Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 30 kwietnia 2024 23:52:19

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 12 marca 2009 23:27:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Smok pisze:
a może podzielone na części i wysłane na www.sendspace.pl ??
Sendspace śmierdzi. Osoby, które szarpały się z nim przy okazji trójkowego koncertu mogą potwierdzić. Megaupload może?

Możliwości posłuchania "Mojej zemsty" (choć przecież nie mojej :D ) zazdroszczę wam strasznie.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 01:30:39 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3415
Obrazek
:D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 01:54:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
Crazy pisze:
w tej gupiej stodole jak zwykle nic nie słyszałem Evil or Very Mad Budzy śpiewał na całego, ale jego głos ledwo się przebijał przez ścianę gitar. No a ściana gitar momentami (zwłaszcza w katedrze Sad) stanowiła jednolity szum i zdarzało się (zwłaszcza w katedrze), że nie słyszałem ani grama melodii z podkładu.

zgroza.

Miki pisze:
Nie mogę się jednak wyzbyć wrażenia, że na scenie widziałem dwa zespoły.

Też odniosłem podobne wrażenie podczas koncertu w eskulapie.

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 10:15:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 22 czerwca 2006 09:44:39
Posty: 813
Skąd: Warszawa
Erkej, ta fota to mistrzostwo świata ! Czekam na więcej.

_________________
Czekając na noc układam sobie pieśni,
Nie wsłuchuj się za długo, nie wpatruj się za bardzo...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 10:24:43 

Rejestracja:
pt, 13 marca 2009 10:22:43
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Cześć,

do tej pory przeglądałem Wasze forum regularnie, acz biernie. Chciałem jednak podzielić się relacją i zdjęciami z warszawskiego koncertu:

http://www.musicnews.pl/musicnews/artykuly/id/21.html

W najbliższych dniach wrzucę więcej zdjęć z koncertu i oczywiście chętnie podzielę się linkiem.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 10:42:15 
Cytat:
Na koniec warto także podkreślić obecność sympatycznego stoiska "okołoarmijnego" sklepu internetowego - można było się na nim zaopatrzyć nie tylko w koszulki (oprócz Armii także m.in. fajne wzory Siekiery, Trupiej Czaszki i inne), ale też w płyty, znaczki, albumy z reprodukcjami Tomka Budzyńskiego etc.

???


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 10:44:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
O, ładnie, dzięki i witaj!

Cytat:
albumy z reprodukcjami Tomka Budzyńskiego

:shock:
edit: uff, nie tylko ja jestem zaskoczona!


azbest23 pisze:
Możliwości posłuchania "Mojej zemsty" zazdroszczę wam strasznie.

A także wizualizacji. Natomiast strasznie się cieszę, że ta trasa tak pięknie wygląda. Chyba po raz pierwszy tak bardzo żyję nawet tymi koncertami, których nie widzialam. Super.

Erkej, wow!

I mam prośbę - jesli ktoś byłby w stanie pozgrywać to, co się ewentualnie pojawi po warszawskim koncercie i podzielić się ze mną (w dziedzinie ściągania czegokolwiek to u mnie n i e r u c h o m o), byłabym wdzięczna.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 10:52:48 

Rejestracja:
pt, 13 marca 2009 10:22:43
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Cytat:

???


:lol:
Najmocniej przepraszam i dzięki za czujność, chochlik jakiś wpadł do panelu redakcyjnego - oczywiście "album z reprodukcjami obrazów..." - poprawiłem :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 10:58:20 
Hehehe, ja nawet nie zauważyłem, że tam brak tego słowa. Po prostu BARDZO mnie zaskoczyła informacja, że istnieje album z obrazami Budzego. Gdzie go można dostać?!!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 11:00:27 

Rejestracja:
pt, 13 marca 2009 10:22:43
Posty: 9
Skąd: Warszawa
Też nie wiedziałem o istnieniu takowego. Leżał sobie na stoliku stoiska koszulkowego, ładnie wyeksponowany. Nie oglądałem go, ale ewidentnie leżał. Pytanie może najlepiej byłoby skierować do kolegi od merchandise'u, który - o ile się orientuję - udziela się tu również?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 11:05:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14523
Skąd: nieruchome Piaski
Kamiku, Dziki to sprzedawał, a ja sobie nawet przejrzałem jeden egzemplarz. Są to zdjęcia obrazów, które zostały wystawione w Białołęckim Ośrodku Kultury.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 11:17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
Kamik pisze:
albumy z reprodukcjami Tomka Budzyńskiego etc.

