.php?item=43449960


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 marca 2005 02:44:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
zara zara, Piła, ty masz jakieś namiary, żeby się dostać na tą scenę? spory nasze o tygodnik powszechny w tym miejscu wyłączamy i na oną scenę idziemy razem!
może można na allegro taki występ wygrać? (to tak, co by pozostać w temacie ;-))

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 marca 2005 03:43:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Crazy pisze:
zara zara, Piła, ty masz jakieś namiary, żeby się dostać na tą scenę?


No wiesz, Crazy, wszystko da się zrobić.... dla takich bioder to mogę nawet Bena Afflecka potraktować z fleka:) Ty też jesteś wielbicielem....hmmmmm...talentu...Jennifer Lopez?
A może by tak zorganizować coś jak występ Armii i Jennifer Lopez?
Armia by grała a JLo ruszała tylko tyłeczkiem:)

Crazy pisze:
spory nasze o tygodnik powszechny w tym miejscu wyłączamy


Hej, chyba o Wyborczą się sprzeczaliśmy.... a już napewno o Masłowską.... ale Tygodnik Powszechny? Nie pamiętam.......

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 marca 2005 03:47:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
wszystko jedno; ewidentnie mogliśmy się posprzeczać o WSZYSTKO
wszystko z wyjątkiem naszej ulubionej artystki estradowej :D
zresztą z tematu o ogrzycach wyniosłem wrażenie, że akurat w tym temacie to się wyjątkowo zgadzamy!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 marca 2005 04:03:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
oj tak, oj tak.....
A ona właśnie płytę wydała czy wydaje za chwilę.... ja tam nawet chyba nic tej pani w sumie nie słuchałem.... taki teledysk na stadionie chyba tylko jak majtała nóżkami w białej miniówie..... ale też w sumie przy niej słuch mi się wyłącza ale za to wzrok pożera ją całą.

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 03 marca 2005 16:35:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
Mąż! Ale weźmiesz mnie ze sobą, bo inaczej nie puszczę!
(przyznaj, kto pościagał te wszystkie klipy z J.Lo? ;D )


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 marca 2005 10:50:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Heh.... za chwile na scenie się nie pomieścimy......

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 marca 2005 10:53:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21387
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Piła pisze:
Heh.... za chwile na scenie się nie pomieścimy......


Dojdzie w koncu do tego, ze Dżej-Lo stwierdzi, ze w takim tloku, to ona nie moze pracowac (czyt: krecic tyleczkiem) i odejdzie odeta uprawiac ten proceder (czyt: krecic tyleczkiem) w jakims bardziej ustronnym miejscu ;)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 marca 2005 11:25:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Pójdziemy za nią!!!!

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 04 marca 2005 17:14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
sznureczkiem

albo nie, bo tylko pierwszy by miał dobry widok
falangą


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 342 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group