Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 20:52:12

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1483 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 99  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 lutego 2005 21:41:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Armijny Smok pisze:
nie rozumiem - podobnie jak tego, że w Armii - nie ma Beaty - po prostu jakoś nie trafiają do mnie wyjaśnienia że to z powodu braku czasu

:shock: chłopie, a jaką rolę przewidujesz dla bobasa? jako tamburyn???

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 lutego 2005 23:10:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 lutego 2005 23:28:13
Posty: 437
Skąd: Kraków (sercem Gdynia)
przeszkadzajki :mrgreen: dobre :)

a bodajże w "Radykalnych" Stopa przyznał, że "nie umie grać metalu".. a Duch punkowy zbyt nie jest, hehe... i może to też deko zaważyło na decyzji?...

_________________
w ręce kamień. my i oni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 lutego 2005 23:12:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Ale jakoś "Ducha" wytrzymał, choć niezbyt dobrze go tam słychać (zresztą nie tylko jego :( ).

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 09:53:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Crazy pisze:
chłopie, a jaką rolę przewidujesz dla bobasa?


A to Beata jest samotną matką??? Jeśli reszta zespołu uważa, że zastępstwo Ślepego wychodzi lepiej niż powrót Beaty, to w porządku - w końcu on współtworzył UT, a nie Beata, ale żeby zasłaniać się tym, że opieka nad paromiesięcznym dzieckiem pochłania jej cały czas i nadal uniemożliwia jej dalsze granie w Armii, to chyba przesada.

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 10:02:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
ej...a moze zycie prywatne Beaty-matki :) to nie nasza sprawa???? :oops: :roll: :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 10:18:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
No tak. Dlatego najbardziej podobają mi się zwięzłe odpowiedzi Toma: "Beata już nie gra z Armią". Bez wnikania, dlaczego...

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 11:37:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Boskey pisze:
ej...a moze zycie prywatne Beaty-matki to nie nasza sprawa????
najsłuszniejsze stwierdzenie, ale
odbiegając od Beaty jako takiej
piotrpanek pisze:
ale żeby zasłaniać się tym, że opieka nad paromiesięcznym dzieckiem pochłania jej cały czas i nadal uniemożliwia jej dalsze granie w Armii, to chyba przesada.

PiotrzePanku (i Armijny Smoku tez), że tak "zapytam poniżej pasa" - ile dzieci juz urodziłeś? I jak się grało na CZYMKOLWIEK, kiedy miały 8 miesięcy? :o
(ja miałam trudności z prawidłowym trzymaniem gitary, z powodów czysto fizjologicznych związanych z karmieniem niemowlaka... nie mówiąc już o tym, że ZAWSZE kiedy już wydawało się, ze mogę się zająć czymś niezwiązanym z dziećmi, zdarzało się coś, co mnie wyprowadzało z tego błędnego mniemania.)
No, tak... w sumie znam kobiety, które wróciły do pracy 2 miesiące po porodzie. Tak też można.
Masz rację, nie moja sprawa.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 11:53:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Dobra, przesadziłem z tym paromiesięcznym dzieckiem i profesjonalnym graniem na perkusji. Ja tu często przesadzam. Szyby krzyżackiego samochodu czasem przysłaniają mi tę jaskrawość...
Naprawdę nie chodziło mi stwierdzenia, że nie gra, bo wychowuje dziecko, tylko, że nie będzie grać z tego powodu... Wolę proste wytłumaczenie - przestała grać, bo trudno się to robi w ciąży* i jakiś czas po porodzie**, w tym czasie zastąpił ją Ślepy i pewnie już tak zostanie.