:shock:

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 11:27:36 

Rejestracja:
pt, 18 maja 2007 19:23:53
Posty: 1220
Skąd: Turek/ Warszawa
Widziałem ten album, podobno był to jedyny egzemplarz.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 12:12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
czekałam na ten koncert z dużą niecierpliwością i ciekawością, bo o przecież wizualizacjach wiedziałam(robił je lafdżoj - brawo!) i nie mogłam się doczekać aż zobaczę jak to wyjdzie. tak samo solo budzego z akordeonem mnie interesowało. A więc wizualizacje rewelacyjne!!!!!! jakby to było dobrze, gdyby udawało się je puszczać na każdym koncercie! niektóre momenty to były gotowe teledyski. dla mnie "Przed prawem" z okiem - the best na całym koncercie. Oko, utwór, teatr w wykonaniu wokalisty, śmiech, wykorzystanie krzesła jak teatralnego rekwizytu, no max gwiazdek.
A Godzilla? genialna! rzeczywiście to co wyczyniał na scenie budzy i obrazki za perkusistą sprawiały, że trzeba było słuchać tego a nie wariować. słuchać i patrzec, bo dla mnie to był udział w spektaklu.
cieszę się, że zespół rozpoczął występ suitą a nie od razu Złym porucznikiem - jak w poznaniu. dzięki temu, był czas na to, żeby wejść w atmosferę i zaangażowanie się emocjonalne. w poznaniu niestety zły porucznik, jak to się mówi, poszedł na pożarcie.
nie rozumiem o czym piszecie, kiedy czytam, że w stodole były dwa zespoły? że aż tak różnią się materiały z nowej płyty i starych kawałków? to jest wartościujące? jak dla mnie to był jeden zespół z nowym obliczem! Fakt, że po wybrzmieniu dźwięków animy reszta koncertu to był za przeproszeniem lajtowy bonus, na którym zresztą fajnie się bawiłam. pierwsza część dla ducha a druga dla ciała :wink:
no i archanioły i ludzie w wersji budzy solo plus akordeon (karol nowacki) plus niespodziankowo publika - extra!!!! jak bym chciała, żeby to ktoś nagrał! żal mi tylko, że akordeon był tak słabo nagłośniony :cry: wiem, że on gra w tym samym paśmie co gitary i trudno mu się przebić przez ścianę dźwięku, ale kilka momentów pomiędzy i tak mogłoby być głośniej.
no a zabawa z niezwyciężonym i chóralne odśpiewanie zwrotek a capella? takie rzeczy sprawiły, że to był naprawdę wyjątkowy koncert!
jeszcze wypada wspomnieć o kubie, bo łapałam się na tym, że w ogóle zapominam, że nie ma banana. kuba zagrał pewnie i bezbłędnie!
podsumowaniem była plansza na końcu: siła 8 spryt 10 :D nie wiem jak ze sprytem, ale siła na pewno 10 :D :D :D

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 13 marca 2009 12:23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19450
Skąd: z prowincji
To był najlepszy koncert Armii na jakim byłem.
(zepchnął na drugie miejsce koncert w "Blue Note" po nagrywaniu chóru).
Już nie mogę się doczekać, kiedy znów go obejrzę 8).

Zespół bez zastrzeżeń, można tylko chwalić, tempo w jakim były grane kawałki w części "szlagierowej" niesamowite.
Ciekawe na czym jedzie Krzyżyk ;).

Waltornia bardzo dobra w wykonaniu Kuby.
Słychać, że temat z Władcy Pierścieni to dla niego nie pierwszyzna.

Wydaje mi się, że były miejscami jakieś kłopoty z nagłośnieniem akordeonu i klawiszy.



kalisz pisze:
Chciałem jednak podzielić się relacją i zdjęciami z warszawskiego koncertu
Fajna recenzja.
:piwo:

Godzilla na erkejowym i kaliszowym zdjęciu czad!!!


marcin pisze:
Widziałem ten album, podobno był to jedyny egzemplarz.
były dwa i ponoć taki był nakład.

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Ostatnio zmieniony pt, 13 marca 2009 12:26:19 przez pablak, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group