Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 19 kwietnia 2024 16:30:52

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 marca 2009 23:04:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
he, he pozdrowienia dla Wuja Staszka :piwo:

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 marca 2009 13:03:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 03 marca 2009 02:47:17
Posty: 2
Kłaniam się pięknie "zespołowi poezji śpiewanej" oraz "zespołowi bajkowemu" :lol: Dziennikarz biedny i tyle, więc nawet nie chce mi się komentować... Powiem tylko, że DER PROZESS - GENIALNA!!!! I zgadzam się z Budzym, że to najlepsze płyta ARMII. Nie zgadzam się tylko z jednym. Owszem, jestem 40-stką dzieloną, przez 2, ale DER PROZESS na półkę nie odłoże :x Nigdy nie byłam fanką ARMII, chociażby ze względu na zbyt znane gęby. Wszystko było tak znane i oklepane, niczym "pacież" nauczony w przedszkolu, nad którego słowami i znaczeniem, rzadko kto się później zastanawia. U mnie tak właśnie było z Armia. Dziś mogę wrócić do Pocałunku Mongolskiego Księcia, Luny czy wreszcie nowej, genialnej, akurat dla znerwicowanej 40-latki w ciele gówniary, która teoretycznie nie powinna słuchać tej płyty :o Statek burz, Przed prawem, Katedra, Anima-to narazie moje faworyty-ale cała płyta i jej "smaczki" szczególnie w Animie, przed prawem i Statku burz!!!!Od poczatku do końca czad!!!Wszystko brzmi jak powinno!!! Lica - zawodowy mix, Kmieta - zaskoczył mnie bas, wyrazistość brzmienia i wreszcie jego niezależność, Krzyżyk - mistrzostwo! nieprzewidywalość grania, jak na polskich rockowych bębniarzy, Banan - jak zawsze, zawodowo dopełniasz brzmieniem mistyczną całość, Budzy - zaskoczyłeś mnie!!! Muzycznie-szczególnie w Przed prawem a tekstowo to niewiele trzeba mówić!Jesteś moim tekściarzem nr 1! Klima - to wiadomo, że mój ulubiony polski gitarzysta :lol: GRATULUJE PANOWIE!!!! pzdr from Grinland Cool 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 08 marca 2009 15:24:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
W końcu sobie obejrzałem. "Dziennikarz" - wiadomo. Ale Tomek na luzie i za to plus.
A o tym, że teoretycznie nie powinienem słuchać Prozessu jeszcze przez 7 lat, to się wypowiem w temacie o płycie.. Jak kiedyś się zmobilizuje :)

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 08 marca 2009 18:27:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 20:50:09
Posty: 2005
Skąd: zNienacka
masz 7 lat chopie :lol:

_________________
wiecznie wątpiący- gatunek ginący


Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych
eksperymentów zrezygnował.

Mark Twain


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: polake i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group