*przynajmniej od pewnego etapu
**tu się nie będę spierał o terminy, bo po pierwsze - każdy przypadek sytuacji rodzinnej jest inny, po drugie - konkretna kobieta to nie twór statystyczny i różnie wpływa na nią połóg i laktacja, po trzecie - każda praca wymaga innej aktywności, innej praca sekretarki, innej nauczycielki akademickiej, innej rolniczki, a jeszcze innej perkusistki

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 11:58:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
piotrpanek pisze:
Ja tu często przesadzam
;-) :) czy to z powodu Twego wykształcenia? ;)
:piwo: dla Ciebie


piotrpanek pisze:
a jeszcze innej perkusistki
bo wiesz, ja to mam takie skojarzenia, że to prawie jak praca na przodku (sądzę po zdjęciach Ślepego ;) ) i po prostu własne wspomnienia rzutują na to, co piszę. Ja bym żadną miarą nie dała rady...
Ogólnie to uważam też, że nie powinno się w ogóle roztrząsać tego tematu, i oczywiście, i tak o tym piszę... Heh.
Przepraszam.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 12:07:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
elsea pisze:
piotrpanek napisał:
a jeszcze innej perkusistki
bo wiesz, ja to mam takie skojarzenia, że to prawie jak praca na przodku (sądzę po zdjęciach Ślepego Wink )



eee tam - to taka siedząca robota :mrgreen:

Cytat:
Ja bym żadną miarą nie dała rady...



Ja pewnie też nie ;-) Pokazuje to, że Beata ma większą krzepę niż niektórzy faceci Obrazek, ale oczywiście pewnych praw fizjologii nie da się przeskoczyć...

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 12:15:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
piotrpanek pisze:
eee tam - to taka siedząca robota
że tak napiszę
BUAHAHAHAHAHAHAHA :lol:
piotrpanek pisze:
ale oczywiście pewnych praw fizjologii nie da się przeskoczyć...
nie da. chlip
Ale offtop. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 15:06:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 14 lutego 2005 23:28:13
Posty: 437
Skąd: Kraków (sercem Gdynia)
Miki pisze:
Ale jakoś "Ducha" wytrzymał, choć niezbyt dobrze go tam słychać .


cóż - może dobrego słowa użyłeś - "wytrzymał", a nie "zachwycił się fazą produkcyjną".. ;) może właśnie po nagraniu Ducha stwierdził, że to już nie "jego" muza?...

takie gdybanie wychodzi, ale ten topic taki jakiś... hipotyzujący :)

_________________
w ręce kamień. my i oni.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 15:12:44 
Zaraz, zaraz, o co Wam chodzi? Że niby DUCH został źle wyprodukowany? No, basta! Dla mnie, żadna inna płyta Armii (może poza LEGENDĄ) nie może się pod tym względem z DUCHEM równać.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 17:27:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 20 listopada 2004 11:57:17
Posty: 346
Skąd: z Tajniaka
Armijny Smok pisze:
i jeszcze coś - jak można zostawić Armię dla Voo Voo - nie rozumiem -



Ja przypuszczam, ze gdyby Armia nie przeprowadzila sie do Poznania, to Stopa ciagle by w niej gral. A ze wybral gre w Voo Voo? Pewnie mial po prostu blizej na proby? Co prawda to tylko gdybanie, ale gdybac kazdy ma prawo. Inna sprawa jest taka, ze nie podoba mi sie cala ta nagonka na Voo Voo, tym bardziej, ze zespol ten tworzy nie tylko pan Waglewski, ale jeszcze trzech innych muzykow. Dwaj z nich wystapili na ostatniej plycie Tymoteusza, jeden z nich nie tak dawno wystapil na koncercie urodzinowym Armii. Stopa nie jest dzieckiem. Wybral gre w Voo Voo - nalezy to uszanowac.

_________________
.
.
przebacz mi przyjacielu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 16 lutego 2005 17:59:28 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:31:23
Posty: 3409
Ha, można by sobie zadać pytanie, czy Armii wyszły na dobre te częste zmiany składu, czy nie. Moim zdaniem, które już kiedyś na starym forum wypowiedziałem, zmiany składu w Armii skutkowały dopływem nowych pomysłów, brzmień, kompozycji i nie ma co nad tym biadolić i tęsknić za przeszłością. Klejem dla wszystkich płyt jest Budzy i Banan. Dzięki nim zespół jest cały czas rozpoznawalny, choć każda kolejna płyta niesie ze sobą jakiś nowy smaczek.
Po "Ultimie" stwierdzam, że obecny skład Armii jest wyjątkowo udany i mam nadzieję, że ci muzycy dostarczą nam jeszcze wielu magicznych chwil...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1483 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 99  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group