Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 19 kwietnia 2024 01:10:32

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 lutego 2009 12:26:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Pisz co chcesz i tak tego nie widzę bo zdążyłem cie już zignorować za gryzoniowaty awatar. Buahahaha :twisted:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 lutego 2009 12:29:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 15 października 2006 09:21:55
Posty: 651
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
To był mój II koncert Armii. 3 lata temu prawie płakałem, przy utworach z Legendy. Teraz szedłem na koncert sceptycznie nastawiony, bo nie słucham już tak namiętnie Armii i po prostu byłem zmęczony.
To co było wczoraj wieczorem absolutnie odbiega od przedkoncertowych wyobrażeń. Zapomniałem już, jaką (wyżej wspomnianą :) ) moc ma to granie. Można powiedzieć, że na nowo odkryłem Armię...
Cytat:
bohaterem wieczoru był Krzyżyk
Zgadzam się w pełni. Chwilami po prostu stałem z otwartymi ustami i patrzyłem co on wyprawia.
extra plusy:
- bardzo ucieszyły mnie utwory z Ducha i "Buraki, kapusta i sól".
- "Przed prawem" - diametralnie zmieniłem zdanie na temat tego utworu, jest bardzo dobry.

Jedyne minusy to:
- nie za duża frekwencja
- "Marność" - no nie trawie tego kawałka

PS Stałem zaraz przy scenie, dziwnie ubrany - jasne dżinsy i jasna koszula... (nie zdążyłem się przebrać od poprzedniego wieczoru...:p)
PPS Budzy z tymi pekaesami wygląda jak Hellboy;)

_________________
wstanę jeszcze raz
raz jeszcze będę biec
tam gdzie czekasz Ty


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 lutego 2009 16:44:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 00:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
to teraz ja... coz, oplacalo sie przyjechac do trypolisu... dawno nie mialem ciar na zadnym koncercie, a tu prosze, udalo sie Armyji mnie poruszyc... :) z procesem musze sie chyba troche bardziej osluchac, w ogole naprawde straszne sa te kawalki, zlowieszczy smiech elronda mnie wystraszyl nie na zarty, dobrze, ze zagrali podroz na wschod, to troszke sie uspokoilem :wink: dobra, bez wazeliniarstwa... ladna sztuka, szkoda, ze nie wyszlo z akustykiem, generalnie milo widziec, ze muzycy na scenie sie usmiechaja, waltornia brzmiala wyjatkowo fajnie (no nie liczac tego, ze stojac chwile kolo odsluchu slyszalem prawie tylko ja)... brzmieniowo jakos tak troche dziwnie bylo, straszne roznice w zaleznosci od miejsca, w ktorym stalem... po lewej stronie aviatora praktycznie nie bylo slychac, ogolnie gitary jakies takie malo czytelne... dziwne to ucho ogolem.

no i przede wszystkim naprawde potezne podziekowania dla zespolu za to, ze przygarneli mnie w drodze powrotnej, dzieki czemu nie musialem sie blakac po Gdyni i czekac do 5 na pociag... moze kiedys uda mi sie jakos odwdzieczyc... szacuneczek!

p.s.
nie ma plucia, nie ma pankroka 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 23 lutego 2009 23:44:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 17 stycznia 2006 23:26:03
Posty: 227
Skąd: twin peaks/Gdynia
Najzabawniejsze,że podchodziłam do ludzi i wydawało mi się,że są z forum a zawsze okazywało sie,że nie są :lol: Więc pewnie wszyscy do których nie podeszłam byli z forum :lol: Koncert jak zwykle mistrzowski.Jak cudownie usłyszeć nowe kawałki na zywo. I jak to na Armii...siła.Niesamowita siła i głos,który przewireca Ci uszy.Dziękuje,że można was było usłyszeć ponownie.

_________________
Nie każdy kto mówi tobie Panie do królestwa Bożego się dostanie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 25 lutego 2009 18:23:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Aguirre

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 lutego 2009 16:33:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 22 lutego 2009 15:02:49
Posty: 26
Skąd: Schneidemühl
...GDZIE JA TAM BĘDZIESZ TY...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 lutego 2009 16:36:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14519
Skąd: nieruchome Piaski
Wiem, o co chodziło Budzemu, gdy mówił o niechęci do portalu YouTube :roll:
Dziękuję, postoję i poczekam na kolejne nagrania firmowane przez Gazetę Świętojańską.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 26 lutego 2009 16:43:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21392
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Miki pisze:
Dziękuję, postoję i poczekam na kolejne nagrania firmowane przez Gazetę Świętojańską.



Przy czym te nagrania też obejrzysz za pośrednictwem YT, więc może lepiej nie wylewaj dziecka z kąpielą ;)

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 marca 2009 02:04:16 

Rejestracja:
pn, 15 stycznia 2007 19:42:38
Posty: 272
Był to mój czwarty koncert ARMII, chyba najlepszy. Piszę chyba, bo już coraz słabiej pamiętam występ w Kwadratowej ok. 10 lat temu :-) Utwory z Procesu wypadły okazale i były dobrym preludium do części drugiej. Budzyński Tomasz w formie dobrej mimo lat 46. Zabrakło mi np. "Niewidzialnej Armii" ale nie można mieć wszystkiego. Żałuję tylko, że musiałem zrywać się z Ucha od razu po koncercie, bo bardzo wcześnie rano wstaję do pracy i to w Gdańsku.
Może się jeszcze kiedyś doczekam ARMII właśnie w ponad 1000 letnim grodzie nad Motławą...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 19 marca 2009 10:56:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Znalazłem kilka zdjęć na Flickr:
http://www.flickr.com/photos/tags/lastfm:event%3D871551/interesting/

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group