Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 03 maja 2024 11:58:08

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 14:40:41 

Rejestracja:
pn, 07 listopada 2005 20:24:08
Posty: 3118
Część chórowa była bardzo sympatyczna, fajnie było Wasz wszystkich zobaczyć i grupowo powydzierać się do mikrofonów (dzięki Armio, za tę możliwość!!).

Koncert mi osobiście nie podszedł, ale to tylko kwestia doboru utworów, bo poziom i cały klimat jak najbardziej na plus.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 14:51:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
btw, budzy na prawym przedramieniu ma jakieś domowej roboty dziary ? ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 14:57:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
ceigrektezet pisze:
na prawym przedramieniu

na lewym też :)

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 15:06:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 23 lutego 2007 17:08:00
Posty: 45
Skąd: z nienacka | Poznań/Swarzędz | ZHR | CLC
WUKA70 pisze:
P.S. Jeszcze się tylko pod nim podpiszcie..proszę...

Dla zainteresowanych: Ten typ na wprost elronda w brązowej bluzie, przed Panem w błękitno-granatowych paskach to ja. Z perspektywy fotografa, ten gość po mojej prawej, a w trzecim rzędzie, dokładnie za Igorem, w bluzie w poziome brązowo-"niebieskie";) paski to aim one. :)
ceigrektezet pisze:
btw, budzy na prawym przedramieniu ma jakieś domowej roboty dziary ?

Dziary pierwsza klasa! ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 15:16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19447
Skąd: z prowincji
a ten w czarnej sztruksowej marynarze to ja

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 15:21:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
Trzy niewiasty na prawo od Budynia to nieforumowe dwie znajome MAQ(Magda i Marta) i jedna równie nie forumowa jego siostra(Ewa) więc trudno żeby Cytz kojarzył :wink:
Kudłacz stojący za Budyniem w Legendowej koszulce to MAQ w tej samej linii stoją od MAQ na prawo Pablak(pomiędzy nami w linii dalszej niejaki Rosomak również nie forumowy), Przebłysk i żona Erkeja, której to forumowej ksywy nie kojarzę :(
Najwyższa po Mikim osoba z grona forumowego w rzędzie 4tym to Pluton.

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 15:24:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22886
MAQ pisze:
żona Erkeja, której to forumowej ksywy nie kojarzę

katrinix

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 15:32:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
W filetowym szalu to ja :)
na godzinie mniej więcej 8 (jeśli na czubku mojego nosa jest 12) w takim szarym czymś, to Mikołaj.

fidel pisze:
Dla zainteresowanych: Ten typ na wprost elronda w brązowej bluzie, przed Panem w błękitno-granatowych paskach to ja.

Gdy stałam wcześniej w tamtych okolicach, zaczęłam się zastanawiać, czy jeszcze urosnę.. :roll:

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 15:42:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 27 stycznia 2006 00:11:36
Posty: 366
Skąd: ...
Było świetnie! Dzięki wszystkim za wszystko! :)

_________________
"...zostań tu
serce znów zabije
uwolnij mnie
wyciągnij rękę..."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 16:44:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 23 lutego 2007 17:08:00
Posty: 45
Skąd: z nienacka | Poznań/Swarzędz | ZHR | CLC
Tosisława pisze:
Gdy stałam wcześniej w tamtych okolicach, zaczęłam się zastanawiać, czy jeszcze urosnę..

Ale ja mam przecież tylko 193 cm wzrostu ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 18:34:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 01 sierpnia 2006 11:34:42
Posty: 89
Skąd: Toruń
Ehh.. byłem w sobotę w Poznaniu, ale niestety zawody długo trwały i prawie czasu nie było.. ale miałem pomysł, że gdyby czas był, to bym spróbował przybyć.. zresztą na zawodach miałem PMK na sobie (tak w razie czego? :P)

_________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic. (Anonymous)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 19:14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11819
Chciałbym jeszcze opisać kilka refleksji na temat tego, co działo się 8 października w poznaniu,,, Po przybyciu w okolice klubu Blue Note udało się mi zapoznać kilku forumowiczów (m.in. Mirus, Kono, Groszek),,, później już w klubie było już nas naprawdę wielu i z każdą chwilą coraz radośniej – bo zarówno miło było się zapoznawać z nieznanymi przez mnie do tej pory forumowiczami, jak również zobaczyć znajome już od lat twarze.
…chór,,,
Nagrywanie chóru było dla mnie jakimś totalnie czarodziejskim przeżyciem. Początkowa próba pokazała, że będzie ok, ale z każdym kolejnym „Ło-o-o” było już tylko lepiej,,, Kicha wszystko nagrywał – i czuwał, żeby wszystko technicznie dobrze brzmiało, więc pewnie będzie super,,, jak już wcześniej napisałem – to wydarzenie na pewno zostanie w mojej pamięci na bardzo długi czas – i dało mi wiele, wiele radości,,, chyba spełniło się jedno z moich marzeń :)
,,,koncert,,,
Po nagrywaniu chóru – nastąpiła około godzinna przerwa,,, potem zagrał suport, o którym już napisał Budyń, więc nie będę się powtarzał,,, Armia w klasycznym składzie – czyli bardzo mocnym,,, Już na próbie można było usłyszeć dźwięki utworu Adwent – więc zapowiadał się wyjątkowy koncert. Aviator miał nowego, czarnego Gibsona, który chyba się świetnie sprawdził,,, zaczęli od świetnego utworu z Ducha – i od razu pod sceną był ogień! Gdy powietrze przecięły pierwsze dźwięki Buraki Kapusta i Sól – i tu wspaniała interakcja z publiką, a gdy z tłumu Elrond wyłowił Gera - a ten oto pan zaśpiewał "We Don't Need No Education" – to było już genialne! RADOŚĆ!! Trudno jest mi wybrać jeden najlepszy moment na tym koncercie, bo było ich co najmniej trzy:
- ADWENT – czekałem na ten utwór dobrych kilka lat,,, nie pamiętam czy był on na moim pierwszym koncercie Armii w ’99, ani drugim po 2000, ale później na pewno go nie było,,, ten utwór bardzo lubię,,, zarówno na próbie, jak i w czasie koncertu, podczas tego kawałka towarzyszyły mi bardzo mocne, pozytywne emocje, dreszcze,,, waltornia dużo głośniej niż na płycie – wprowadzała na zwrotkach zupełnie inny klimat,,, no i riff główny,,, świetne wykonanie tego utwory,,,
-Underground – a w szczególności początek, gdy Elrond a’capella zaśpiewał: „Wołaj na cały GŁOS!!!” – a my rzeczywiście zawołaliśmy!! Ogólnie cały utwór koncertowo sprawdza się bardzo dobrze,,,
-Dom przy moście – zwłaszcza to, że dłuższy początek był śpiewany przez Elronda z perspektywy publiczności,,, to było super,,,
Setlista świetna, dawno nie byłem na koncercie na którym byłoby tak dużo Drogi,,, Elrond w świetne formie,,, spotkanie z forumowiczami – bardzo udane,,, szkoda, że nie udało się więcej i z większą ilością osób porozmawiać,,, Pod sceną dużo znajomych – było świetnie,,,

pozdrawiam wszytskich spotkanych forumowiczów - :) to był zaszczyt tam być :)

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 20:41:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 02 października 2006 13:09:41
Posty: 2805
Skąd: f'karium
Dzięki MAQ, że o mnie nie zapomniałeś. Jak mniemam, jako kobieta na to zwyczajnie nie zasługuję :evil: (tylko dlaczego część pań jednak wymieniłeś...)













:wink:
minimalnie na lewo od Budzego, w czerwonych koralach wyemancypowana Inverness :)

_________________
tory wyjeżdżają z lasu a tam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 20:50:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
Inverness pisze:
Dzięki MAQ, że o mnie nie zapomniałeś.

:oops:
Chciałem się skupić raczej na tych co są forum mniej znani :wink: (jakoś tak tylko z rozpędu wspomniałem o pablaku :wink: ), a ty jak wiadomo jesteś postacią pierwszoplanową jak mi tu ładnie Rosomak podpowiedział :)
Nie mniej i tak biję się w pierś.

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 10 listopada 2008 22:11:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 05 listopada 2008 19:42:59
Posty: 73
Skąd: Pradolina Noteci
WUKA70 pisze:
P.S. Jeszcze się tylko pod nim podpiszcie..proszę...



Na wprost Elronda, w pierwszym rzędzie, w szarej bluzie to ja :mrgreen: :wink:

_________________
"Ludzie przeważnie nie są źli, po prostu czasem dają się porwać jakiejś idei."


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 229 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group